🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
ben 3 oda temizledim bugün yemeklerim vardı makarna yaptım cacık yaptım sadece.kitap okudum biraz dışarı hiç çıkmadım hava rüzgarlı.ha esra erolu da izledim memlekette kim kaçmış kim çocuğuna dna istemiş bilmem lazımdı eksik kalmayayım dedim.kişisel bakım sadece maske yaptım yeter :rolleyes:
Kişisel bakım şöyle dursun şuan suratımı görsen eve geldim makyajı silmedim gözümü ovalamışım azcık likit bulaşmış 😂ben bir de farketmedim kapı tıkladı öyle çıkmışım kapıya gelen kişi gidince ne gülmüştür😂

Neden inan ki parlak purlak şeyleri çok severim az önce bi terlik gösterdim aldırmadı herifim😂
ben de nerede sade şey var onu alırım arayıp bulup.taşlı şeylerde alırım ama saklarım kullanmam.bugün saçımı iki yandan bağladım eşim hayırdır ilkokula mı kaydını yaptıracaksın dedi ha ha ha

İnan ki çok yakışmıştır ben de yaparım arada uçlarını da örerim 🤭
saçarımı boyadım 7.1 küllü kumrala.uçlarını da açmıştım üstüne de 10.1 boyadım sarıya yakın renk oldu sarı olmadı tabiki.evde otura otura kuaför olduk .bu haftasonu da uçlarından keseceğim biraz

saçarımı boyadım 7.1 küllü kumrala.uçlarını da açmıştım üstüne de 10.1 boyadım sarıya yakın renk oldu sarı olmadı tabiki.evde otura otura kuaför olduk .bu haftasonu da uçlarından keseceğim biraz
Ben küllü kumralı çok seviyorum beğeniyorum kuaföre gitmeyi göze alırsam bir kez o renge döndürcem saçlarımı kendin kesebilceksen süper ben en son kendim kesmiştim o da şöyle kocama kızıp makası elime alıp bak bak sen mi kızgınsın ben mi deyip önünde uzun saçlarımı omuzlarımda kesmiştim :KK70: ağzı açık kalmıştı 😂

Güneş gözlüğüm bozuldu eşim ona el attı bakıyor umarım matrix gözlüğü gibi almazsın dedim :KK70: kendine almış görünce matrix izler gibi oluyorum :KK70:
Erkekler hiç anlamıyor bu işlerden hiç teslim etmeseydin bu işi sen :KK70: :KK70:
Evet ben de çok severdim bakıp bakıp 1 tane sabun alıp gelirdim onla kendimi yıkarsam aynı reklamlardaki gibi olucam sanırdım :KK70:
Ahaaha hayaller hayatlar yaa keşke olsaa😂😂
Dalinin şampuanını kullanırdım bi ara mis gibi kokardı😂😂

Ben küllü kumralı çok seviyorum beğeniyorum kuaföre gitmeyi göze alırsam bir kez o renge döndürcem saçlarımı kendin kesebilceksen süper ben en son kendim kesmiştim o da şöyle kocama kızıp makası elime alıp bak bak sen mi kızgınsın ben mi deyip önünde uzun saçlarımı omuzlarımda kesmiştim :KK70: ağzı açık kalmıştı 😂
uçlarından alacağım birer santim uzatıyorum çünkü çok emek verdim .kuaföre gidince yanıyor açık renkte uzamıyordu.bu renk iyi kendi rengime de en yakın renk.hem de genç gösteriyor .senin saçın ne renk şimdi?

Erkekler hiç anlamıyor bu işlerden hiç teslim etmeseydin bu işi sen :KK70: :KK70:

Ahaaha hayaller hayatlar yaa keşke olsaa😂😂
Dalinin şampuanını kullanırdım bi ara mis gibi kokardı😂😂
Yok gözlüğü aldırmaz bana bakıp bakıp gösterir bu güzel mi diye daha öncekini kendim aldım söylenip durdu :KK70:

Dalinle yıkanınca güzel kokuyor insanın teni ben de arada kullanıyorum 😍

Yok gözlüğü aldırmaz bana bakıp bakıp gösterir bu güzel mi diye daha öncekini kendim aldım söylenip durdu :KK70:

markasızsa çeşit çeşit al kullan.markalıysa iyice düşün malum bir servet oldu fiyatları

uçlarından alacağım birer santim uzatıyorum çünkü çok emek verdim .kuaföre gidince yanıyor açık renkte uzamıyordu.bu renk iyi kendi rengime de en yakın renk.hem de genç gösteriyor .senin saçın ne renk şimdi?
Evet genç gösterir benim kumral da bayadır ombre tarzı yahut küllü kumral istiyorum da korkuma gidemiyorum uzun zaman oldu kuaföre gitmeyeli evde boyama işine hiç girişmem saçlarımı yakarım falan hiç tecrübem yok bu konuda

Evet genç gösterir benim kumral da bayadır ombre tarzı yahut küllü kumral istiyorum da korkuma gidemiyorum uzun zaman oldu kuaföre gitmeyeli evde boyama işine hiç girişmem saçlarımı yakarım falan hiç tecrübem yok bu konuda
küllü kumral üzerine ombre harika oluyor.kuaföre gidebilsem öyle isterdim.

Ahaha neden söyleniyorki beğenmiyormu😂😂 benim 2 3 tane gözlüğüm var hiç kullanmıyorum kız aslında çok seviyorum ama neden kullanmıyorum acaba onu düşündüm şimdi 😂😂😂
Bide kolonyası var çantamın müdavimi 😂😂😂

Ahaha neden söyleniyorki beğenmiyormu😂😂 benim 2 3 tane gözlüğüm var hiç kullanmıyorum kız aslında çok seviyorum ama neden kullanmıyorum acaba onu düşündüm şimdi 😂😂😂
Bide kolonyası var çantamın müdavimi 😂😂😂
Kız güneş gözlüğü kullanılmaz mı takmasam bile dışarıda kafamın üzerine koyuyorum havalı duruyor :KK70:

Kız güneş gözlüğü kullanılmaz mı takmasam bile dışarıda kafamın üzerine koyuyorum havalı duruyor :KK70:
İşte ben kafamın üstünde seviyorum. Ya ben bazen cinsim böyle beni sıkan şeylere gelemiorum. Mesela boğazlı kazak asla giyemem daralırım. Dar bişey dar bi bileklil kolye takamam. Şimdi o gözlüğüde takınca kafamı sıkıcak galiba o düşünceule takmıyorum :KK70: :KK70:

X