🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Günaydın hayırlı sabahlar🌺🌺🌺

Şimdi kalkıp kahvaltı hazırlayım bir sürü işim var yapasım var mı gene yok 😂

Köydeki eve dolap lazım onu bakmaya gideceğiz dışarıda olacağız öncesindeki planım evi derleyip toplamak daha da öncesi kahvaltı hadi bakalım Bismillah 🥰

Günaydın hayırlı sabahlar🌺🌺🌺

Şimdi kalkıp kahvaltı hazırlayım bir sürü işim var yapasım var mı gene yok 😂

Köydeki eve dolap lazım onu bakmaya gideceğiz dışarıda olacağız öncesindeki planım evi derleyip toplamak daha da öncesi kahvaltı hadi bakalım Bismillah 🥰
Günaydın kolay gelsin :)şimdi kahvaltı hazirlayıp yaptım kaldırdım
Evi temizleyeceğim 😬
Çamaşirları makineye attım
Bulaşıkları da
Evi komple havalandırmaya birakacagım
Yine koşturmaca bir gün olsun 🤗🤩

Günaydın kolay gelsin :)şimdi kahvaltı hazirlayıp yaptım kaldırdım
Evi temizleyeceğim 😬
Çamaşirları makineye attım
Bulaşıkları da
Evi komple havalandırmaya birakacagım
Yine koşturmaca bir gün olsun 🤗🤩
Sana da kolay gelsin canım 🥰

Biz de kahvaltı yaptık şuan mutfak darmadağın ona girişmem lazım
1 makina çamaşır atılacak

Evdeki işlerimi hallettim en önemlisi mutfağı topladım akşama yemeğim de hazır

Şükür dışarı çıkabildik bakalım uygun dolabı umarım bulabiliriz. Yarın köye gideceğiz 2 gece kalıp döneriz diyoruz.

Çamaşir tamam
Evi topladım
WC banyo tamam
Mutfağı topladım oda tamam
Yemek yapacağım köfte pilav var bu akşam 🤗🤗
Oooh ellerine sağlık harikasın 🤗darısı bana çamaşırları halletmem lazım

Bunları aldım geldim çok yoruldum istediğimiz ölçülerde dolap bulamadık eve geldim koltuğa uzandım o kadar sıcak ki dışarısı çıkılacak gibi değil aradığımıza değseydi iyi olacaktı

IMG_20210715_165107.jpg

flamenko flamenko cum nerelerdesin yahu nasılsın canım 🥰bildirimin geldi
İyiyim Niloyacım sen de iyisindir umarım🥰 arada bir girip okuyorum buraları. Senin o mesajını da beğenmeden geçemedim. Allah ölmüşlerimize rahmet eylesin 🤲🏻
Bayramdan sonra tatile gitmeyi düşünüyoruz. Henüz neresi olacağına karar veremedik onu araştırıyoruz biraz.
Günleri verimli geçirmeye gelince... evi temiz tutmaya gayret ediyorum, gergin az az temizlikyapıyorum. halıları yıkamaya verdim 1 haftayı çoktan geçti hala gelmedi, yoğunlar herhalde..
Bu kadar benden, arada yazmaya çalışacağım😘

İyiyim Niloyacım sen de iyisindir umarım🥰 arada bir girip okuyorum buraları. Senin o mesajını da beğenmeden geçemedim. Allah ölmüşlerimize rahmet eylesin 🤲🏻
Bayramdan sonra tatile gitmeyi düşünüyoruz. Henüz neresi olacağına karar veremedik onu araştırıyoruz biraz.
Günleri verimli geçirmeye gelince... evi temiz tutmaya gayret ediyorum, gergin az az temizlikyapıyorum. halıları yıkamaya verdim 1 haftayı çoktan geçti hala gelmedi, yoğunlar herhalde..
Bu kadar benden, arada yazmaya çalışacağım😘
Allah iyilik versin canım 🥰 amin

İyi tatiller dilerim 😘

Oooh ellerine sağlık harikasın 🤗darısı bana çamaşırları halletmem lazım

Bunları aldım geldim çok yoruldum istediğimiz ölçülerde dolap bulamadık eve geldim koltuğa uzandım o kadar sıcak ki dışarısı çıkılacak gibi değil aradığımıza değseydi iyi olacaktı

Eki Görüntüle 2888882
Güle güle kullanın 🤗🤗
Evet hiç çıkmadık dişariya çok sıcak
Evde yapılacak iş varsa hepsini yaptım şükür
Çöpleri atmam lazım onu eşimi bekliyorum 😂😂

bu sayfalara girince evdeki işleri yapmak için enerji buluyorum kendimde.
katlanacak çamaşırlarım vardı, tatil sonrası yıkanan ve yerine yerleştirilmesi gereken.
onları yaptım. inanılmaz rahatladım.
Hafta sonu da ortalığı süpürüp silsem, benim için bayram temizliği olmuş olur.

bu sayfalara girince evdeki işleri yapmak için enerji buluyorum kendimde.
katlanacak çamaşırlarım vardı, tatil sonrası yıkanan ve yerine yerleştirilmesi gereken.
onları yaptım. inanılmaz rahatladım.
Hafta sonu da ortalığı süpürüp silsem, benim için bayram temizliği olmuş olur.
Evet insana enerji veriyor ama şuan kendime enerjim yok 🤣

Tatile nereye gittiniz canım o valiz boşaltma işi en sevmediğim valiz hazırlamayı da sevmiyorum çok zor geliyor köye gidicez bugün çanta hazırlamak o kadar zor geliyor ki😂

Yataktayım henüz kalkmadım eşim kalktı 1 saat içinde yapacak olduğu işleri söyledi vın çıktı dışarı ben de böyle kaldım :confused:dedim sen 1 saatte bu işleri yapamazsın :rolleyes: bir de benimle dalga geçiyor dudağımın kenarını çekmiş bana gösteriyor "çikolata yemiyorum deme al sana ispatı" deyip şırank fotoğrafı gösterdi ben aynen böyle :eek:yiyorum işte var mı seviyorum dedim :63:

Şimdi yapacak olduğum işlere gelince ;

1 makina çamaşır katlanacak
Yataklar toplanacak
Kahvaltı hazırlanacak
Küçük valiz hazırlanacak
Tarhanayı akşam 1 kez robottan geçirmiştim 1 kez daha geçirilecek

Şuanlık hepsi bunlar hedef öğlene kadar yola çıkmak bakalım başarabilecek miyiz? :cool:

Ama hiç enerjim yok :KK64:

Evet insana enerji veriyor ama şuan kendime enerjim yok 🤣

Tatile nereye gittiniz canım o valiz boşaltma işi en sevmediğim valiz hazırlamayı da sevmiyorum çok zor geliyor köye gidicez bugün çanta hazırlamak o kadar zor geliyor ki😂
Giyinecek kadar az koy bence :)
Ben 6 parça üst alt koymuşum kıyafeti giydim 5 gün boyunca 🙃

X