🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Cildimi tonikle bir temizledim bir temizledim temizleme pedi ne hale geldi 😂dedim bu kir biraz daha arındırmak ister bir ped daha tonikledim biiiirr güzel cildimden yağları arındırdım ardından da bir duş oh mis 😍 dışarıda işlerim var çok sıcak çıkmaya üşeniyorum

Cildimi tonikle bir temizledim bir temizledim temizleme pedi ne hale geldi 😂dedim bu kir biraz daha arındırmak ister bir ped daha tonikledim biiiirr güzel cildimden yağları arındırdım ardından da bir duş oh mis 😍 dışarıda işlerim var çok sıcak çıkmaya üşeniyorum
Ay çıkma cnm bu sıcakta valla cok fena ev bile yanıyor ya

Bugün de gezmemizi yaptık. Bugün kızıma öğrettiğim şey arabalar gelirken arabasını kenara sürmesi artık ben kumandaya müdahale etmiyorum kendisi sürüyor çok şükür

Eklentiler

• IMG_20210805_202323_1.jpg
    IMG_20210805_202323_1.jpg
    81,4 KB · Görüntüleme: 103
  • IMG_20210805_201048.jpg
    IMG_20210805_201048.jpg
    94,5 KB · Görüntüleme: 94
Evet gerçekten çok sıcak imkanınız varsa klima alsanız inan doğru dürüst elektrik yakmıyor geçen ay klima 60 TL yakmış
Ya ben de verimli olmak adına böyle topicleri okuyorum da benim de evde klima var ve temmuz Ağustos ve Eylül fatulari 450 520 arasında hep. Neden ben de çok fark etti ki acaba? Klimayı sürekli açık tutuyor musunuz ?

X