🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Valla aynen öyle bide azcuk zayıflasamda yeni yeni alsam 😂😂😂

En güzeli zaten eşofmana döndük. Gittiğimiz yerler belli onada eşofman yeterli oluyor😂 vayy çok güzel düşünmüşsün ama en mantıklısı şuan 🤩🤩

Bazara gidin bazara dün 13 tlye tişörtler aldım :KK70: :KK70:
Ben diyete girdim gel seni de çekeyim diyete 😂şuan 3 günde 1.25 gitti

Amaneyyy şapkayı mı o fiyata almıştın ben şu ben rengini almıştım ama saks da gözüm kalmıştı o tarz alıcam sanırım ama bulamadım bugün güneş gözlüğüm kırıldı daha güneş gözlüğü alıcam Eki Görüntüle 2857326
evet bunun gibi bendeki de 1 kıza bir de kendime 10 ar liraya aldım.gözlüklerde çok pahalanmış .benimkinin camında ufak bir çizik var ama almamm idare ederim.

evet bunun gibi bendeki de 1 kıza bir de kendime 10 ar liraya aldım.gözlüklerde çok pahalanmış .benimkinin camında ufak bir çizik var ama almamm idare ederim.
Çok uygun fiyata almışsın iyi günlerde kullanın gözlüğüm gözde duruyor da kafama çekince durmuyor düşüyor bir de çizildi baya değiştirmek gerekiyor

Ben de bugün bir mağazaya girdim tşörtler çok uygundu ama minimalim ya almadım 😂
Ahah ya en güzeli minimallik ama ne kadar az eşya o kdar az iş 😂
yazılı resimli tişört ben almam ama pantolonda tulumda desen renk severim.topuklu ayakkabıyla yürüyebilenlere de hayranım.bana çin eziyeti gelir
Evet bende sevmiyorum desenli düz olcak. Kapalıyım ya uzun olan tişört giyip üzerine salaş gömlekler hırkalar. Altına mom jeanler seviyorum 😬

Çok uygun fiyata almışsın iyi günlerde kullanın gözlüğüm gözde duruyor da kafama çekince durmuyor düşüyor bir de çizildi baya değiştirmek gerekiyor
gözlükçüden değil de netten al araştırıp.aynı gözlüğü optikçi 3 katına satıyor.bir kiracımız optikçi oradan biliyorum.

Evet bende sevmiyorum desenli düz olcak. Kapalıyım ya uzun olan tişört giyip üzerine salaş gömlekler hırkalar. Altına mom jeanler seviyorum 😬
görümcemlerde kapalı.onlarda aynen dediğin tarzda giyiniyor.pardesü falan yaşlı gösteriyor yazın.

Evet dolapta kıyafetlerime bakıyorum özellikle tşörtlere ha ha o kadar azlar ki 😁ama günlerde giydiğim kıyafetlerime ellemedim kıyamadım 😂

Aa öyle yapayım canım ama denemeden nasıl olacak bana gidecek mi gitmeyecek mi 😁
iade edilebilecek yerlerden al.boyner morhipo gibi yerlerde iade de sorun olmuyor.hatta git optikçide dene modeli.modelin adını kağıda yaz nette arat aynısını al.ben böyle almıştım

siyahını 10 tlye almıştım pentiden ama kıştı kimse almaz diye ucuzdu galiba
Siyah şapka yazın alınmaz ceycey. Siyah renk güneş ışığını çeker.
Yaaa harikasın ya tam da istediğim tarz 😍😍😍😍peki sitede mi satış
Sitede satış var. Ben bugün cüzdan almak için girdiğimde mağazada gördüm. Aksesuarları birbirine yakın koymuşlar.

Sitede satış var. Ben bugün cüzdan almak için girdiğimde mağazada gördüm. Aksesuarları birbirine yakın koymuşlar.
Tamam canım bakıcam çok sağol 😍iyi ki yazmışım buraya geçen sene aldığım mağaza henüz getirmemiş onu bekleyecektim

ben beyaz tenliyim siyah yakışıyor diye aldım bir de kalın hasır değil delikli delikli bir örgüsü var çok ta hafif.bir telefon şarj kablosuna 200 tl verdim bugün içime oturdu.çakmasını aldım 1 aya bozuldu.mecbur orjinal aldım tekrar.hayat çok pahalı

görümcemlerde kapalı.onlarda aynen dediğin tarzda giyiniyor.pardesü falan yaşlı gösteriyor yazın.
trenckotlar falanda oluyor ama yazın çok sıcaklarda yapamıyorum onlarla anca onu çıkaramayacağım biyere gideceğimde içine tişörtle giyiyorum. Ama bi misafirliğe falan olmuyor 😬

Evet dolapta kıyafetlerime bakıyorum özellikle tşörtlere ha ha o kadar azlar ki 😁ama günlerde giydiğim kıyafetlerime ellemedim kıyamadım 😂
Ayy günler vardı dimi kız bi ara onlarda kalmadı yaa 😂

ben beyaz tenliyim siyah yakışıyor diye aldım bir de kalın hasır değil delikli delikli bir örgüsü var çok ta hafif.bir telefon şarj kablosuna 200 tl verdim bugün içime oturdu.çakmasını aldım 1 aya bozuldu.mecbur orjinal aldım tekrar.hayat çok pahalı
Kız çok pahalıya almışsın geçen ben aldım 17.5 tl🤪

X