🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ben günlük çocuğu dışarı çıkarırken falan giyiyorum gezmeye gitmeyi beklemiyorum dolabı bekleyip duruyorlar

İnsan çok beğendiği şeyi alınca oh benim oldu diyor ben bi tane çantayı çok beğenmiştim hatta hayatımda beğendiğim 2.çanta ikisini de aldım ama dolapta kastırıyorlar çünkü klasik günlük takılmaz
Ben giymeye kıyamıyorum 🤦indirimden aldığım şeyleri daha çok seviyorum 😊
Benim de beğendiğim bir çanta var ama fırsatım olmadı almaya

Ben giymeye kıyamıyorum 🤦indirimden aldığım şeyleri daha çok seviyorum 😊
Benim de beğendiğim bir çanta var ama fırsatım olmadı almaya
Önceden ben de kıyamıyordum artık her güne giyiyorum bi spor ayakkabılarım var hergüne giyiyorum eşim ne çabuk eskittin diyor napayım vitrine mi koyayım 😅almıcam bi daha sana diyor beni ayakkabısız bırakacak zerre görüyor musun 😁

Bizim yediveren kışa kadar oluyor ekseniz olmaz mı Akdeniz iklimi orası dimi bizim orda oluyorsa sizin orada hayli olur

Kuş sesleri ne güzel hele tavuk horoz çok severim😅
Olur herhalde hiç bilmiyorum .
Teyzemin büyük bir bahçesi var boydan boya çilek ekmiş, gittiğimiz zaman yerdik .

Bahçe de bir dut ağacı var kumru yuva yapmış bir tane de yumurta yumurtlamış 😍

Önceden ben de kıyamıyordum artık her güne giyiyorum bi spor ayakkabılarım var hergüne giyiyorum eşim ne çabuk eskittin diyor napayım vitrine mi koyayım 😅almıcam bi daha sana diyor beni ayakkabısız bırakacak zerre görüyor musun 😁
Eşin bıraksa sen ayakkabısız bırakmazsın kendini 🤣

Benim de giymediğim ayakkabilarim var ben de biraz takıntı var bir beğendiğim ayakkabıyı hep giyerim alışkanlık oluyor herhalde beğendiğim den başkasını giymek istemiyorum

Olur herhalde hiç bilmiyorum .
Teyzemin büyük bir bahçesi var boydan boya çilek ekmiş, gittiğimiz zaman yerdik .

Bahçe de bir dut ağacı var kumru yuva yapmış bir tane de yumurta yumurtlamış 😍
Çilek reçeli de yaparsınız hem çok güzel

İnşAllah yumurtadan çıkar çok tatlı oluyorlar bizim tepede güvercinler var bi ara çeker atarım 😅bir sürü kuş😅

Eşin bıraksa sen ayakkabısız bırakmazsın kendini 🤣

Benim de giymediğim ayakkabilarim var ben de biraz takıntı var bir beğendiğim ayakkabıyı hep giyerim alışkanlık oluyor herhalde beğendiğim den başkasını giymek istemiyorum
Yok tam tersi eşim bırakırsa beni ben yırtılana kadar giyerim diyorum ya ben de biraz pintilik var kıyıp almam botumun birinin fermuarı bozulmuş bunları at başka al dedi yaptırcam ben onu bişeyi yok onların dedim 😅

Bende de alışkanlık oluyor taktım mı hep onu giyiyorum

Evet canım güzel ilgimi çekti hemen bu tarz bişey var aslında dolapta ama yok bu başka diyip aldım 😅

Umutsuz olma ben de çok umutsuzdum bak şimdi yanı başımda cadı kızım 😅
Güle güle giy kuzum ben çok beğendim valla 😍😍
Ay şimdi ben bitane daha yaptım yine dayanamadım süresi doldun bakcam teste 😂😂
Cookiie Cookiie şekerleme yapıcaz mı bugün :KK70: çok erken kalktım ben 😂
Ben 10da kalktım kız 😂😂 kahvaltı bulaşıkları duruyo daha milleti aramaktan sıra gelmedi 😂😂

Güle güle giy kuzum ben çok beğendim valla 😍😍
Ay şimdi ben bitane daha yaptım yine dayanamadım süresi doldun bakcam teste 😂😂

Ben 10da kalktım kız 😂😂 kahvaltı bulaşıkları duruyo daha milleti aramaktan sıra gelmedi 😂😂
Sağol canım 🥰
Kimseyi aramadım daha ben annemi aradım bi
Ben 8 de kalktım çok uykum geldi kız uyusun da ben de uyurum diye bekliyorum 😅

Sağol canım 🥰
Kimseyi aramadım daha ben annemi aradım bi
Ben 8 de kalktım çok uykum geldi kız uyusun da ben de uyurum diye bekliyorum 😅
Uyu canım bence de kendine gelirsin bi benimde bastırırsa yyucam bende 😂
Adetin kaç gün geçti
Adetim düzensizki canım ya o yüzden emin olamıyorum ovüyle takip ettim onda da tam pik yakayalamadım. En koyu testi baz alırsam ya çarşambaydı reglim ya önümüzdwki cumartesi. Bak böyle cıktı yaa napsam daha eşime söylemedim. Bayram hediuesi vermek istiyoum ama emin olamıyorum çok silik

Eklentiler

• 525793FE-5112-4CA1-83FD-9E5D9E681A3C.jpeg
    525793FE-5112-4CA1-83FD-9E5D9E681A3C.jpeg
    225,4 KB · Görüntüleme: 28
  • 322A6104-FAB9-4E84-B7B2-2F7CDB1316D2.jpeg
    322A6104-FAB9-4E84-B7B2-2F7CDB1316D2.jpeg
    196 KB · Görüntüleme: 28

Adetim düzensizki canım ya o yüzden emin olamıyorum ovüyle takip ettim onda da tam pik yakayalamadım. En koyu testi baz alırsam ya çarşambaydı reglim ya önümüzdwki cumartesi. Bak böyle cıktı yaa napsam daha eşime söylemedim. Bayram hediuesi vermek istiyoum ama emin olamıyorum çok silik
Buda dünkü test

Eklentiler

• 6CAA2224-71B3-4339-A796-4624A305E9A1.jpeg
    6CAA2224-71B3-4339-A796-4624A305E9A1.jpeg
    185,5 KB · Görüntüleme: 23

Bekle biraz daha hemen yapma bence 1 hafta falan geçsin yahut 3 4 gün varsa o zaman tam belli olur

X