🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Eşin de tam erkek midesi varmış 😬nerde ağır kokulu şeyler onu yiyor. Bende denemedim hiç yer miyim bilmiyorum
Aslında eşim kendi için ben Urfa Adana Antep yöresi tarafında doğmuş gibiyim diyor😂her sofrada acı biber istiyor 😂eti çok seviyor tam adlarını bilmiyorum söğüş bilmem ne bilmediği yeri yok baklava şöbiyet çeşitleri
Bende de romanlara benzerlik var :KK70: anamıza babamıza benzemesek evlatlığız dicem :KK70:

Aslında eşim kendi için ben Urfa Adana Antep yöresi tarafında doğmuş gibiyim diyor😂her sofrada acı biber istiyor 😂eti çok seviyor tam adlarını bilmiyorum söğüş bilmem ne bilmediği yeri yok baklava şöbiyet çeşitleri
Bende de romanlara benzerlik var :KK70: anamıza babamıza benzemesek evlatlığız dicem :KK70:
Acı güzel şey yaa ben çok severim😋
Sen niye romanlara benziyorsun kız

Evet canım. İlk evlendiğimde çocuk kıyafetleri alıyordum ama başarısız olunca çok üzülmeye başladım, Vazgeçtim. Ama Allah büyük. Hiç bir zaman ümitsizliğe kapılmamak lazım işte.

İyi yapmışsınız 🌺 Tekrardan nice yaşlara 🎊🎉🎂
Şimdi kullanmak nasip olucak inşallah canım😍🤗 teşekkür ederimm 😘 🤗😍😍
Cookiie Cookiie cim kaç yaşına girdin bakalım 😅 ben 31 oldum yav😅
26 oldu 😂 senin ne zaman niloşum😂

Eşin de tam erkek midesi varmış 😬nerde ağır kokulu şeyler onu yiyor. Bende denemedim hiç yer miyim bilmiyorum
Kokoreç bende yerim 🤭 ama heryerden yiyemem burda biyerin çok beğeniyorum sadece ordan 😂😂

Bende çok severim ama az oynarım😂hatta bugüne kadar sadece iki kuzenimin düğününde oynadım ve sonradan çook pişman oldum☹️☹️☹️inşallah bir daha oynamam
Neden pişman oldun yahu
Ben kuzenimin düğününde 7 aylık hamileydim kınasında hiç durmadım doğuracaksın böyle oynarsan dediler ertesi gün düğünde oynatmadılar beni yazın tatile gittik eğlence vardı baya bi oyun havası falan eğlence vardı eşim ortama katılmadı ben ortama girdim dedim duramıcam oynucam :KK70: süperdi inan ki 😂

Neden pişman oldun yahu
Ben kuzenimin düğününde 7 aylık hamileydim kınasında hiç durmadım doğuracaksın böyle oynarsan dediler ertesi gün düğünde oynatmadılar beni yazın tatile gittik eğlence vardı baya bi oyun havası falan eğlence vardı eşim ortama katılmadı ben ortama girdim dedim duramıcam oynucam :KK70: süperdi inan ki 😂
Çünkü günah.
Yani benim oynadığım ortamda kadın erkek karışıktı ondan da bayaa bir pişmanım

Neden pişman oldun yahu
Bizde de hep roman 💃🏻😂😂

X