🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Tam kapanma ama millet tam açılmış gibi geziyor 😂teyzemi aradım bugün köye gidiyoruz dedi 😂
Ya ben bayramın birinci günü bi akrabamı aradım. Kadın resmen bana vicdan azabı çektirdi kaç gündür yaa. Kızını damadını almışlar köye gitmişlrr. Bana diyoki git annenlere olmaz beklerler yazık olurmuymuş öyle şey biz aldık arabayla önümüzde poliste vardı ama hiç bişey demedi geldik. Ama onlar arefe günü yapmışlar bu işi. Biz çarşının göbeğinde oturuyoruz bayramın 1. Günü kontrol daha fazla olur birde çarşıda diye korktuk. Ama resmen söyledikleri içime oturdu kaç kere aradım annemi o gün 🙄

Yok yok kafana göre içme sen yine de
Gidicem bebeğim. Bende pazartesi yeni bir başlangıc yapıyorum artık yeme düzenim vs herşeyi düzenlicem. Tedaviye de başladımmı çünkü sağşıklı beslenmek çok fayda sağlıcak. 2 kilo bile vermek inanılmaz fayda ediyo yumurtlama olaylarına. Şu adımın altına bende yazayım 17 mayıs diye 😂

Ya ben bayramın birinci günü bi akrabamı aradım. Kadın resmen bana vicdan azabı çektirdi kaç gündür yaa. Kızını damadını almışlar köye gitmişlrr. Bana diyoki git annenlere olmaz beklerler yazık olurmuymuş öyle şey biz aldık arabayla önümüzde poliste vardı ama hiç bişey demedi geldik. Ama onlar arefe günü yapmışlar bu işi. Biz çarşının göbeğinde oturuyoruz bayramın 1. Günü kontrol daha fazla olur birde çarşıda diye korktuk. Ama resmen söyledikleri içime oturdu kaç kere aradım annemi o gün 🙄
Ben annem çok yakınımda diye geçtim başka kimseye de gitmedim kızımı dışarı çıkardım gezdirmeye mahallede o kadar

Gidicem bebeğim. Bende pazartesi yeni bir başlangıc yapıyorum artık yeme düzenim vs herşeyi düzenlicem. Tedaviye de başladımmı çünkü sağşıklı beslenmek çok fayda sağlıcak. 2 kilo bile vermek inanılmaz fayda ediyo yumurtlama olaylarına. Şu adımın altına bende yazayım 17 mayıs diye 😂
14 Mayıs diye kayıt tuttum ben sen de tut😅bu sefer kararlıyım

Aa bilmem ki canım. Birkaç kez biz balık almak için sahile gitmiştik bu haftasonu yasakların da. Ama bize sahil çok yakın bizim sokaktan aşağı insen sahile varıyosun yani. O zamanlar baya insanlar geziyordu polisler de arabada oturuyor hiçbişey demiyolardı 🤷🏼‍♀️ Bence artık polislerde bıkmış durumda olabilir 😞
Yaaa sen nerde oturuyosunnn 🤩

Ben annem çok yakınımda diye geçtim başka kimseye de gitmedim kızımı dışarı çıkardım gezdirmeye mahallede o kadar
Bende yakınımda olsaydı giderdim canım valla. Bi anneme zaten. Bide pazartesi kayınvalideme gideriz. Onlarda bizlerde evden çıkmıyoruz. Rabbim korusun artık napalım 😞 bu dediğim akrabam 1 ay önce covid gecirdiler. 1 2 hafta önce kızı zatüre oldu ciğerini kaplamış yeni düzelmişti geçtiğimiz hafta doktora gitti gerileme var demiş doktor. O gün aradım köyde kalabalıktan konuşamadık. Başına gelmiş insan böyleyse gerisini düşünemiyorum hiçmi korkmuyosun ki 🙄🤷🏼‍♀️
14 Mayıs diye kayıt tuttum ben sen de tut😅bu sefer kararlıyım
Tuttum bende kararlıyım yiter 😂

Bende yakınımda olsaydı giderdim canım valla. Bi anneme zaten. Bide pazartesi kayınvalideme gideriz. Onlarda bizlerde evden çıkmıyoruz. Rabbim korusun artık napalım 😞 bu dediğim akrabam 1 ay önce covid gecirdiler. 1 2 hafta önce kızı zatüre oldu ciğerini kaplamış yeni düzelmişti geçtiğimiz hafta doktora gitti gerileme var demiş doktor. O gün aradım köyde kalabalıktan konuşamadık. Başına gelmiş insan böyleyse gerisini düşünemiyorum hiçmi korkmuyosun ki 🙄🤷🏼‍♀️

Tuttum bende kararlıyım yiter 😂
Öyle olanlar daha çok korkmuyor ben de onu anlamıyorum artık saldım ben napayım Allah korusun az önce eşim iş yerinden birinin covidten öldüğünü öğrendi genç biri nasıl korktum ya

Öyle olanlar daha çok korkmuyor ben de onu anlamıyorum artık saldım ben napayım Allah korusun az önce eşim iş yerinden birinin covidten öldüğünü öğrendi genç biri nasıl korktum ya
Allah ailesine sabır versin
Su ölüm ne kadar dogal ne kadar sürecin gerekliliği olsa da
Sanki hiç görülmemiş bişeymis gibi lafı ne zaman geçse yada aklıma ne zaman düşse dehşete kapılıyorum ya 🤦

Off off artık gencler gidiyo valla 😞
Su instagram fenomeni melek hayta sürekli paylaşıyor orada oturdugunu.
Oradan biliyorum bende
😅
O benim işte benim köyümde öğretmenlik yapıyordu sonra silibride bi okula geçti galiba sonra hamile olduktan sonra bırakıp fenomenliğe geçti sanırım😂

Off off artık gencler gidiyo valla 😞

O benim işte benim köyümde öğretmenlik yapıyordu sonra silibride bi okula geçti galiba sonra hamile olduktan sonra bırakıp fenomenliğe geçti sanırım😂
Evet .geçen gün istifasını verdi hatta .
Artık dönmek istemiyormus, zaten çok kazaniyormus

Ee fenomen olunca tabi ne gerek var dimi😂😂
Önceden bakardımda artık bakmıyorum ya sinir oluyorum böyle sonradan görmüş gibi geliyorlar nebileyim 😂😂
Ufak bı çocuğu vardı sevimli
Sırf onun için bakiyodum
Bu aralar çok sevimsiz hareketler yapıyor çocuğu da😂😂😂gıcık olmaya başladım
bende bıraktım takibi

Ufak bı çocuğu vardı sevimli
Sırf onun için bakiyodum
Bu aralar çok sevimsiz hareketler yapıyor çocuğu da😂😂😂gıcık olmaya başladım
bende bıraktım takibi
Ahahah yaa bende bi ara zeynep zeze vardı onu çok takip ederdim kızı vardı ece diye çok tatlıydı ece büyüdü annesi sayesinde fenomen oldu şimdi hiç girip bakmıyorum bile 😂😂
Bu arada instamı kapattım ya sosyal medya detoksu yapıyorum😂😂

X