🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Niloyatospikk Niloyatospikk Cookiie Cookiie bugün anlaşmış gibi alışveriş günümüzmüş. 🛍 Ben de kıyafetlerine sığamadığım için bugün bol bir tunik aldım ve bir tanede cüzdan aldım kendime. Güle güle kullanalım 👭
@Yasminkoo instagram derya deniz canım. Bende girdim mi 1 saatten önce çıkamıyorum. Girdap gibi 🌪
Niloyatospikk Niloyatospikk niloyacım hazır şapkayı niye sattın? Sana da evdeki fazlalık batıyor heralde? 😀
Sen de iyi günlerde kullan canım 🥰
Evet minimale geçince baya bi dolabımı azalttım şapkayla geçen yaz fotoğraf çekinmiştim satıp başka alırım onla çekinirim farklı fotoğraf olsun diye sattım bugün gittim ama istediğim gibi bulamadım bakalım biraz daha sezonu bekleyim diyorum

Sen bundan sonra biraz daha dolabına ek yaparsın tatlı kilolar bunlar 🥰

aylar sonra ilk kez avm ye gittik bugün.kıza lcw den tişört şortlar kendime şarj kablosu ekran koruyucu bir barbie bebek koleksiyona biraz da market alışverişi yaptık.kıyafetim o kadar çok ki geçen yıldan etiketli duranlar bile var almayacağım bu yaz hiç bir şey.
Aylar sonra çok iyi gelmiştir bu değişiklik ama dimi😊
Fazla olunca bence de almamak lazım. Ama arada duramıyor insan🙄
Ben baya bi ayıklayıp kıyafet kutuları varya oraya atmıştım o yüzden yenilere ihtiyacım var ama dışarı çıkmadığımdan da ihtiyac duymuyorum😂

Evet minimale geçince baya bi dolabımı azalttım şapkayla geçen yaz fotoğraf çekinmiştim satıp başka alırım onla çekinirim farklı fotoğraf olsun diye sattım bugün gittim ama istediğim gibi bulamadım bakalım biraz daha sezonu bekleyim diyorum

ilahi niloya çok zekisin.başka şapkalı fotoğraf için diğerini sattın ha.valla ben de yapayım :rolleyes:

aylar sonra ilk kez avm ye gittik bugün.kıza lcw den tişört şortlar kendime şarj kablosu ekran koruyucu bir barbie bebek koleksiyona biraz da market alışverişi yaptık.kıyafetim o kadar çok ki geçen yıldan etiketli duranlar bile var almayacağım bu yaz hiç bir şey.
İyi günlerde kullanın inşallah siz de 🥰ben de çarşıyı özlemişim
Artık şu etiketlileri giy yahu 😂

Ben baya bi ayıklayıp kıyafet kutuları varya oraya atmıştım o yüzden yenilere ihtiyacım var ama dışarı çıkmadığımdan da ihtiyac duymuyorum😂
Evet dışarı çıkılmıyor diye ben baya kıyafetimi elden çıkarmıştım😂

ben pandemi öncesi her hafta alırdım her hafta avm ye giderdim çünkü.:rolleyes:şimdilerde giymeyi canım istemiyor ki.2 siyah eşofman altı aldım scuba kumaştan.üstlerine tişört onun üstüne de mont ya da puf yelekle dolanıyorum.arabadan sadece market için iniyorum kıyafet neyime.onun yerine saç bakımı cilt bakımına yoğunlaştımpandemi bitince maskeler inince vayyy ceycey de ne çökmüş diyeceklerine vayyy ne güzelleşmiş desinler:KK53:

İyi günlerde kullanın inşallah siz de 🥰ben de çarşıyı özlemişim
Artık şu etiketlileri giy yahu 😂
gidecek yerim olsa giyeceğim de yokkkk :rolleyes: okul kapanınca mersine gideceğim orda giyerim artık.bir de 1.5 yıl önce bikini aldım etiketli duruyor.satış koydum en çok talep gören ürünüm oldu kıyamadım satmaya.en son 400 tl verdiler paraya sıkışığım gene satmadım.dursun evde:rolleyes:

Niloyacım Defacto’da bugün değişik hasır şapkalar vardı. Bak istersen.
Evet canım. Bunlar tatlı heyecanlar. Senelerde bekledim.

Eklentiler

• 480C6AAE-0197-4AF2-AD5C-E7CF5CFB72F9.png
    480C6AAE-0197-4AF2-AD5C-E7CF5CFB72F9.png
    393,9 KB · Görüntüleme: 22
  • DA73B1D8-3BC2-4C85-8B41-09FA12143E7C.png
    DA73B1D8-3BC2-4C85-8B41-09FA12143E7C.png
    400,1 KB · Görüntüleme: 20
  • C03E2EC0-07EE-4161-95F5-92E40AD6ECB6.png
    C03E2EC0-07EE-4161-95F5-92E40AD6ECB6.png
    387,2 KB · Görüntüleme: 26
  • 8C3CE33E-1513-4145-8279-7B521828EFC8.png
    8C3CE33E-1513-4145-8279-7B521828EFC8.png
    358,7 KB · Görüntüleme: 18
  • 58FD0A7A-DD79-4742-B259-FD8D3D18A85E.png
    58FD0A7A-DD79-4742-B259-FD8D3D18A85E.png
    528,3 KB · Görüntüleme: 19
gidecek yerim olsa giyeceğim de yokkkk :rolleyes: okul kapanınca mersine gideceğim orda giyerim artık.bir de 1.5 yıl önce bikini aldım etiketli duruyor.satış koydum en çok talep gören ürünüm oldu kıyamadım satmaya.en son 400 tl verdiler paraya sıkışığım gene satmadım.dursun evde:rolleyes:
Ceycey bikini nasıl bir şey?
Tekstil geçen seneden beri hem kendini yenilemedi, hem de fiyatlar uçtu. En basit tişört 50 tl

Ha ha ben de öyle oluyorum bir ürünüm favori olunca satmaktan cayıyorum ama bir kez kaçamadım bordo bir çantam için söz verdiniz satacaksınız bana dedi ve sattım 😂

Tekstil geçen seneden beri hem kendini yenilemedi, hem de fiyatlar uçtu. En basit tişört 50 tl
ck marka.boynerden almıştım indirimdeyken.kadına mavisi hala satılıyor git ordan al diyorum cıks illa kırmızı istiyor benimkini yanii.günde 2 3 teklif yapıyor vazgeçmedi :rolleyes:

Evet dışarı çıkılmıyor diye ben baya kıyafetimi elden çıkarmıştım😂
Valla aynen öyle bide azcuk zayıflasamda yeni yeni alsam 😂😂😂
ben pandemi öncesi her hafta alırdım her hafta avm ye giderdim çünkü.:rolleyes:şimdilerde giymeyi canım istemiyor ki.2 siyah eşofman altı aldım scuba kumaştan.üstlerine tişört onun üstüne de mont ya da puf yelekle dolanıyorum.arabadan sadece market için iniyorum kıyafet neyime.onun yerine saç bakımı cilt bakımına yoğunlaştımpandemi bitince maskeler inince vayyy ceycey de ne çökmüş diyeceklerine vayyy ne güzelleşmiş desinler:KK53:
En güzeli zaten eşofmana döndük. Gittiğimiz yerler belli onada eşofman yeterli oluyor😂 vayy çok güzel düşünmüşsün ama en mantıklısı şuan 🤩🤩
Bazara gidin bazara dün 13 tlye tişörtler aldım :KK70: :KK70:

Valla aynen öyle bide azcuk zayıflasamda yeni yeni alsam 😂😂😂

En güzeli zaten eşofmana döndük. Gittiğimiz yerler belli onada eşofman yeterli oluyor😂 vayy çok güzel düşünmüşsün ama en mantıklısı şuan 🤩🤩

Bazara gidin bazara dün 13 tlye tişörtler aldım :KK70: :KK70:
Ben de bugün bir mağazaya girdim tşörtler çok uygundu ama minimalim ya almadım 😂

yazılı resimli tişört ben almam ama pantolonda tulumda desen renk severim.topuklu ayakkabıyla yürüyebilenlere de hayranım.bana çin eziyeti gelir
Ben de yazılı pek sevmem ama ilk defa yazılı giydiğim bir tşört var üstünde ne yazıyor biliyor musun "Hayırlısı" 😁
Ben de desen renk çok severim topuklu ayakkabıyı severim ama günlük pek giymem

X