🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Elimde o olmadığı için domestoslu su yaptım. İyice sildim.
Alti lastikli halilardan on tarafı geçti hic kalmadı ama arkasına da baya bir işlemiş.
Kaldırdım sanırım hali yıkamaya vericem.

Ben bunlarla uğraşırken benim adam gelmiş diyor ki çayımı demledin mi :kızgın:

1 Nisan falansin herhalde dedim.
Demledim zaten sorun o değil sorun ben o kadar halıyla kan ter içinde boğuşurken adam
Aşkım gel otur diyeceğine
Ben de yardım edim mi diyeceğine
Gelmiş diyor ki çayımı demledin mi ?
Bir bihter ziyagil olamadık

Bana göre ince ruhlu ,kibar ve düşünceli erkekler birer efsane. Var olduklarına inanamıyorum 🤷

Bugün bnde baya bi yürüdüm başka bişey yapamadım. Evi toplu bırakıp çıktım bereket
Camlrı silmek istiyordum ama yarın silicem inşallah🤗
Yemek bugün yine dışarıdan oldu 😬
Bu akşam yapacaklarım
eşle 1 2 bölüm dizi izlimek
20 sayfa kitap okumak
Yatmadan duş alıp cilt bakımın yapmak.
Yarından itibaren de beslenmemi düzene sokuyorum pazartesi bi başlangıc. Ders çalışmalara da dönüş yapıcam bi yarım saatte olsa
Bende oruçtan sonra akşam yemeğini kestim yemiyorum 😊
Evde etek altı giydiğim şortlarım var bir tanesinin içine giremiyordum geçen gün duştan sonra denedim ve giyinirken azcik zorlasa da tam giyinince hiç dar olmadı 😌bende ondan gaz aldım kilo veremesem de şuan ki kilomu korumak için 2 öğün yemek kararı aldım .

Bende oruçtan sonra akşam yemeğini kestim yemiyorum 😊
Evde etek altı giydiğim şortlarım var bir tanesinin içine giremiyordum geçen gün duştan sonra denedim ve giyinirken azcik zorlasa da tam giyinince hiç dar olmadı 😌bende ondan gaz aldım kilo veremesem de şuan ki kilomu korumak için 2 öğün yemek kararı aldım .
Bende pazartesi karataya başlıyım diyorum onunla çok iyiydim 😍

Bende pazartesi karataya başlıyım diyorum onunla çok iyiydim 😍
Kahvaltı harici ekmek tüketmiyorum,bence ondan birşey olmaz 😊
Zaten oruçtan önce 57 kiloydum belki daha vermisimdir.
Tekrar bir tartılayım eğer kilo vermişsem basen için egzersizlere başlayacağım 💃

Bu testlerden ağzımın payını aldım zaten bidaha. Sadece diyorum acaba kist mistmi varda öyle çizgi çıkarttı
Yok hayır bu testlerin yanılma payı var kistle alakalı birşey olacağını sanmıyorum ama içinin rahat etmesini istersen bir kadın doğum uzmanına git çocuk düşünmeye başladıktan sonra hiç gittin mi ben gitmiştim

Bugün bnde baya bi yürüdüm başka bişey yapamadım. Evi toplu bırakıp çıktım bereket
Camlrı silmek istiyordum ama yarın silicem inşallah🤗
Yemek bugün yine dışarıdan oldu 😬
Bu akşam yapacaklarım
eşle 1 2 bölüm dizi izlimek
20 sayfa kitap okumak
Yatmadan duş alıp cilt bakımın yapmak.
Yarından itibaren de beslenmemi düzene sokuyorum pazartesi bi başlangıc. Ders çalışmalara da dönüş yapıcam bi yarım saatte olsa
Kaç gündür kitap okumuyorum rezillik

Elimde o olmadığı için domestoslu su yaptım. İyice sildim.
Alti lastikli halilardan on tarafı geçti hic kalmadı ama arkasına da baya bir işlemiş.
Kaldırdım sanırım hali yıkamaya vericem.

Ben bunlarla uğraşırken benim adam gelmiş diyor ki çayımı demledin mi :kızgın:

1 Nisan falansin herhalde dedim.
Demledim zaten sorun o değil sorun ben o kadar halıyla kan ter içinde boğuşurken adam
Aşkım gel otur diyeceğine
Ben de yardım edim mi diyeceğine
Gelmiş diyor ki çayımı demledin mi ?
Bir bihter ziyagil olamadık

Aynen öyle bugün arabasıyla uğraşmaktan kızı azcık sen gezdir çıkar dedim yok 1 saatin lafını yaptı sinirlerim tepeme çıktı

Kahvaltı harici ekmek tüketmiyorum,bence ondan birşey olmaz 😊
Zaten oruçtan önce 57 kiloydum belki daha vermisimdir.
Tekrar bir tartılayım eğer kilo vermişsem basen için egzersizlere başlayacağım 💃
Kilon bence gayet normal zerrem korusan yeter 😍
Yok hayır bu testlerin yanılma payı var kistle alakalı birşey olacağını sanmıyorum ama içinin rahat etmesini istersen bir kadın doğum uzmanına git çocuk düşünmeye başladıktan sonra hiç gittin mi ben gitmiştim
Gittim gittim canım 2 ay klomen tedavisi gördüm sonra bıraktım. Şimdi tekrar başlasammı acaba diyorum 🙄
Kaç gündür kitap okumuyorum rezillik
Ben yatarken okuyorum 2 3 sayfa oda ancaa

Ya dün erken yatinca benim kodum bozuldu
Sabah 6 da kalktım oturdum ya 😭😭

Akşam beş gibide uyuyakalmisimsim şimdi uyaniyorum mimariyem, sen napiyosun guzellik
Ah tek uykucu ben değilim galiba 😂😂 bende biraz tv biraz kk takılıyorum öyle canım uzanmışım kumsala demek isterdim ama uzanmışım koltuğa 😂

Ah tek uykucu ben değilim galiba 😂😂 bende biraz tv biraz kk takılıyorum öyle canım uzanmışım kumsala demek isterdim ama uzanmışım koltuğa 😂
Aa Kumsal demisken birileri sahilde foto paylaşıyor .
Foto güncel eminim
Geçen sene çocuğu yoktu şuan çocuğu var çocuğuyla kumsalda .

Yasakta nasıl oluyor bu gözetleme kapsamında değil mi sahiller

Aa Kumsal demisken birileri sahilde foto paylaşıyor .
Foto güncel eminim
Geçen sene çocuğu yoktu şuan çocuğu var çocuğuyla kumsalda .

Yasakta nasıl oluyor bu gözetleme kapsamında değil mi sahiller
Aa bilmem ki canım. Birkaç kez biz balık almak için sahile gitmiştik bu haftasonu yasakların da. Ama bize sahil çok yakın bizim sokaktan aşağı insen sahile varıyosun yani. O zamanlar baya insanlar geziyordu polisler de arabada oturuyor hiçbişey demiyolardı 🤷🏼‍♀️ Bence artık polislerde bıkmış durumda olabilir 😞

Gece yatarken okuyordum 1 haftadır okumuyorum

Kafana göre tedavi başlama sen yine git doktora bence
Yok kız giderek. Aslında kafama göre başlamaktı niyetim evde bi kutu femara var yumuera geliştirici ilaç. Ondan kullansam dedim 5 gün ama sonra başıma iş almayım en iyisi takiple gitmek valla😬 şu adeti bekliyim gelsin de bakalım.

X