🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ha ha aynı benimki
Sabah süsleniyoruz tamam mı sündüklük yok bak ben makyaj yapıcam karar verdim gezmeye gitmediğimize göre evde bari süslenek yahu

Harcasan genel olarak ev masraflarına gider. Şimdi benim market alışverişiyle eşiminkini kıyaslarsam benim daha çok tutar ama eşiminkinde tencereye gircek bişey yok birde harcamının türü gerekli

Harcasan genel olarak ev masraflarına gider. Şimdi benim market alışverişiyle eşiminkini kıyaslarsam benim daha çok tutar ama eşiminkinde tencereye gircek bişey yok birde harcamının türü gerekli
Biz şimdi hiç farketmez hepsini yazıcaz ev masrafı ya da şahsi o sigarasını bile yazacak bakalım ne çıkacak merak ediyoruz avmler kapalı şimdi o yönden bana artı bu internetten öyle çok şey alma huyum yok kitap alırım sadece

Ay bıyıklarımı bugün aldım da yol Allah yol.bitmedi.

Palaymisim ya ben meğer
Ahah ya bende yüZüm için lazere gidiyodum gidemez oldum evde apdayla
Susleeeeen ilk bayram sabahi
Tamam yarın süslüyüz
Ahahah ay ne güzel olurdu ama bee

Ha ha aynı benimki
Sabah süsleniyoruz tamam mı sündüklük yok bak ben makyaj yapıcam karar verdim gezmeye gitmediğimize göre evde bari süslenek yahu
Yarın sabah süslenip güzel bayram kahvaltısı hazırlıyoruz

Hadi bakalım ne olcak sonuç bence sende bu iş

Herkese iyi bayramlar kızlar öptüm iyi geceler
İyi bayramlar

Lazerden sonuç alıyor musun.
Benvucut için gittim para çöp oldu kaybolmadi
Azalma da yk

Lazerden sonuç alıyor musun.
Benvucut için gittim para çöp oldu kaybolmadi
Azalma da yk
Vücut içinde gittim ama buzlu lazerdi canım ondam memnun kalmadım yarım bıraktım. Yüz için gittiğim lazer farklı baya fayda görmüştüm ama gitmeyi bırakıp ağdaya dönünce yine başa döndüm gibi oldu
İyi geceleri sero arkadaş yazmıştı canım onu alıntıladım ama bozulmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…