🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Allah daha iyi etsin canım sevindim. Burası günlük güneşlik ve çok sıcak ter içinde kalmışım
Tam arabaya iniyorum sağanak tekrar başlıyor. Market bankamatik kargo işlerim vardı . Kargo kaldı pazartesiye. Eşimle gideceğim markete de. Günlük güneşlik zamanları özledik. Burası günlerdir sonbahar gibi

Kolay gelsinn afiyet olsun niloşumm benim de ütüm var ama hiç halim yok

Bizim de sonbahar gibiydi de 3 gündür ısındı baya sıcak ama orası yazın akşam soğuk oluyor dimi

Benimkiler de açtı kuzu ben de sana çekerimok güzel açmış seninkiler de
Muz kabuğunu suya koydum o suyu döktüm baya canlandırdı sanki o canım diğerleri bozuldu bakalım inşallau onlarda canlanır
Bende sabahtan uaptım herşeyi yemeğimi bile yaptım misafir gelicek diye oda gelmedi
Bende tam tersi salonda oturuyorum oturma odası ardiye gibi ütülencekler kuruyanlar hep orda

Orası yüksek Ankaranın dışında. Daima Ankara içinden birkaç derece soğuk olur ve eser

Keki yaptım sosunu da yaptım ama sosu yaparken kızım kıyameti kopardı ağlarken karnım aççç diye bağırdı bizle birlikte yemedi sonra da başladı bağırmaya sonra kekkkk diye bağırdı kızım soğusun çok sıcak dedim yok bağır bağır şuan bir güzel uyuttum ayy çok üzdü bugün beni ya

Yok canım muz kabuğu değil sardunyalar bakmasan da açıyor ondan benim de küpeli ölmeye yakın umarım kurtardım köye gidince çok güneş altında yanmış ayy birbirimizi teşvik edelim ütüyü yapalım bugün

Evet evet sardunyalar öyleymişte pembe bu kadar açık değildi tomurcukluydu sanki o suyu dökünce birden serpildiler kimisi bir düzenek kuruyor çiceklerin dibine damla damla su akıyor evden gitsen bile
Yaa yapmamız lazım bence de evet ama azcık güneş batsında hava serinlesin bu birkaç gün aşırı sıcak olmaya başladı

Aa nasıl birşey acaba damla damla eşim izne çıkınca pek evde durmayız duvarın dibine indiricem ben de inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…