🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Kızım parkta üşüttü diye düşünürken meğer salgın varmış sınıftan 10'a yakın kişide ishal, kusma, karın ağrısı şikayetleri varmış kızımı bugün de okula yollamadım hem dinlensin toparlasın kendini hem de başkalarına geçmesin.

Bugün tavuk aldım tavuk çorbası ve tavuklu pilav yaptım kendime de tavuk göğsü pişirdim bugün biraz sıkı tutmalıyım dün kaçamaklı gündü tartıda artık tam 62 yi göreyim inşallah

Eklentiler

• IMG_20240301_141657.jpg
    72,4 KB · Görüntüleme: 36
Güzel bir duşun ardından sanki gezmeye gidecekmiş gibi kaşlarımı bir güzel boyadıktan sonra bir de güzel parfüm sıkıp yatağa uzanıp yastığa saçlarını bir güzel yaydıktan sonra sonra hadi tatlı rüyalarımız olsun

Bugün kayınvalideme 2 saat Ramazanlık mantı açtık sonra biraz pişirdik yemek için mantıya hayır dedim ne güzel ne güzel derken eşim pasta siparişi verdi ona hayır demek benim için çok zordu çok küçük bir parça yedim

Daha önceki diyetlerimde bel ve kalça ölçülerimi sporla çok çabuk istediğim ölçüye getiriyordum şuan çok zor oluyor bel 80 iken 77 oldu kalça 100den 99 a düştü sırf kaçamak yiyeceklerden kaynaklı
1 hafta süre veriyorum kendime bel 74 kalça 95 kiloyu da 60 a düşürmek hedefim

Bu akşam "Bursa Bülbülü" filmine kah güldük kah ağladık hele Bursa'da çekilmiş olması da ayrıca büyüledi müziklere hiç girmiyorum bile evde sık sık açtığımız müzikler arasına girdi hatta şimdi hemen açıp bir link bırakıyorum teşekkürler Ata Demirer en sevdiğim oyunculardansın

Bugün Bursa'da her yer kalabalık yeni yapılan çimkayağına bakmaya gidelim dedik woww ne kalabalık sonra büyük oyun parkı olan Parkur Avm ye gittik wooww kızım buraya sokmam ben seni hadi en iyisi Özdilek sakin sakindir şehir nasıl bu kadar boğucu olabiliyor görmüş olduk Pazar günü en güzeli evden çıkmamak

Eklentiler

• IMG_20240303_145545.jpg
    175,9 KB · Görüntüleme: 28
O su böreğinin önünden geldim geçtim yemedim çok zorladı ama beni
Yanımdan biri geçerken diyor ki ;
"Buranın su böreği varmış"
"Evet evet keşfetmiş bir kişi daha"

Eklentiler

• IMG_20240303_155211.jpg
    142 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_20240303_174206_edit_34884656695718.jpg
    154,9 KB · Görüntüleme: 31
Bugün Özdilek'e girmişken biraz gezdik eşim nevresim uzun zamandır almadık alalım dedi iyi oldu odaya değişiklik geldi Özdilek'in ürünü 1199 tl ye aldık. Botlarda güzel indirim vardı 500 600 tl idi kışlık kıyafetlerin çoğu kalkmıştı yazlık ürünler konulmuş.

Eklentiler

• IMG-20240303-WA0011.jpg
    148,1 KB · Görüntüleme: 31
Bugün kafeye girdim tam garsonun elinde tabakta su böreği böyle içindeki maydonozu bile gözüküyor sonra avm ye geçmek için su böreği camekanının önünden geçiyorum az önce aklıma geldi şöyle bıçakla dilimlemek için kesiyorsun böyle yufkalar pare pare dağılıyor o nasıl bir güzellik Allahım şuan açım bu demektir ki yağdan yakıyorum birazdan 15 dk da olsa spor yapacağım sabah tartıda 61 i göreyim

15 dk spor yaptım saatimi paylaşamıyorum çünkü dokunmatiği dondu bu hafta toplam 4 gün spor yapmış oldum tartıda neden sabit kaldığımı az önce buldum kaç gündür yeşil çay içmiyorum ben şimdi demledim içip yatacağım.

Sabah 7 kalkış

Eşim işe gitti kızımı da okula bıraktıktan sonra bir güzel yatağa sokuldum bugün biraz uyuyacağım ama gelirken birinin elinde çay bardağı gördüm çay mı demlesem yatsam mı kararsız kalınca bugün yatmaya karar verdim ama normalde yatmıyorum 6 saat uyuduysam yeter diyorum. Sabah da tartıldım tartı aynı keşke dün o su böreğini yeseydim

Ben bugün bunu yerim moralim bozuk arabayı çizdirdim garajın sağı solu incir ağacının çalı çırpısı dolu başka bir araç geldi geri çıktım bir daha ileri sürerken kamyona yandan değdirdim cantın üst kısmı çizildi eşimi arıyorum diyorum ki aracı çizdirdim diyor ki çok yoğunum sonra hallederiz ben olsam hemen watsaba bakarım

Bugün bir kötü enerji vardı hissediyordum zaten bir b*k olacağını böyle halsizdim sabah uyumazdım uyudum eve geldim az önce temizlik yapıp mı moralimi düzelteyim en iyisi Kadir Ezildi gibi işe koyulayım müzik açıp da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…