🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Oh hadi şükür gidiyorlarmış tamam evlerine gelirlerse gelsinler de size çöreklenmek nedir yahu hiç takmayın kafanıza
Annem ve babam onlara misafir gözü ile bakıyor ama ablam ve ben bu durumdan şikayetciyiz.

Neyse yarım saat önce Vodafone dan aradılar zorda olsa faturadan çıktım ama son ödemem gereken birşeyler varmış onları da ödediğim zaman rahatım.

O kadını ben de severim.
Bir kaç tane daha fikrini beğendiğim kişiler var.
Yol gösterici oluyorlar.
Bazen o kadar çıkmazda hissediyorum ki bir video yetiyor iyi hissetmem için.
Gercekten çok güzel anlatıyor çocuk konusu benimle alakalı olmasada gelecekte faydası olabileceğinden bazen dinliyorum. Aile ile ilgili dinliyorum genel olarak. Moralim bozuk olduğu zamanlar Nurettin hocamı dinliyorum benim hayatımda çok şeyin değişmesine vesile oldu videoları. Nurettin Yıldız 😍 birde Muhammed Emin Yıldırım dinlerim ☺️
Normalde burada yaşamıyorlar bayram dan dolayı tatile geldiler ama her gelmelerinde bizi sinir hastası edip giderler.

Mesela bize çok yakın bir mesire alanı var ,dedik ki hep birlikte oraya gidelim de çay çekirdek oturalım dedik. Biz halı yıkamaya başlayınca bindiler arabalarına gittiler. Yarın evlerine gidecekler inşallah rahat bir nefes alacağız
Ay hadi yarından sonra kurtuluyosunuz herşeyi sizde olması çok sinir bozucu bikerede yapıp sizi davet etsinler nolucakki sanki
Müşteri hizmetleri numarasından aramıyorlar beni o tarz bi numaradan arıyorlar hep
Galiba pandemi dolayısıyle evde çalışıyolardı bi ara o yüzden cep numarasıyla aruyolar galiba dimi

Gercekten çok güzel anlatıyor çocuk konusu benimle alakalı olmasada gelecekte faydası olabileceğinden bazen dinliyorum. Aile ile ilgili dinliyorum genel olarak. Moralim bozuk olduğu zamanlar Nurettin hocamı dinliyorum benim hayatımda çok şeyin değişmesine vesile oldu videoları. Nurettin Yıldız 😍 birde Muhammed Emin Yıldırım dinlerim ☺️

Ay hadi yarından sonra kurtuluyosunuz herşeyi sizde olması çok sinir bozucu bikerede yapıp sizi davet etsinler nolucakki sanki

Galiba pandemi dolayısıyle evde çalışıyolardı bi ara o yüzden cep numarasıyla aruyolar galiba dimi
Ayy biz senle hep aynı kişileri takip ediyoruz ha:KK60:

@Nihal Prime bugün kan vericektin sanki artış için nasıl sonucun 😍
Canımmm ❤️ unutmamışsın. Allah’a şükür sizlerin duasıyla yırttım. 🙏🏻 Kimyasal gebelik riski vardı. Kan değerim arttı. Cuma günü muayenem olacak. Keseyi görecekmişim. Eşimle çok ağladık. Bizim başımıza gelmez sanıyorduk. Bu benim 5. Tüp bebek deneme. 3 kerede ameliyat oldum. Rabbim inşAllah sağlıklı bir evlat nasip ederim.
hatırladığın içi çok saolası.
Aaa öyle mi hiç haberim yoktu. İnşallah güzel haberler ile gelir ☺️
Evet Zerrecim. Allah’a şükür iyi haber 🙏🏻

Canımmm ❤️ unutmamışsın. Allah’a şükür sizlerin duasıyla yırttım. 🙏🏻 Kimyasal gebelik riski vardı. Kan değerim arttı. Cuma günü muayenem olacak. Keseyi görecekmişim. Eşimle çok ağladık. Bizim başımıza gelmez sanıyorduk. Bu benim 5. Tüp bebek deneme. 3 kerede ameliyat oldum. Rabbim inşAllah sağlıklı bir evlat nasip ederim.

Çok şükür canım sağlıcakla gelsin minnoş inşallah 😍 ne olursa olsun umut yitirmemek gerek demekki zorlu yollardan da olsa sonu güzel 😍😍

Yaaa harikaaaaa😍😍😍😍inşallah doğum haberini bebek haberini de alırız canım buradan

Nurettin Yıldız ben de dinliyorum canım harika anlatıyor daraldığım anlarda dinlediğimde çok iyi gelmişti

Annem ve babam onlara misafir gözü ile bakıyor ama ablam ve ben bu durumdan şikayetciyiz.

Neyse yarım saat önce Vodafone dan aradılar zorda olsa faturadan çıktım ama son ödemem gereken birşeyler varmış onları da ödediğim zaman rahatım.
Geliyorlarsa kendi evlerine geliyorlar ne msiafirliği ki çay içmeye gelirler yemek yersiniz de sürekli sürekli de yani zor

Bugünki adım çok yoruldum

Eklentiler

• Screenshot_20210515_175406_com.huawei.health.jpg
    Screenshot_20210515_175406_com.huawei.health.jpg
    51,4 KB · Görüntüleme: 20
X