🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ben uzun zamandır televizyonu açmıyorum o yüzden hangi diziler var bilmiyorum. Ama bir kere kağıt ev diye bir dizi izlemiştim,izlerken çok gerildim için devam etmedim
Bende tv dizilerini izlemiyorum aynı dediğin gibi çok geriliyorum. Çünkü senaryolar çok bunaltıcı gerçekten. Bir bunu sevdim. Dedim bunuda birkaç bölüme sıkılır bırakırım bırakmama kalmadı dizi beni bıraktı😂😂😂

Ahaha birazdan yine gelir bak duyarsın miyavları😅
Geldi geldi gece gece neler yaşadık bilsen 😂eşim geri gider o alma dedi balkonda oturdum kapının önlerinde gezdi durdu oyalandı yine başladı miyavlamaya ben seslendim karşıdaki arabanın üstüne atladı bana bakıyor miyav miyav alaymışım onu ben sonra olmadı 1.katta demir korkuluklara atladı orda kaldı inemiyor kardeşim geldi tabureye çıkıp sandalye uzattık sandalyeye atladı sonra yere kardeşim aldı kucağına eve aldım balkona koydum miyavlıyor evi olmadığını da anlıyor hadi diyorum evine götürüyorum kaçıp geliyor 😂resmi de koydum aşık gibi gece gece beni güldürdü

Sabah gelir sevgilim yine :KK70:
IMG_20210525_043724.jpg

Geldi geldi gece gece neler yaşadık bilsen 😂eşim geri gider o alma dedi balkonda oturdum kapının önlerinde gezdi durdu oyalandı yine başladı miyavlamaya ben seslendim karşıdaki arabanın üstüne atladı bana bakıyor miyav miyav alaymışım onu ben sonra olmadı 1.katta demir korkuluklara atladı orda kaldı inemiyor kardeşim geldi tabureye çıkıp sandalye uzattık sandalyeye atladı sonra yere kardeşim aldı kucağına eve aldım balkona koydum miyavlıyor evi olmadığını da anlıyor hadi diyorum evine götürüyorum kaçıp geliyor 😂resmi de koydum aşık gibi gece gece beni güldürdü

Sabah gelir sevgilim yine :KK70:
Eki Görüntüle 2856726
Ahahaha yaaa Allahımm yarabbimm napmaya çalışıyor acaba 🤣🤣🤣
Yaramaz tam yaa 😂😂

Ahahaha yaaa Allahımm yarabbimm napmaya çalışıyor acaba 🤣🤣🤣
Yaramaz tam yaa 😂😂
Günaydın canım 🥰
Sabah 8 de geldi hanımefendi binanın önünde miyav miyav aldım eve balkona koydum atlamış 3.kattan asma var kenarda herhalde oradan indi dışarı çıktık bakmaya annemlere gitmiş yine 😂evimi öğrendi ondan 😂balkondan sesleniyorum nasıl koşturuyor iki tarafa 😂annemlerde çok ilgileniyordum ben onla evi öğrendi ya koşturuyor bi oraya bi buraya 😂

Günaydınlar
Ya sizde benim gibi instada çok zaman geçiriyor musunuz. Bırakamıyorum bir türlü, eni sonu kapaticam bu gidişle. Sabah uyandım bir saat dolandım durdum yine☹️

Günaydın canım 🥰
Sabah 8 de geldi hanımefendi binanın önünde miyav miyav aldım eve balkona koydum atlamış 3.kattan asma var kenarda herhalde oradan indi dışarı çıktık bakmaya annemlere gitmiş yine 😂evimi öğrendi ondan 😂balkondan sesleniyorum nasıl koşturuyor iki tarafa 😂annemlerde çok ilgileniyordum ben onla evi öğrendi ya koşturuyor bi oraya bi buraya 😂
Günaydın niloşumm😍🥰
Yakınsa ev bide bi oraya bi buraya ahaha😂🤣 bide ilgilendiğin için sevmiş bide başkondan atlıyo ya hiç durmuyor 😂😂😂
Erken uyanmışsın bugün ben de erken uyandım çarşıya çıkıyorum
Yaa uyandım ama uyur uyanık sürekli bugün bi dirilip kalkamadım 😂
Günaydınlar
Ya sizde benim gibi instada çok zaman geçiriyor musunuz. Bırakamıyorum bir türlü, eni sonu kapaticam bu gidişle. Sabah uyandım bir saat dolandım durdum yine☹️
Günaydın canım. Bende öyleydim ama kapattım valla geçenleree açtım yine. Çok bakmıyorum buraya daha çok bakıyorum😂

Günaydınlar
Ben eskisi gibi çok vakit harcamıyorum senin orada en çok vakit geçirdiğin hangi tarz magazin mi yemek sayfaları mı ben mesela sadece seyahat edenlere bakıyorum o da sınırlı kişi onlara bakıp çıkıyorum yoksa diğer storylere bakarsam watsap durumları da var çok gereksiz vakit kaybı bir de herkes sürekli kahve fincanı paylaşıp duruyor sinir oluyorum

Çarşıya çıktım az önce girdim eve hiç bişey beğenemedim 2 tane eşofman altı aldım geldim 😂biri çok tatlı yavruğazı biri de siyah paçaları lastikli şimdi sandalette sıra geçen seneki hasır şapkamı sattım nereden sattım diye kızdım kendime hiç güzel bulamadım

Çarşıya çıktım az önce girdim eve hiç bişey beğenemedim 2 tane eşofman altı aldım geldim 😂biri çok tatlı yavruğazı biri de siyah paçaları lastikli şimdi sandalette sıra geçen seneki hasır şapkamı sattım nereden sattım diye kızdım kendime hiç güzel bulamadım
Güle güle giyy😍 bende dün pazara çıktım ya seneler sonra. 13 liraya tşörtler aldım kendime bitane hırka aldım 35 lira o hırka mağazalarda 60 70den aşağı alamazdım valla. Çok mutlu oldum ara ara gidicem artık hep böle pazar daha uygun😂😂

Güle güle giyy😍 bende dün pazara çıktım ya seneler sonra. 13 liraya tşörtler aldım kendime bitane hırka aldım 35 lira o hırka mağazalarda 60 70den aşağı alamazdım valla. Çok mutlu oldum ara ara gidicem artık hep böle pazar daha uygun😂😂
Oo sen baya almışsın maşallah iyi günlerde giy inşallah birşeyler almayı özlemişim heee😍 ben kız uyudu hazır uyumuşken azcık şekerleme yapayım sabah 8 de uyandım 😁

Oo sen baya almışsın maşallah iyi günlerde giy inşallah birşeyler almayı özlemişim heee😍 ben kız uyudu hazır uyumuşken azcık şekerleme yapayım sabah 8 de uyandım 😁
Ama baya uygun geldiler valla nebileyim uzun zamndır da almadığıma dediğin gibi özlemişim😂 bende kahve yaptım şindi kendime :kahve:
İyi uykular canımıniçii😍🤗🤗

Uyandım saat 5 e 15 dk var 😁kız da uyuyor daha
Ben de bir kahve yapayım şimdi kendime yemeği koydum ocağa
Çiçeklerin ne durumda iyiler dimi 😁
Oho biz akşam yemeği yedik 😂
Afiyet olsun canım🤤
İyiler birazdan sulucam onları sardunyamda açtı baya 😂 o papatyalar biraz değişti sanki ama bakalım ne kdar canlı kalıcaklar 😂

Oho biz akşam yemeği yedik 😂
Afiyet olsun canım🤤
İyiler birazdan sulucam onları sardunyamda açtı baya 😂 o papatyalar biraz değişti sanki ama bakalım ne kdar canlı kalıcaklar 😂
Benim o teyzeden getirdim ölmüş gibi duruyor bakalım ne olacak hiç olacağını sanmıyorum da bakalım annem dikse tutardı ama 😁

Sardunya en güzeli bakmasan da oluyor 😁

Size de afiyet olsun canım biz de şimdi yedik yemeğimizi

Benim o teyzeden getirdim ölmüş gibi duruyor bakalım ne olacak hiç olacağını sanmıyorum da bakalım annem dikse tutardı ama 😁

Sardunya en güzeli bakmasan da oluyor 😁

Size de afiyet olsun canım biz de şimdi yedik yemeğimizi
Aa tutar inşallah daha adapte olamamıştır belki. Kimi insanın elinden heralde hemen tutuyor😁 evet yüzsüzmüş sardunya😂
Sağolasın canım🤗

Niloyatospikk Niloyatospikk Cookiie Cookiie bugün anlaşmış gibi alışveriş günümüzmüş. 🛍 Ben de kıyafetlerine sığamadığım için bugün bol bir tunik aldım ve bir tanede cüzdan aldım kendime. Güle güle kullanalım 👭
Y Yasminkoo instagram derya deniz canım. Bende girdim mi 1 saatten önce çıkamıyorum. Girdap gibi 🌪
Niloyatospikk Niloyatospikk niloyacım hazır şapkayı niye sattın? Sana da evdeki fazlalık batıyor heralde? 😀

Niloyatospikk Niloyatospikk Cookiie Cookiie bugün anlaşmış gibi alışveriş günümüzmüş. 🛍 Ben de kıyafetlerine sığamadığım için bugün bol bir tunik aldım ve bir tanede cüzdan aldım kendime. Güle güle kullanalım 👭
Y Yasminkoo instagram derya deniz canım. Bende girdim mi 1 saatten önce çıkamıyorum. Girdap gibi 🌪
Niloyatospikk Niloyatospikk niloyacım hazır şapkayı niye sattın? Sana da evdeki fazlalık batıyor heralde? 😀
Ben dün yapmıştım alışverişi başlattın galiba 😂😂😂
Güle güle güzel günlerde giy canım🤗 uzun zamandır bişey almayınca beni çok mutlu etti. Bayadır bişeyler alasım vardı. Aman biyere çıkmıyoruz nasılsa. Biraz kilo veirrim öyle alırım diye erteliyodum hep görünce dayanamadım😂😂😂😂

Günaydınlar
üye bile değilim ben.hastalık oluyor zamanla orası.ben hiççç bulaşmadımmm :rolleyes:

Ben dün yapmıştım alışverişi başlattın galiba 😂😂😂
Güle güle güzel günlerde giy canım🤗 uzun zamandır bişey almayınca beni çok mutlu etti. Bayadır bişeyler alasım vardı. Aman biyere çıkmıyoruz nasılsa. Biraz kilo veirrim öyle alırım diye erteliyodum hep görünce dayanamadım😂😂😂😂
aylar sonra ilk kez avm ye gittik bugün.kıza lcw den tişört şortlar kendime şarj kablosu ekran koruyucu bir barbie bebek koleksiyona biraz da market alışverişi yaptık.kıyafetim o kadar çok ki geçen yıldan etiketli duranlar bile var almayacağım bu yaz hiç bir şey.

X