🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Bende bugun işteyim
İştem gelince ;
Dün akşam yatmadan makineyi boşaltmişim oh mis :)
Tavuklu Mantar sote yapacağım bugun
Evi toparlayacağım akşamdan
Yarım dipköşe temizliği yapacağım

Yataktayım henüz kalkmadım eşim kalktı 1 saat içinde yapacak olduğu işleri söyledi vın çıktı dışarı ben de böyle kaldım :confused:dedim sen 1 saatte bu işleri yapamazsın :rolleyes: bir de benimle dalga geçiyor dudağımın kenarını çekmiş bana gösteriyor "çikolata yemiyorum deme al sana ispatı" deyip şırank fotoğrafı gösterdi ben aynen böyle :eek:yiyorum işte var mı seviyorum dedim :63:

Şimdi yapacak olduğum işlere gelince ;

1 makina çamaşır katlanacak
Yataklar toplanacak
Kahvaltı hazırlanacak
Küçük valiz hazırlanacak
Tarhanayı akşam 1 kez robottan geçirmiştim 1 kez daha geçirilecek

Şuanlık hepsi bunlar hedef öğlene kadar yola çıkmak bakalım başarabilecek miyiz? :cool:

Ama hiç enerjim yok :KK64:
hadi hadi, aç kapıyı pencereyi, enerji dolsun. yattıkça odadaki oksijen azalıp miskinlik yapıyor.

Datça ve koyları diyorum. en favorim
Sonra Marmaris ve koyları.

diğerlerine tekrardan gitmesem de olur, ama buraları mutlaka tekrar tekrar ziyaret etmek isterim.
Kardeşim her yaz gidiyor o taraflara biz Didime gittik 2 kez çok uzak oradan Bodrum bile ne kadar yol var çocukla gözümüz hiç yemedi o kadar yolu biraz daha büyüsün nasip artık

Bende bugun işteyim
İştem gelince ;
Dün akşam yatmadan makineyi boşaltmişim oh mis :)
Tavuklu Mantar sote yapacağım bugun
Evi toparlayacağım akşamdan
Yarım dipköşe temizliği yapacağım
Kolay gelsin canım sana da 🥰

Ben de dün akşam 1 makina boşalttım oh mis diyorum şimdi 🤣

Yemek menü şuan hiç yok 🤣

Deterjan koyun ben koymamışım😄😄 tatilde denizden çıkınca yıkayıp asarsin zaten hava çok sıcak bi günde kuruyor 😂
Bide bana sor bende bavul hazırlamayı sevmiyorum zor oluyor
Kız tatile gitmiyoruz köydeki eve gidiyoruz 2 gece kalıp dönelim diyoruz🤣Haziranın başında gittik geldik Didime bi kez daha gidelim diyoruz bir yere gözümüz yemiyor 🤣

Hala yataktayım kalk leyyynnn :rolleyes:

Eklentiler

• IMG_20210716_092233.jpg
    IMG_20210716_092233.jpg
    64 KB · Görüntüleme: 28
X