Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canm beta daha çok var bnm durum karışık 21 Mart'ta adet oldum 27 sinde bitti 2 gündür açık kahverengi akıntı oldu minik kırmızı parçalar halinde acaba catlamami dedim arkadaş test yap dedi yaptım ilk dk bu cikti birşey anlamadım yani
Anladım Yumurtlamayla alakalı olabilir kuzum çünkü 13-14. Gününe denk geliyor yani yumurtlama zamanlarına belki de dedikleri gibi çatladı

Beta hcg değeri ile ilgili bi araştırma yapılmış mı önceden hani adetlikler şu değer ovülasyon süreci bu ortalama değer ovülasyon sonrası bu değer diye ? ? Bendeki umut kapısı 😅 bilmeden iki kere yumurtlama haftası sonrası test yaptırmışım biri 0,5 bu ay yaptırdığım 1,20 🙈 yükselir mi acaba. belirti var ama regli dönemine benzer olduğu İçin çok takılmıyorum belirtilere

Herkes test yapıyor diye heveslendim bende yaptım daha 7. Gün ilk idrar da değil zaten çıkmayacağını biliyordum ama dayanamadım tabi ki negatif perşembe ya da cumaya kadar yapmayacam zaten o zaman kesin sonuç çıkar 🤣🤣🤣
İnşallah hayırlı sonuçlar alırsın kuzum 🌹😊

Eklentiler

• IMG20220405173016.jpg
    IMG20220405173016.jpg
    84,6 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG20220405172259.jpg
    IMG20220405172259.jpg
    120,9 KB · Görüntüleme: 42
Herkes test yapıyor diye heveslendim bende yaptım daha 7. Gün ilk idrar da değil zaten çıkmayacağını biliyordum ama dayanamadım tabi ki negatif perşembe ya da cumaya kadar yapmayacam zaten o zaman kesin sonuç çıkar 🤣🤣🤣
Kız sakin 😁

X