🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Şimdi burda söylemek doğru olurmu bilmiyorum ama bebek alışverişiyle ilgili flan herşeyi paylaşıyordu birkaç kişide tepki gösterdi burda bebek hasreti çeken o kadar kişi vRken diye ondan sonra sanırım başladı olaylR ben orasına hakimim sadece 😂
Islak mendil kayışı kopardı zannedersem

Şimdi burda söylemek doğru olurmu bilmiyorum ama bebek alışverişiyle ilgili flan herşeyi paylaşıyordu birkaç kişide tepki gösterdi burda bebek hasreti çeken o kadar kişi vRken diye ondan sonra sanırım başladı olaylR ben orasına hakimim sadece 😂
Bebek paylaşımı var bebek paylaşımı var mesela 2 kıyafet arasında kararsız kalmış sizce hangisini alayım yazmış bir zahmet bu kadar detayı da ailenle yakınlarınla eşinle paylaş çok saçma geldi bana şunu aldım uygun fiyata aldım heyecanlıyım dersin de yok şu mu bu mu sinir oldum gözardı ettim ben

Bebek paylaşımı var bebek paylaşımı var mesela 2 kıyafet arasında kararsız kalmış sizce hangisini alayım yazmış bir zahmet bu kadar detayı da ailenle yakınlarınla eşinle paylaş çok saçma geldi bana şunu aldım uygun fiyata aldım heyecanlıyım dersin de yok şu mu bu mu sinir oldum gözardı ettim ben
Onu geçtim o günler üst üste aldığo şampuanı bilmemneyi ıslak mendilini paylaşmaya başlamıştı ısşak mendilde koptu olay zaten 🙄

Bezelye Sebzesi Tarihi: Latince adı Pisun Sativum olan bezelye, ülkemizde araka olarak bilinir. Kökeni o kadar eskidir ki ne zaman yayılmaya başladığıyla ilgili bir bilgi yoktur fakat Akdeniz bölgesine ait sebze türlerinden olsada orta doğuda keşfedilip zamanla tüm dünyaya yayılmıştır. Sebzeler arasında en eski maziye sahip türler arasında yer almaktadır

Kız Z Zerre googleda arattım sadece ben mi araka diyorum diye kızzz migros bile bezelye (araka) yazmış 😁ben de benim golaç kelimem gibi bu da öyle sandım 😂
Sizin tarafi bilmiyordum da sanirim Ege'de belki bi de Akdeniz'de araka diyorlar, onlar araka diye icindeki taneye diyorlar.
Egeli arkadas, bezelyeyi tazeyken kabuklu pisirip tükettiklerini söylemişti. Benden küçük hafif cocuksu bi arkadaştı canim benim cok severim, annesine telefon acip bunlar bezelyenin arakasını yiyorlaaar diye aglamaklı anlatmıştı 😄❤️

Günaydınnn uyanalı yarım saat oldu.
çamaşır attım makineye
Bulaşık mak. Boşalttım
Yatak odası topladım
Bugünde camlarım kalıyor 😐

Sizin tarafi bilmiyordum da sanirim Ege'de belki bi de Akdeniz'de araka diyorlar, onlar araka diye icindeki taneye diyorlar.
Egeli arkadas, bezelyeyi tazeyken kabuklu pisirip tükettiklerini söylemişti. Benden küçük hafif cocuksu bi arkadaştı canim benim cok severim, annesine telefon acip bunlar bezelyenin arakasını yiyorlaaar diye aglamaklı anlatmıştı 😄❤️
Yaa ciddi misin 😂dışını atıyoruz biz belki bezelye olarak pişirmeleri şöyle olabilir dış kabuğu henüz taze ve içindeki arakalar da belli bir boyuta gelince dalından koparılıp o şekilde yemeği oluyor olabilir ben bunu bi kaynanama sorayım o bilir kabuklu bizim bu pazardan aldığımız şekliyle olmaz bea

X