🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
İyi ki doğdun enişte iyi doğdun enişte iyi ki doğdun iyi ki doğdun iyi ki doğdun enişte :KK70: yeni yaşınız size uğur getirsin canım 🥰 hamarat enişte 😅
Dedim “ne hediye istersin?” “Bu sene bana en güzel hediyeyi verdin 👶🏻“ dedi.
menemenini yaptı, pastasını kestik 😀
Nice sağlıklı huzurlu birlikte yaşlarınız olsunn 😍❤️❤️🧿
Sağol canım. Hep beraber inşAllah 🙏🏻

İki ayrı doktor verdi Mimariyecim bulantı ilacını. Sonra bugün yakın olduğumuzu aradım gayet serin kanlı yapar öyle önemli değil diyor 😡
Bugün eşim zencefilli bitkisel bir tablet almış. Onun yan etkisi olmadı. Nane şekerini deneyim ama çok beter bir şey canım. Ne yemek yiyebiliyorum. Çubuk kraker, beyaz leblebi ve salata yiyebiliyorum ancak. Çok su içince de bulanıyor ama bebeğin suya ihtiyacı varmış. En az 2,5 lt Su içmeliymişim. Herşey çok pis kokuyor. Ama bunlarda geçecek.

Camasir makinam bozuldu gece gece cocuk şortu yıkadım ellerimde serdim biraz önce.
Namazımı kılıp 3 sayfa da Kuran okudum uyuyacağım artık.
5 don yıkadım diye ellerim nasıl sızladı.
Yarın ilk işim anacugumu arayıp tekrardan bir helallik dilemek.
Canim annem çok yikadi elinde bizim kıyafetlerimizi biz çocukken 😔

Camasir makinam bozuldu gece gece cocuk şortu yıkadım ellerimde serdim biraz önce.
Yaa çok duygulandırdın beni demi annem de bizim bezlerimizi elinde yıkamış hep 😭😭

eskiden çocuk bezi bile yoktu ne çekmişler.benim yerime de öp annenin elini .iyi geceler

Bence onun yine internet paketi bitti😅ee operatörünü değiştir dedim cık dedi te büyle yetmez işte 😅 @Zerre
Ay kesin kesin öyle oldu 😂😂 kız gerci değiştirsede yetmiyor ya bu internetler hemen bitiyor anlamıyorum ben geçen ay evde wifi olduğu halde kendi internetimde unutmuşum hep onu kullanmışım açmış 50 tlik fatura 70 tl olmuş. 20 gb internetimde he 🙄

Dedim “ne hediye istersin?” “Bu sene bana en güzel hediyeyi verdin 👶🏻“ dedi.
menemenini yaptı, pastasını kestik 😀

Sağol canım. Hep beraber inşAllah 🙏🏻

İki ayrı doktor verdi Mimariyecim bulantı ilacını. Sonra bugün yakın olduğumuzu aradım gayet serin kanlı yapar öyle önemli değil diyor 😡
Bugün eşim zencefilli bitkisel bir tablet almış. Onun yan etkisi olmadı. Nane şekerini deneyim ama çok beter bir şey canım. Ne yemek yiyebiliyorum. Çubuk kraker, beyaz leblebi ve salata yiyebiliyorum ancak. Çok su içince de bulanıyor ama bebeğin suya ihtiyacı varmış. En az 2,5 lt Su içmeliymişim. Herşey çok pis kokuyor. Ama bunlarda geçecek.
Doktorların bu soğuk kanlılığı zaten 🙄
Ama anlatıyordu annem babam bile kokarmış yaklaşmazmış hiç ev kokarmış 😬

Ay kesin kesin öyle oldu 😂😂 kız gerci değiştirsede yetmiyor ya bu internetler hemen bitiyor anlamıyorum ben geçen ay evde wifi olduğu halde kendi internetimde unutmuşum hep onu kullanmışım açmış 50 tlik fatura 70 tl olmuş. 20 gb internetimde he 🙄

Doktorların bu soğuk kanlılığı zaten 🙄
Ama anlatıyordu annem babam bile kokarmış yaklaşmazmış hiç ev kokarmış 😬
Aa 20 GB da yetir canım sen de 😂

Sabah 9 da kalkış

Kocamın bırgalaması ile uyandım biz uyanınca kızçe de uyandı hızla yataktan kalktık akşam sündükçe burada takılınca valiz hazırlama sabaha kaldı küçük bir valiz hazırladım evi derledim toparladım çöpleri çıkardım oh çok şükür arabaya bindik köye gidiyoruz 🥰

Ben de evin kullanıyorum sanıyorum bir bakıyorum kendi netim açık 😂
Benimde hep öyle oluyor😂😂 image.jpg annemdeyim bakırda kahvekeyfi😍

Ben daha yapmadım canım kahveyi atıcam resim yapınca canım 😍köye geldik şimdi kasabaya bi geçicez alışverişe
Bizde annemden köye gittik şimdi eve geldim😍
Ben 2 tane içtim bugün😍 fincan harika 😍😍
Eşimin köyü Bursadan tam olarak 9 derece daha düşük 14 derece akşama 9 8 derecelere kadar düşer yazın dahi soba yaktığımız bir yer 😅
Eki Görüntüle 2864883
Ormanlıkmı benim kendi köyümde öyle 😍 soba yakılmaz ama yaz akşamları düğünler olur mesela üstüne bi mont giycek kadar üşürüz 😍

X