🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Evet şimdi mutfağa girişicem başladı uykum gelmeye çünkü toplamadan yatmayım sen de kıl namazını senin kuzular uyumuştur uykunu al sabah vakitlice uyanıyorlar seninkiler daha erken uyanıyor dinlenmek lazım gece uykusu birşeye benzemiyor
Seni severim oyyy bir yanaktan bir gidiktan :KK60:

Son msj di ben kaçtım 😘

Neden 10 11 sene var canım o belli olmaz ki benim de hayaller olarak var bakalım ama buradaki evimize alışkınız çevremize alışkınız eşim taşınmak istemiyor annem taşınacak onu bekliyorum eşimi ikna etmek mesele yılların verdiği buraya alışkanlık var zaman gösterecek
Kredimiz var kuzum. Ara ödemeyle erken kapatırsak tabi olur. Yada başka bişey nasip olursa. Rabbimin önümüze ne çıkarcağını bilemeyiz doğru diyosun😍🤗 çevre alışınca zoe oluyo ama kopmak ben daha 1 bucuk senedir burdayımm pek tanıdığım yok bir komşuyla gidiş geliş yaptık sadece pandemiden önce pandemi başlayınca oda bitti😂😂 bide eşimin halasıyla amcaları yakınız çok onlarla gidip geliyorum işte 😂

Kredimiz var kuzum. Ara ödemeyle erken kapatırsak tabi olur. Yada başka bişey nasip olursa. Rabbimin önümüze ne çıkarcağını bilemeyiz doğru diyosun😍🤗 çevre alışınca zoe oluyo ama kopmak ben daha 1 bucuk senedir burdayımm pek tanıdığım yok bir komşuyla gidiş geliş yaptık sadece pandemiden önce pandemi başlayınca oda bitti😂😂 bide eşimin halasıyla amcaları yakınız çok onlarla gidip geliyorum işte 😂
Ödemesi bitince bakarsınız satıp daha güzel geniş balkonlu alırsınız Allah gönlüne göre versin inşallah
Ben bu çevrede doğdum büyüdüm eşim de öyle burada çoğu insan tanır bizi

Günaydın karincalarim.
karincalar-hakkinda-bilmediklerimiz-1.jpg

Çalışkanlık güzeldir.
Bos duranı Allah sevmez diyerek güne başladım .

Eşim mutfakta kahvaltı hazırlama görevini ustlenince ben de hemen yatak odasına koştum.

Önce çamaşır makinesini çalıştırdım.

Sonra yatak çarşaf onlari balkonumun iç kısmına silkeledim. Balkonumu yikayacagim sonra.
Şimdi geri tutucam çarşafı pikemi de serip düzenleyeceğim.
Oh mis.
Ondan önce yatak basligim biraz sararmış onu bir güzel sileyim de mi :KK68:

Günaydın karincalarim. Eki Görüntüle 2848833

Çalışkanlık güzeldir.
Bos duranı Allah sevmez diyerek güne başladım .

Eşim mutfakta kahvaltı hazırlama görevini ustlenince ben de hemen yatak odasına koştum.

Önce çamaşır makinesini çalıştırdım.

Sonra yatak çarşaf onlari balkonumun iç kısmına silkeledim. Balkonumu yikayacagim sonra.
Şimdi geri tutucam çarşafı pikemi de serip düzenleyeceğim.
Oh mis.
Ondan önce yatak basligim biraz sararmış onu bir güzel sileyim de mi :KK68:
Günaydın canım 🥰

Ben kendimi karınca gibi hissetmiyorum ağustos böceği gibi hissediyorum 😅

Benim 3 cam kaldı silinecek ben daha yataktayım canım kolay gelsin sana pire gibisin maşallah 🧿 🧿 🧿
Dün çok tembeldim kilo alırım böyle olursam.
Hareket iyidir hem zayıflatır hem iyi hissettirir hem metabolizma çalıştırır
Hem evi temiz gösterir hem sakinleştirici özelliği vardır.

Ne kadar faydası varmış ya yazınca farkettim 🤭🤭🤭

Yatak odası mis oldu .
Komidinler yatak başlığı silindi çarşaf tertemiz düzenlendi.
Çamaşırlar makinada.
Simdi de mutfak penceremi silicem.
Sonra balkon yıkama keyfi yapicam.
Su=huzur.

Ya da dur vazgeçtim mutfak penceresinden önce bir kahve yapıp içeyim :KK50::kahve:

Günaydınlarrrr herkes iyidir umarım 🥰 2 haftadır evdeki bütün halıları kaldırdık ayy normalde hiç sevmem öyle ev düzensiz gelir ama temizlik böyle çok rahatmış 🤣🤣
Bugün kahvaltıdan sonra oğluşuda alıp kapıya bacaya parka artık nereye olursa 5 dakikada olsa güneş almaya çıkıcam yıldım 1 senedir psikolojim bozuldu markete bile çıkmıyorum ben ya 😱

X