🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Bugünki adımım
Screenshot_20210617_231016_com.huawei.health.jpg

oyy oyy sende mi?altın aldım düştü hisse senedi aldım düştü bir kripto para kaldı beni batırmayan ki o da hiç almadığımdan
Ben hiç ilgilenmiyorum eşim yapıyor oda arabayı satınca biraz altına biraz dolara birazda kriptoya koydu. Baktı kriptoda anlık daha fazla kazanclar oluyor sonra hepsini ona çekti 😂😂😂 ama tabi şuan düşükte😬 girmek istiyosan mesela şuan düşükken girilebilir 😂😂😂

Afiyet olsun Niloya. İyi tatiller. 🏖
Benim eşimde maşAllah bu aralar pek hamaratlı 🧿 Sigara böreğini nasıl sarmış kalem gibi 😀

Eklentiler

• 0D10EA9A-76B3-4618-92F3-190F108AE554.jpeg
    0D10EA9A-76B3-4618-92F3-190F108AE554.jpeg
    151,7 KB · Görüntüleme: 39
Niloya Aydın’dan Antalya’ya da uğrayın. Burda çok güzel şelaleler filan var. Gezersiniz ailecek. Bizim dolapta da bir bu kadar börek 😀 Tedarikli eşim çok yapmış 😂
Oo Antalya çok uzak geçen yaz Muğlaya geçtik dönerken 10 saat araba sürdü çocukla uzun seyahat zor oluyor çok sağol canım başka zaman inşallah

Ohh döktür niloşumm kurtları 💃🏻💃🏻
biz bu sene gidemicez heralde arabayı sattık eşim parayı kriptoya bağladı kriptoda düştü zarardayız :KK70: :KK70: Daha güzel araba alalım derken bu gidişte piskilet alcaz :KK70::KK70:
Mimariyem canım girmeyin öyle riskli işlere. Haberlerde görüyoruz. Allah korusun. Ben garantici insanım. En fazla dövize, altına yatırırım.

Mimariyem canım girmeyin öyle riskli işlere. Haberlerde görüyoruz. Allah korusun. Ben garantici insanım. En fazla dövize, altına yatırırım.
Valla ben pek karışmadım desem😂 kendi araştırdı baya bir kendi yatırdı. Tabi güvenilir olan şirketlere. Bende pek şeytmedim ne olcağı belli değil falan dedim. Ama çok şükür 3 4 aydır bir sorun yaşamadık inşallah yaşamadanda alırız 😂😂
Benlikte değil bende altın dolar en fazla bana yeter onlar 😂😂😂

Valla ben pek karışmadım desem😂 kendi araştırdı baya bir kendi yatırdı. Tabi güvenilir olan şirketlere. Bende pek şeytmedim ne olcağı belli değil falan dedim. Ama çok şükür 3 4 aydır bir sorun yaşamadık inşallah yaşamadanda alırız 😂😂
Benlikte değil bende altın dolar en fazla bana yeter onlar 😂😂😂
o hisseden bu hisseye alıp satıyorum ortada hiç bir şey yok. :rolleyes: altın da düştü zaten gene.yatırım bizim neyimize

kıyafetlerimi düzenledim giyeceğim artıkk şık şık aşılandım ya rahatladım.üniforma gibi siyah tişört altına da siyah scuba eşofman altı giydim valla 2 ay.ama 3 er tane var alt üst okan bayülgen cem yılmaz gibi olmuşumm ha ha ha

kıyafetlerimi düzenledim giyeceğim artıkk şık şık aşılandım ya rahatladım.üniforma gibi siyah tişört altına da siyah scuba eşofman altı giydim valla 2 ay.ama 3 er tane var alt üst okan bayülgen cem yılmaz gibi olmuşumm ha ha ha
İnşAllah aşı çözüm olur ya bakalım zaman ne gösterecek annem de ilk dozu oldu temmuzda 2.doz

X