🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Mimariye yaşın kaç? Akışına bırak. Bu benim 5. Tüp bebek denemem. Stres yapmamalısın.

Niloyatospikk Niloyatospikk kot tulum pek güzelmiş. Güle güle giy

Zaten ben artık başlığa eşime yaptırdıklarımı yazabilirim ancak 👻 Resmen askeri kampa girmiş gibi sürekli iş tutturuyorum 😀
Sağol canım

Bence de eşinin yaptıklarını yaz biz de okuyalım 😅hamarat enişte olacak bundan sonra onun adı 😂

Uyu canım bence de kendine gelirsin bi benimde bastırırsa yyucam bende 😂

Adetim düzensizki canım ya o yüzden emin olamıyorum ovüyle takip ettim onda da tam pik yakayalamadım. En koyu testi baz alırsam ya çarşambaydı reglim ya önümüzdwki cumartesi. Bak böyle cıktı yaa napsam daha eşime söylemedim. Bayram hediuesi vermek istiyoum ama emin olamıyorum çok silik
Eşine hemen söyleme kesinleşsin öyle söylersin

Şimdi ben uyumaya geçiyorum gidemiyoruz hayal kurup da geçeyim bari 😔bu sefer nereye gideyim bakayım :KK48:
Göl kenarındaki kampta sabah erkenden uyanmışım kurbağalar vıraklıyor güneş yeni doğmaya başlamış oturmuşum gün doğumunu izlemişim sonra da göl kenarında suratımı şapır şupur yıkamışım ardından mis gibi bir kahvaltı sonrası bulaşıkları elde yıkamak için göl kenarına geçmişim paçalarım ıslanmasın diye sıvamışım bir güzel başlamışım bardakları köpürtmeye eşim başlamış oltaları atmaya ben de bir garip gibi iltifat eder gözüyle eşimin suratına melül melül bakmışım :KK70:
İltifat görmeyince ben

Dağlar kızı Reyhan Reyhan Reyhan
Alem sene heyran heyran heyran diye türkü çığıra çığıra bulaşıkları yıkamışım :KK70:

Şimdi ben uyumaya geçiyorum gidemiyoruz hayal kurup da geçeyim bari 😔bu sefer nereye gideyim bakayım :KK48:
Göl kenarındaki kampta sabah erkenden uyanmışım kurbağalar vıraklıyor güneş yeni doğmaya başlamış oturmuşum gün doğumunu izlemişim sonra da göl kenarında suratımı şapır şupur yıkamışım ardından mis gibi bir kahvaltı sonrası bulaşıkları elde yıkamak için göl kenarına geçmişim paçalarım ıslanmasın diye sıvamışım bir güzel başlamışım bardakları köpürtmeye eşim başlamış oltaları atmaya ben de bir garip gibi iltifat eder gözüyle eşimin suratına melül melül bakmışım :KK70:
İltifat görmeyince ben

Dağlar kızı Reyhan Reyhan Reyhan
Alem sene heyran heyran heyran diye türkü çığıra çığıra bulaşıkları yıkamışım :KK70:
Odun modun napalım binde bir iltifat edince idare ediyoruz işte buna şükür :KK70:

Hayır kimseyi aramadım 😔
Biraz bana zor geliyor bu iş ya neden bilmem bazı dönemler kimseyle konuşmak istemiyorum yine öyle bir dönemdeyim 😔
Bu sefer herkesi aramayı düşünmüyorum sen aradın mı? 😊
Çok sevdiklerimi görüntülü aradim az sevdiklerime msj attım 🤭

Mimariye yaşın kaç? Akışına bırak. Bu benim 5. Tüp bebek denemem. Stres yapmamalısın.

Niloyatospikk Niloyatospikk kot tulum pek güzelmiş. Güle güle giy

Zaten ben artık başlığa eşime yaptırdıklarımı yazabilirim ancak 👻 Resmen askeri kampa girmiş gibi sürekli iş tutturuyorum 😀
haftaya 26 olucam daha körpeyim bıraktım gitti akışına 😂😂🤣🤣🤣

Bu bayram herkesi aramıcam karar verdim 😅1 dayı 1 teyze 1 hala 1 enişte 2 görümce listem bu 😅
Bu bayramda böyle olsun boşver ben yine aradım valla çoğunu 😬😂😂
Eşine hemen söyleme kesinleşsin öyle söylersin

Tut kendini 🤣ne kadar test yapsanda yeni olduğu için hep silik görünecek o yüzden biraz bekle
Söylemiyorum pazartesine Allah kerim artık 😂 beklicem canım bu sefer daha soğuk kanlılık var üstümde zaten 😬😂

Demekki onlar da kendilerine o hali yakistiriyorlar.
Kendinizi ifade edin neden etmiyorsunuz?
Ben kendimden örnek vereyim.
Bir arkadaş vardı sadece kendisini düşünür başkası umrunda olmazdi. Büyüklenme özelliği vardi. Yine de
Cok severdik birbirimizi.
Ama başkalarına olan bakışı beni de incitmeye başladı bir müddet sonra.
Anlattım konuştum ama değişen bir şey olmadı ben de inceden uzadım yanından.
Eski samimiyetim kalmadı ama tamamen ipleri de koparmadim. Ararsa açarım aramazsa da hic aklima gelmez.
Ama hala dualarımda yer veririm.
Allah ona hidayet versin diye.
Kendimi her konuda ifade ederim aslında, yanlış cümle kurmuşum. Eşime bir türlü kardeşinin ve annesinin yaptıklarını kabul ettiremiyorum; bazılarına şahit oldu. Kız kardeşi nişanımda saçma bir sebepten küstü bana, o kadar çocukça o kadar fesatça bir sebepki... 2 yıl oldu evleneli evime bile gelemedi, çıkardım hayatımdan... Eşimin kardeşi ile ilişkileri zaten evlenmeden öncede iyi değilmiş çok ama benim hazmedemediğim eşimin kardeşini karşısına alıp ; bunu benim eşime yapamazsınız sevmek zorunda değilsiniz ama saygı duymak zorundasınız diyemeyişi... Bunu kabullenemedim bir türlü... Eşimde en sonunda itiraf etti kardeşinin arsız istediği olmayınca çıngar çıkaran adeta deli gibi etrafı kırıp döken biri olduğunu. İnsanları terbiyesizliğiyle yıldırmış yani. Yeğenimi göstermez bana diye korkmuş eşimde, nişandan sonra asla görüşmedim, eşim arada görüşüyor sanırım, bana asla görüş diyemez mesela. Kayınvalidemi de kızı dolduruyor, ilk başlarda o bu konulardan bağımsız gibi davrandı ama onunla da 7-8 aydır konuşmuyor görüşmüyoruz; yani aramızda laf dalaşı bile olmadı ama aramıyorum artık içimden gelmiyor. İçimden gelmediği şeyi de yaptığımda hastalanıyorum. Dışarıdan çok güçlü, kariyerli, tuttuğunu koparan, şen şakrak biriyim ama yüreğim çok hassas. Olanca insanlığımla ve empati yaparak davranırım ben herkese, tanıdık tanımadık... Yardım derneklerinde koştururum, yemin ediyorum bazen kendime birşey alacağıma üye olduğum derneğe bağış yapar çocuklara alınmasına vesile olurum. Ben bu kadar insan odaklı davranırken; benim eşimle evlendikten sonra en yakınım olması gereken iki kadın bana düşman oldular. Kayınvalidem korkunç yönetmeyi seviyor, beni parmağında oynatamadı sorun oradan kaynaklı... Birde ben ona göre yabancıyım, kızıyla olan konuda ne kadar haklı olsam da aslolan onun kızının duyguları... oğlunun karısı hastalanmış evliliğinin ilk yılları mahvolmuş, şuan hala ağrılar çekiyor, anksiyete atakları ağlama atakları yaşıyor umrunda mı... Çok ciğerim yanıyor be arkadaşım. İnan...

Bu tarz insanlara üzülmekten sağlık sorunları oluyor maalesef affedip affetmemek değil aslında mevzu görüşmeme kararı iletişimi kesme kararı sosyal medyamdan da çıkardım telefon numaralarını da sildim ortak olan kişilerimize de onlarla ilgili bana birşeyler anlatmamalarını söyledim insan kendi yaşadıklarını biliyor. Bu tarz insanlar sanki her ailede var gibi
Kuzum niloşum biri kayınvalidem biri görümcem... Olmazmı sağlık sorunları, tabi onların yüzünden oluyor.

Kendimi her konuda ifade ederim aslında, yanlış cümle kurmuşum. Eşime bir türlü kardeşinin ve annesinin yaptıklarını kabul ettiremiyorum; bazılarına şahit oldu. Kız kardeşi nişanımda saçma bir sebepten küstü bana, o kadar çocukça o kadar fesatça bir sebepki... 2 yıl oldu evleneli evime bile gelemedi, çıkardım hayatımdan... Eşimin kardeşi ile ilişkileri zaten evlenmeden öncede iyi değilmiş çok ama benim hazmedemediğim eşimin kardeşini karşısına alıp ; bunu benim eşime yapamazsınız sevmek zorunda değilsiniz ama saygı duymak zorundasınız diyemeyişi... Bunu kabullenemedim bir türlü... Eşimde en sonunda itiraf etti kardeşinin arsız istediği olmayınca çıngar çıkaran adeta deli gibi etrafı kırıp döken biri olduğunu. İnsanları terbiyesizliğiyle yıldırmış yani. Yeğenimi göstermez bana diye korkmuş eşimde, nişandan sonra asla görüşmedim, eşim arada görüşüyor sanırım, bana asla görüş diyemez mesela. Kayınvalidemi de kızı dolduruyor, ilk başlarda o bu konulardan bağımsız gibi davrandı ama onunla da 7-8 aydır konuşmuyor görüşmüyoruz; yani aramızda laf dalaşı bile olmadı ama aramıyorum artık içimden gelmiyor. İçimden gelmediği şeyi de yaptığımda hastalanıyorum. Dışarıdan çok güçlü, kariyerli, tuttuğunu koparan, şen şakrak biriyim ama yüreğim çok hassas. Olanca insanlığımla ve empati yaparak davranırım ben herkese, tanıdık tanımadık... Yardım derneklerinde koştururum, yemin ediyorum bazen kendime birşey alacağıma üye olduğum derneğe bağış yapar çocuklara alınmasına vesile olurum. Ben bu kadar insan odaklı davranırken; benim eşimle evlendikten sonra en yakınım olması gereken iki kadın bana düşman oldular. Kayınvalidem korkunç yönetmeyi seviyor, beni parmağında oynatamadı sorun oradan kaynaklı... Birde ben ona göre yabancıyım, kızıyla olan konuda ne kadar haklı olsam da aslolan onun kızının duyguları... oğlunun karısı hastalanmış evliliğinin ilk yılları mahvolmuş, şuan hala ağrılar çekiyor, anksiyete atakları ağlama atakları yaşıyor umrunda mı... Çok ciğerim yanıyor be arkadaşım. İnan...
Ah ah üzüldüm.
Eşiniz de çoğu erkek gibi
Zaten o şekilde istediğiniz gibi davransa bravo ender erkeklerden derdim.
En azından haklı olan sizmissiniz o yüzden sevindim.
Bu topikte çok hassas kalpliler var konuştukça onu farkediyorum.
Ben de çok hassasım ezen ayak değil de ezilen çiçek olmayı tercih ediyorum .
Emin olun onlar da mutlu değildir.
Kötülük yapıp da mutlu olanını görmedim.
Ama mutlu görünmeye çalışanını gördüm.
Allah onların da kalbine şifa versin

İnan böyle insanlar için üzüldüğüne değmez kendini hasta ettiğine değmez hayatından çıkarmışsın en güzeli
İnsan farkediyor da geç farkediyor değmeyen insanlar için gereksizce üzdüğünü

Ah ah üzüldüm.
Eşiniz de çoğu erkek gibi
Zaten o şekilde istediğiniz gibi davransa bravo ender erkeklerden derdim.
En azından haklı olan sizmissiniz o yüzden sevindim.
Bu topikte çok hassas kalpliler var konuştukça onu farkediyorum.
Ben de çok hassasım ezen ayak değil de ezilen çiçek olmayı tercih ediyorum .
Emin olun onlar da mutlu değildir.
Kötülük yapıp da mutlu olanını görmedim.
Ama mutlu görünmeye çalışanını gördüm.
Allah onların da kalbine şifa versin
Amin, aslında ne gerek var değil mi ? 3 günlük dünya, bir ertesi güne çıkma garantimiz bile yokken, çok acı...

İnan böyle insanlar için üzüldüğüne değmez kendini hasta ettiğine değmez hayatından çıkarmışsın en güzeli
İnsan farkediyor da geç farkediyor değmeyen insanlar için gereksizce üzdüğünü
Eşimin çok yakınları. Mecburen düğün bayram kayınvalideyi görmek zorunda kalacağım. Kardeşini asla görmüyorumda. Mesela bugün telefon açtım, yemin ederim eziyet geldi. O kadar zor konuştum da, numarada yapamam ben bazıları gibi.

Eşimin çok yakınları. Mecburen düğün bayram kayınvalideyi görmek zorunda kalacağım. Kardeşini asla görmüyorumda. Mesela bugün telefon açtım, yemin ederim eziyet geldi. O kadar zor konuştum da, numarada yapamam ben bazıları gibi.
İçinizden geldiği gibi davranın,zaten aranızda hoş olan şeyler yaşanmamış kimse sizden güler yüz gerçek samimiyet beklemesin

Cookiie Cookiie uyudun kaldın dimi 😂ben de uyuyakalmışım sözde makyaj yapacaktım 😂 bebeklinick bebeklinick sen yaptın mı makyaj süslendin mi 😂 @Nihal Prime bence sen hazırlanıp süslenmişsindir bende öyle bir izlenim bıraktın 🥰

Cookiie Cookiie uyudun kaldın dimi 😂ben de uyuyakalmışım sözde makyaj yapacaktım 😂 bebeklinick bebeklinick sen yaptın mı makyaj süslendin mi 😂 @Nihal Prime bence sen hazırlanıp süslenmişsindir bende öyle bir izlenim bıraktın 🥰
Suslendimmm bayağı.
Gittim simit börek filan da aldım sofrayı doldurdum 😅

X