🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
IMG_20210803_173833.jpg
IMG_20210803_173933.jpg

Günaydınlar 🌹
Yine uykusuz bir gece, bu sefer küçük oğlan ateşlendi :KK43: çocuklar hasta olmasın
Çok geçmiş olsun canım evet çocuklar hasta olmasın onlara bakan biz anneler de hasta olmasın canım 😔bir bütünüz çünkü
Havalar çok sıcak seyrediyor terleniyor ondan sanırım boğazlar iltihap ateş şu ara yaygın

Çok geçmiş olsun canım evet çocuklar hasta olmasın onlara bakan biz anneler de hasta olmasın canım 😔bir bütünüz çünkü
Havalar çok sıcak seyrediyor terleniyor ondan sanırım boğazlar iltihap ateş şu ara yaygın
Arka dişi patlamak üzereyemiş, Faranzit olmuş dedi doktor. Klima çarptı muhtemelen. Aynen canım anneler de hasta olmasın evin tüm sistemi çöküyor yoksa

Arka dişi patlamak üzereyemiş, Faranzit olmuş dedi doktor. Klima çarptı muhtemelen. Aynen canım anneler de hasta olmasın evin tüm sistemi çöküyor yoksa
Diş de yapar diyorlar ateş ama hiç bilgim yok benim kızda olmadı klimanın alt kısmında tut çocuğu bir de fanını biraz azalt klimanın altındaki koltuğa yatırıyorum kızı ben gece çok açıldığı için de fanı düşürüyorum

Diş de yapar diyorlar ateş ama hiç bilgim yok benim kızda olmadı klimanın alt kısmında tut çocuğu bir de fanını biraz azalt klimanın altındaki koltuğa yatırıyorum kızı ben gece çok açıldığı için de fanı düşürüyorum
Evde çok dikkat ediyorum aslında ama arabanın klimasi çarptı

Bugünki işlerim ;

Akşam tarhanaları poşetledim gece olunca süpürge yapamadım tarhana oldu her yer orayı süpüreceğim

Kargoya gidilecek siparişler var

Mobilyaların tozu hala alınmadı toz alınacak

Pekii iş yapasım var mı hiç yok dışarısı çok sıcak odadan dışarı çıkasım gelmiyor

X