🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Cookiie Cookiie bu nasıl doğum günü mimariye 😀 Kutlama yok mu, pasta kesmediniz mi? 🎉🎊

bugün ne yaptım. Aşçımız Bodrum’da daha yüksek maaşlı iş buldu. Kaçtı. Yaz geldiği için havuzumuzu açıyoruz. Ona da garson lazımdı. Aşçı ve garson ilanı vermiştim. 3 gündür görüşmelerimi yaptım. Bugün ikisini de işe aldım. Hayırlı, uğurlu olsun.
Eve dönerken kokoreçci gördüm. Pis boğazıma sahip çıkamadım. 🤦🏻‍♀️ Çeyrek yedim. Çok yağlıydı ve kokuyordu. Şimdi midem bulanıyor 👻
Eşime tabii ki yine görev verdim. Bu sefer dışarda çalıştı 😀 tam kapanmada oto yıkamacılar kapalıydı. Arabayı yıkattı. Telefonumum mikrofonu bozuktu. Onu tamir ettirdi. gün içerisinde uykum çok geliyor. Akşam üstü ben uyudum. O arada da market alışverişimizi yaptı. Şimdi çocuk odası lazım olacak bize. Ev 2+1 bir oda misafir odasıydı. Bugün konuştuk. Ordaki kanepeyi mesai arkadaşıma vereceğim. Çok sevindi. Arkadaşım kamyon ayarlayınca o odayı boşaltacağız.
Oh bebek hazırlıkları başlamış 😍 şimdi ne güzel hazırlanır o oda kaç sene hasretin ardından 😍😍

Ayy tuzlama ya😅hiç sevmem tuzlamayı😅kaynanam da tuzlar beni sinir ediyor kızıma da tuz koyalım diyor hayırrrr😅koca merdivene çıkıp ağaç dalları arasına girip topladım 😅
Ya bizde tuzlayarak yeme yoktur ama ben lisedeyken arkadaşlar sayesinde alıştım 😊çokta sevdim 😁iyi yapmışsın,afiyetle yiyin

Oh bebek hazırlıkları başlamış 😍 şimdi ne güzel hazırlanır o oda kaç sene hasretin ardından 😍😍
Evet canım. İlk evlendiğimde çocuk kıyafetleri alıyordum ama başarısız olunca çok üzülmeye başladım, Vazgeçtim. Ama Allah büyük. Hiç bir zaman ümitsizliğe kapılmamak lazım işte.
Dün aileylw kutladık kız bugünde eşim almış küçük bi pasta. Onu atlamışım 😂 bir kaç gün içinde de arkadaşlarım kutlar kapatırız mevzuyu😂😂😂
İyi yapmışsınız 🌺 Tekrardan nice yaşlara 🎊🎉🎂

Bugün günüm nasil geçti yazmak istiyorum.
Bence verimli bir gündü.
Sabah güne saat 8 de başladık..
Kahvaltı bulaşık derken.
Evdeki tüm halıları kaldırdım.
Yikamaya vericem.
Çıplak evi temizlemesi daha kolaymış sanki.
Bir de minik yavruma tuvalet eğitimi vermeye başladım. Bugün 2. Gün.
Eşim öğlen küçük yavruma tuvalet öğreniyor ödülü almış. Oyun hamuru.
Cok sevindi biraz onlarla oynadık.
Sonra esim hadi biraz hava alalım dedi.
Sürpriz yapmış bizi adananın çilek tarlasına götürdü. Orda herkes kendisi topluyor yemesi serbest . Parasını verip çıkıyor.
Çocuklarım ellerinde minik sepetle çiçeklerini topladılar bir yandan yediler.
Ordan parka geçtik. Biraz orda oynadılar. Yemeği de dışarıda hallettik.
Eve gelince ben lavabolari temizleyip parlattım.
Tezgahimi tertemiz ettim.
Mutfağı ve çocuk odasını elimle bezle sildim.
Cok yorgunum.
Cocuklar uyudu.
Ben de uyuyacağım. Direniyorum 🙃
Eğlenceli ve güzel bir gündü.

Bugün günüm nasil geçti yazmak istiyorum.
Bence verimli bir gündü.
Sabah güne saat 8 de başladık..
Kahvaltı bulaşık derken.
Evdeki tüm halıları kaldırdım.
Yikamaya vericem.
Çıplak evi temizlemesi daha kolaymış sanki.
Bir de minik yavruma tuvalet eğitimi vermeye başladım. Bugün 2. Gün.
Eşim öğlen küçük yavruma tuvalet öğreniyor ödülü almış. Oyun hamuru.
Cok sevindi biraz onlarla oynadık.
Sonra esim hadi biraz hava alalım dedi.
Sürpriz yapmış bizi adananın çilek tarlasına götürdü. Orda herkes kendisi topluyor yemesi serbest . Parasını verip çıkıyor.
Çocuklarım ellerinde minik sepetle çiçeklerini topladılar bir yandan yediler.
Ordan parka geçtik. Biraz orda oynadılar. Yemeği de dışarıda hallettik.
Eve gelince ben lavabolari temizleyip parlattım.
Tezgahimi tertemiz ettim.
Mutfağı ve çocuk odasını elimle bezle sildim.
Cok yorgunum.
Cocuklar uyudu.
Ben de uyuyacağım. Direniyorum 🙃
Eğlenceli ve güzel bir gündü.
O tarz bir çilek tarlası burada da var bahçeye gelen kendi topluyor yemek serbest topladığı kadarını satın alıyorlar sosyal medyada da görmüştüm baya bi takipçileri var çok güzel birşey köy hayatını bilmeyen yahut çilek nasıl yetişir toplanır çocukların öğrenmesi için harika yetişkin olarak da dalından yemek çok güzel
Çocuklarınız için harika bir gün olmuştur tahmin edebiliyorum 🥰

Tuvalet eğitimi için de Allah kolaylık versin iyi olmuş halıları kaldırmışsın 😅

X