🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Evet benimki hipofiz bezi tümörü. Çok sevindim sagolsun kuzenin. İyi olucak inşallah

Evet benimki hipofiz bezi tümörü. Çok sevindim sagolsun kuzenin. İyi olucak inşallah

Kaç gün ordasınız niloşum otelden memnun kalırsan tavsiyeni alırım bir ara aydın bizimde planlarımızda vardı. Gerçi ben pek otel tatili istemiyorum artık ama olsun yine de söyle sen
4 gece burdayız inşallah canım geçen sene de gelmiştik hatta uzak diye bir daha gelmeyiz demiştik ama yine geldik otelden memnunuz çok güzel az önce havuz başında aktiviteler vardı bi göbek attım

4 gece burdayız inşallah canım geçen sene de gelmiştik hatta uzak diye bir daha gelmeyiz demiştik ama yine geldik otelden memnunuz çok güzel az önce havuz başında aktiviteler vardı bi göbek attım
Ohh döktür niloşumm kurtları
biz bu sene gidemicez heralde arabayı sattık eşim parayı kriptoya bağladı kriptoda düştü zarardayız Daha güzel araba alalım derken bu gidişte piskilet alcaz

biz bu sene gidemicez heralde arabayı sattık eşim parayı kriptoya bağladı kriptoda düştü zarardayız Daha güzel araba alalım derken bu gidişte piskilet alcaz
O işlere hiç girmemek en iyisi canım inan kaç tane arkadaşımız parayı kurtarınca bir daha yapmıcam dedi kurtarınca bi daha bi daha derken kaç kez kayıplar verdiler ama paranın değeri düştüğündeki akla karayı seçmeleri telaşları hiç o strese girmeye gerek yok yatırım mı dolar euro altın arazi gerisi hikaye bi tanıdığımızın da komple 3 katlı apartmanı lüks aracı elinden gitti şuan adam kendi işyerinde işçi olarak çalışıyor

Evet canım çok doğru getiriside olmadı diyemem baya oldu. Ama şuan da eksiye düştü. Bakalım bekliyoruz parayı kurtalarım da zatenndirek çekip araba alıcaz artık eşimde bu zamana kadar hiç arabasız durmamış artık psikolojisi bozulmaya başladı ama büyük risk o kesin

Bir zaman sonra alışkanlık oluyor nasıl birşey bilmiyorum Allah korusun yani parayı kurtarınca eşini ikna et ve çıkın inan bir arkadaşımız yapmıcam dedi parayı kurtarınca bırakcam dedi şuan eşinden gizli hisse alıyor

Hisseye girmezde canım. Bakalım bu kritoda anlık kazanılabiliyor. Kurtalarımda konuşucam yine

oyy oyy sende mi?altın aldım düştü hisse senedi aldım düştü bir kripto para kaldı beni batırmayan ki o da hiç almadığımdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…