🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Aaa uyuduğun hiç aklıma gelmedi nasılsa 😂 sen geldin şarzım bitti benimde ya tel kapancak 😕😕
Benim de biraz işlerim var sen de şarja tak yarın kapanma bitiyor ya yarın kargolar var onları ayarlıyorum buluşacağım insanlar var ürün teslim edicem herkes kapanmanın bitmesini bekledi yoğunluk başladı şimdi paketleri ayarlıyorum

Evet canım geçti çok şükür ağrı kesici aldım
Geçmiş olsun canımm
Benim de biraz işlerim var sen de şarja tak yarın kapanma bitiyor ya yarın kargolar var onları ayarlıyorum buluşacağım insanlar var ürün teslim edicem herkes kapanmanın bitmesini bekledi yoğunluk başladı şimdi paketleri ayarlıyorum
Kolay gelsin canım. Bende çıkıcam yarın gezincem biraz. Bayram harclıklarımı harcıcam🤣🤣😂😂😂

Sağol canım 🥰
Çık gez harca evde dur dur bunaldık be zaten millet geziyordu 😂benim de kargo gelir bakalım kargoya verildi mesajı geldi 😍
Sorma yaa amaannn valla takcam maskemi kimseyle muhattap olmadan kendi halimde gezicem napayım yaa 😂
En sevdiğim kaego gelmesi ve onları açmak 😍

Sorma yaa amaannn valla takcam maskemi kimseyle muhattap olmadan kendi halimde gezicem napayım yaa 😂
En sevdiğim kaego gelmesi ve onları açmak 😍
Aynen ben de heyecanlıyım😍her seferinde de heyecanlanır mı bir insan ya 😂

Çık canım kurallara uyalım çıkalım ne yapalım evde bunaldım yarın işlerim var diye seviniyorum inan ki çocuk da durmuyor evde bilsen ne zor buğzediyor hep gezmek istiyor evde bize sarıyor bugün biraz bağırdım vicdan da yapıyorum kendime eşim de bu aralar pek ilgilenmedi arabaya birşeyler yaptı durdu kar lastiklerini değiştirdi sinirden çatlıcaktım

Aynen ben de heyecanlıyım😍her seferinde de heyecanlanır mı bir insan ya 😂

Çık canım kurallara uyalım çıkalım ne yapalım evde bunaldım yarın işlerim var diye seviniyorum inan ki çocuk da durmuyor evde bilsen ne zor buğzediyor hep gezmek istiyor evde bize sarıyor bugün biraz bağırdım vicdan da yapıyorum kendime eşim de bu aralar pek ilgilenmedi arabaya birşeyler yaptı durdu kar lastiklerini değiştirdi sinirden çatlıcaktım
Çok zor canım baksana biz ne kadar çok sıkılıyoruz çocuk napsın onun enerjisini atması gerek tam oyun yaşları öğrenme yaşları şimdi evde nereye kadae 😞 napalım başımızın çaresine bakıcaz artık bitip gideceği yok 😞

Çok zor canım baksana biz ne kadar çok sıkılıyoruz çocuk napsın onun enerjisini atması gerek tam oyun yaşları öğrenme yaşları şimdi evde nereye kadae 😞 napalım başımızın çaresine bakıcaz artık bitip gideceği yok 😞
Bitecek gibi de durmuyor sorumsuz insan kaynıyor ortalık bugün peynir almaya diye çıktım caminin önünde adamlar yığınla oturuyor avluda nasıl sinirlendim ne mesafe ne maske

Bitecek gibi de durmuyor sorumsuz insan kaynıyor ortalık bugün peynir almaya diye çıktım caminin önünde adamlar yığınla oturuyor avluda nasıl sinirlendim ne mesafe ne maske
Çok canım sorma valla bundan sonra serbestlik gelirse daha da beter olur. Kışa yine kapancaz eminim🙄🙄

Çok canım sorma valla bundan sonra serbestlik gelirse daha da beter olur. Kışa yine kapancaz eminim🙄🙄
Evet öyle olacak gibi duruyor 1 Haziranda okullar da açılıyormuş karne günü geldi zaten okullar açılıyor yaşlılarda aşı olmayanlar kısıtlamaya devam ediyormuş baksana kayınpederim aşı oldu diye seviniyor 😂

Niloyatospikk Niloyatospikk Cookiie Cookiie iki çizgi film kahramanı kardeş gibi olmuşsunuz 👭
Bugün verimli bir gündü 😀 Eşim süpürge açtı. Foruma koyduğum için Fotoğrafını çekmeme artık müsade etmiyor 😀 gizli çektim ☺️ Bayramda apartman görevlisi izinliydi. Çöpü döktü. Balkonu temizledi.
ben hafif işleri Yaptım. Toz aldım, muftağı topladım. Çamaşırları astım.
9 ay ev işlerinden istifa ettim 💃🏻💃🏻

Eklentiler

• DD356B49-3B8D-42B4-A264-5276FC599B98.jpeg
    DD356B49-3B8D-42B4-A264-5276FC599B98.jpeg
    67,8 KB · Görüntüleme: 28
Niloyatospikk Niloyatospikk Cookiie Cookiie iki çizgi film kahramanı kardeş gibi olmuşsunuz 👭
Bugün verimli bir gündü 😀 Eşim süpürge açtı. Foruma koyduğum için Fotoğrafını çekmeme artık müsade etmiyor 😀 gizli çektim ☺️ Bayramda apartman görevlisi izinliydi. Çöpü döktü. Balkonu temizledi.
Cookiie Cookiie nin Heidi bizim jenerasyon az izlemezdim 🥰

Oh valla mis gibi eşin iş yapıyor ben de artık sizi örnek almaya başladım 😂çoğu kadının eşi iş yapıyor benimki daha çamaşır sepetine çorap atmıyor yatak odasında şuan bir çift yine yere çıkarılmış çorap var heyheylerim üstümde bu akşam bi fırça çektim çorabı da araya sıkıştırıcam bi ara yine 😂

Ne hamarat kocan var he maşallah tü tü tü🧿🧿🧿🧿

Şimdi eşime senin eşinin yaptığı işleri okudum hani geçen resmini göstermiştim ya balkon camına su döküyordu işte o abi dedim bak ne işler yapmış 😂😂

Resmi açtım eşime gösterdim bak dedim bu abi ne işler yapıyor sen bir çorabını sepete atmıyorsun dedim 🤪

Şuan bu saatte çorap mevzusuna girdim yatak odasına bana çamaşır sepeti koy diyor Yarabbim 🤦‍♀️abi iş yapsın sen çoraplarını sepete atma diye fırçayı çekiyorum

Resmi açtım eşime gösterdim bak dedim bu abi ne işler yapıyor sen bir çorabını sepete atmıyorsun dedim 🤪
İyi yapmışsın Niloya, utansın biraz 😀
yaptırıyordum çünkü ben evde fır dönerken o salonun baş köşesinde oturunca çok bileniyordum böyle iyi oluyor.
Ne hamarat kocan var he maşallah tü tü tü🧿🧿🧿🧿
Hele sen bir de yaptığı yemeğini gör. Bir gün yemeğinde fotoğrafını ollayayım. Aşırı hamarat. sebzeleri filan çok muntazam doğruyor 😀

X