🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Sağol canım🥰

Ayıklaması da pek zevkli😅
Kız biz tanelerini değil. Dallarından ayırıyoduk😂 tarladan kökten söküp getiriyolardı. Bi tepe yığıyolardı. Bide tarlada köklerinde çok yılan olurmuş onların. Hep tetikte dururdum o yüzden hiç zevkli olmazdı 😂😂😂

Niloyatospikk Niloyatospikk iyi geceler canım:KK200:En Büyük TÜRKİYE,verimli topiğin çok güzel ve pozitif bir topik.izin verirseniz bende size katılıp moral bulmak istiyorum.:dua:
İyi geceler :KK200:rica ederim canım öyle şey olur mu herkes yazabilir 🥰lütfen her zaman söylüyorum izin gibi birşey sormayın olur mu 🥰

Birbirimizi motive edip güzel bir gün geçirmek hedefimiz 🥰ee Hoşgeldin 😍😍

1 makina çamaşır serildi
1 makina dürüldü
Bulaşık makinası boşaltıldı
Boşaltılmadan evvel yığınla bulaşık elde yıkandı😁böyle olmayacak ben boşaltayım bunu gayri dedim 😁
Mobilyaların tozu alındı
Çiçek ekildi
Mutfak derli toplu bırakıldı ev de aynı şekilde derli toplu
1 saat dansla birlikte spor yapıldı
Akşam 1 litre su içildi
Cilt temizliği yapılıp duş alındı

Çok uykum geldi iyi geceler :uykucu:

@Nihal Prime Canım benim gebeliğin hayırlı olsun.Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.
Allah bana da nasip etsin.
Canımmm ❤️❤️
Allah razı olsun. Ben hamile kaldıysam herkes kalır 😀 5, tüp bebek denemem. 4 tane ameliyat oldum. Rahmimde yapışıklık vardı Histereskopi oldum. 7 cm polikist over oldu laparoskopi ile aldılar. Rahmime çizik atıldı embriyo tutunsun diye. Bir kere parça alındı, endometrium iltihabı diye bir şey çıktı. Prp yapıldı en son. Yumurta gençleşecek diye.
Doktor ilk 3 ay riskli dedi ama ben heyecanımı gizleyemiyorum. Dualarınızla Rabbim inşAllah sağlıkla bebeğimi dünyaya getirmeyi de nasip eder.
Darısı başına successful woman successful woman 😘

Bezelye Sebzesi Tarihi: Latince adı Pisun Sativum olan bezelye, ülkemizde araka olarak bilinir. Kökeni o kadar eskidir ki ne zaman yayılmaya başladığıyla ilgili bir bilgi yoktur fakat Akdeniz bölgesine ait sebze türlerinden olsada orta doğuda keşfedilip zamanla tüm dünyaya yayılmıştır. Sebzeler arasında en eski maziye sahip türler arasında yer almaktadır

Kız Z Zerre googleda arattım sadece ben mi araka diyorum diye kızzz migros bile bezelye (araka) yazmış 😁ben de benim golaç kelimem gibi bu da öyle sandım 😂

Bezelye Sebzesi Tarihi: Latince adı Pisun Sativum olan bezelye, ülkemizde araka olarak bilinir. Kökeni o kadar eskidir ki ne zaman yayılmaya başladığıyla ilgili bir bilgi yoktur fakat Akdeniz bölgesine ait sebze türlerinden olsada orta doğuda keşfedilip zamanla tüm dünyaya yayılmıştır. Sebzeler arasında en eski maziye sahip türler arasında yer almaktadır

Kız Z Zerre googleda arattım sadece ben mi araka diyorum diye kızzz migros bile bezelye (araka) yazmış 😁ben de benim golaç kelimem gibi bu da öyle sandım 😂
Bu saate kadar bunu mu arastirdin🤦🤦🤦🤦yaa sen niye uyumuyorum ☹️☹️işte sizin araka dediğiniz sanırım kart hali oluyor🙈🤣

X