🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Sen yardımcı al evet adam tam beceremez zaten biraz yardım etsin yeter
İlk 3 ay çok dikkatli ol ani hareketler yapma çok uzanma bi yerlere
Evet Niloyacım, mecbur dikkat edeceğim. Çok uğraştık. Bu kadar emeğimiz boşa gitmesin.
Niloyatospikk Niloyatospikk bebeklinick bebeklinick cümleten Allah rahatlık versin arkadaşlarım ❤️❤️

Yok ben o robot süpürgeleri pek beğenemedim ya seviyorum süpürge yapmayı azcık hareket edelim yahu iyice yağ bağlamasın bünye 🤪😂
Doğru diyosun cok alıştık, annelerimiz çamaşırı elinde hatta elektrik gaz tupyoklugunda yıkarken evi çalı supurgesiyle supururken biz herşeyden kaçar olduk .
Sanki o annelerin evlatları değiliz 🤷

Evet Niloyacım, mecbur dikkat edeceğim. Çok uğraştık. Bu kadar emeğimiz boşa gitmesin.
Niloyatospikk Niloyatospikk bebeklinick bebeklinick cümleten Allah rahatlık versin arkadaşlarım ❤️❤️
İyi geceler 🥰
İlk 3 ay daha önemli inşallah çabul geçer gerisi de gelir kavuşursunuz bebişe🥰eniştenin kucağında bebişin resmini de atarsın topiğimizin fenomen eniştesi oldu😅

Doğru diyosun cok alıştık, annelerimiz çamaşırı elinde hatta elektrik gaz tupyoklugunda yıkarken evi çalı supurgesiyle supururken biz herşeyden kaçar olduk .
Sanki o annelerin evlatları değiliz 🤷
Aynen öyle canım annem bezlerimizi yıkarmış anlatır şimdi çoğu şeyi makinalar yapıyor bezler desen hazır kolaylık ama işte sündüklük diz boyu :KK70:

Evet öyle olacak gibi duruyor 1 Haziranda okullar da açılıyormuş karne günü geldi zaten okullar açılıyor yaşlılarda aşı olmayanlar kısıtlamaya devam ediyormuş baksana kayınpederim aşı oldu diye seviniyor 😂
Nasıl olcak yani yazın çocuklar okulamı gidicek 🙄 ahaha napsın kız adam oda bıkmıştır evde 😂😂
Niloyatospikk Niloyatospikk Cookiie Cookiie iki çizgi film kahramanı kardeş gibi olmuşsunuz 👭
Bugün verimli bir gündü 😀 Eşim süpürge açtı. Foruma koyduğum için Fotoğrafını çekmeme artık müsade etmiyor 😀 gizli çektim ☺️ Bayramda apartman görevlisi izinliydi. Çöpü döktü. Balkonu temizledi.
ben hafif işleri Yaptım. Toz aldım, muftağı topladım. Çamaşırları astım.
9 ay ev işlerinden istifa ettim 💃🏻💃🏻
Dün denk geldi youtube de azcık izlitim dedim de sonra koydum😂😂😂 ruhum hala çocuk yaa 😂
Maşalllaahhh nazarımız değmesin enişteye 🤣
Cookiie Cookiie nin Heidi bizim jenerasyon az izlemezdim 🥰

Oh valla mis gibi eşin iş yapıyor ben de artık sizi örnek almaya başladım 😂çoğu kadının eşi iş yapıyor benimki daha çamaşır sepetine çorap atmıyor yatak odasında şuan bir çift yine yere çıkarılmış çorap var heyheylerim üstümde bu akşam bi fırça çektim çorabı da araya sıkıştırıcam bi ara yine 😂

Ne hamarat kocan var he maşallah tü tü tü🧿🧿🧿🧿
Yaa dimi bide ben böyle o tarafları çok seviyorum. İsvicre olsun alpler falan. Çok gğzel geliyor. Bigün gitmek nasip olur inşallah ta şimdilik böyle izleyerek yetiniyorum😂😂😂

kız niloş ben artık umudu kestim😂 çok ufak şeyler yaptırabiliyosam mutlu oluyorum😂😂😂
Evet Niloya. Zaten süpürgeyi beceremiyor pek. Koltukların altına girmemiş. 😡
Neyse artık haftada bir yardımcı çağırırım, olmayacak yoksa böyle. 🤔 hareketlerim çok kısıtlandı. Doktor ani hareketler yapma dedi.
Yat dinlen sen bu ara boşver ev işlerini onlar bitmez yardımcı çağr yapar haftada bir🤗

Bugün neler yaptım hemen yazayım. Cocuklar uyku moduna geçmişken

Sabah kendimi iyi hissetmek için güzel bir banyo.
Sonra kahvaltı. Minicik bir ekmek eşliğinde.
Çayıma şekeri cok az attim sonra onu içemedim 🙈
Kahvaltı saglikliydi.
Şu saate kadar 6 bardak su içtim.
Tüm odaları süpürdüm.
Cocuk odasını ayrıntılı elbise dolabı arkasını çekip yatakları kenara çekip iyice süpürdüm.
Bulaşıklar makineye dizildi.
Çamaşırlar makineden çıktı ( onlari sericem birazdan)
Namaz kıldım Kuran okudum.

Ve spor zamanı dans eşliğinde yubbi en sevdiğim bölümdeyim 🤭🙋‍♀️

Bende yazıyım nurcuğum yazmışken kusur kalmayım dimi😂😂😂😂
Sabah uyandığımda hemen yatağımı topladım
Ortada bulunan çamaşırlardan kirlileri sepete attım temizleri katlayıp dolaba kaldırdım.
Sonra mutfağa ardından salona bi göz attım dağınıklık bulaşık varsa toparladım
Limonlu suyumu içtim ardından çayımı koydum o kaynayıp demlenene kadar hızlı bi süpürge tuttum eve
Kahvaltımı yaptım ekmeksiz 😍
Dışarı çıktım kahvemi annemde içtim.
gezindim yürüyüşümü yapmış oldum. Biraz para harcadım keyfi 😂
Market alışverişi de yaptım
Aldıklarımı dolaba yerleştirdim
Diğer aldıklarımı kullanmadan önce yıkayacağım şimdi
Bulaşık mak. Boşaltıcam
Yemeğim var. Sonrasında biraz spor biraz kuran okuyacağım 😍🤗🤗

Kızlar ayrıntılı akşama okurum bugün oldukça yoğunum sabah kızımın da idrarında kan görünce sağlık ocağına götürdüm hastaneye götürmemi söyledi ürolojiye randevu aldım 15.50 de hastanede olucaz inşallah önemli birşey yoktur.
Kargolarımı hallettim akşamüstü de bir kişiden ürün almaya gidicem bugün fazla yoğun oldu görüşmek üzere sizi seviyorum 😘🤗😍😘😍😘😍😍

Kızlar ayrıntılı akşama okurum bugün oldukça yoğunum sabah kızımın da idrarında kan görünce sağlık ocağına götürdüm hastaneye götürmemi söyledi ürolojiye randevu aldım 15.50 de hastanede olucaz inşallah önemli birşey yoktur.
Kargolarımı hallettim akşamüstü de bir kişiden ürün almaya gidicem bugün fazla yoğun oldu görüşmek üzere sizi seviyorum 😘🤗😍😘😍😘😍😍
Ben de seni merak ettim neden görünmedi diye tam baktim bu yazını gördüm.
Cok geçmiş olsun.
Ben taş mi var acaba diye düşündüm ama daha çok küçük minik.
Doktordan gelince bizi de haberdar et niloyam aklimiz sen de kalır yoksa.

X