🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
İnşAllah canım ben de kimseyi dinlememiştim annem kaynanam kızmışlardı her ay doktora götürüp hem kontrol hem de doktor öğretiyordu kulaktan dolma fikirler uygulamadım doktor ne dediyse o

Yok aslında ben bı çizgi cizmedim
Hiç soran olmadı kendi doğal akışında
Soran lafını eden olsaydı agresif tavır takinirdim ama eminim
çevrende daha bilinçli insanlar var o zaman canım çok şükür ki

Uyuyalım hadi sabah el öpüp harçlık alıcaz ya
Evet niloşum uyuyalımda yarın zengin uyanalımm hadi iyi geceler bebitom Allah rahatlık versin
Bende ütü yapayim bari
Ay en sevmediklerimden

Durdun durdun şimdi ütü mü yapıcaksın süper sabah yap artık uyu sen de boşver kalsın ütübak Cookiie ile beni örnek al hiç takma kafana ne zaman canın isterse o zaman yap
Ahahaha valla gömlek harici ütülememde bugün tşörtlerini ütülememi istedi beyfendi yakın vakitte ütü işi çıkcak bana

çevrende daha bilinçli insanlar var o zaman canım çok şükür ki

Evet niloşum uyuyalımda yarın zengin uyanalımm hadi iyi geceler bebitom Allah rahatlık versin

Ay en sevmediklerimden
İyi geceler canım Allah rahatlık versin para veriyor sonra nereye harcadın kağıda başladık yazmaya kim daha çok harcıyormuş diye böyle yapacaksan verme diyorum

Ahahaha valla gömlek harici ütülememde bugün tşörtlerini ütülememi istedi beyfendi yakın vakitte ütü işi çıkcak bana
Evvelki gün ütüledim hepsini başımda başlıyor dır dır yapmaya geçen kendi gömleğimi ütülemek zor geldi inan ki onunkiler ütülü dursun da az önce bi fırça çektim ne bu burda çoraplar böyle milletin kocası evde iş yapıyor sen hala çorapları yere atıyorsun dedim

İyi geceler canım Allah rahatlık versin para veriyor sonra nereye harcadın kağıda başladık yazmaya kim daha çok harcıyormuş diye böyle yapacaksan verme diyorum
Ahaha bende kredi kartını kullanmayı bıraktım artık sadece elimdekini harcıcam biraz dur demek gerektiğinin farkına vardım kartın dibini görünce
Ama güzel bişey yapmaya başlamışsınızda şimdi seni zarara uğratacaksa kötü olmuş herşeyi yazma

Yok bugün cüzdanıma para verdi hesaptan çektiğimizi yazdık ana paradan eksiltiyoruz cüzdana koyunca kim ne aldı yazacak hodri meydan bakalım en çok kim harcıyor görücez Allahtan geçen ay alacağımı aldım çok harcıyorsun diyor bakalım bir de böyle deneyelim

Elimizden öper kim yapcak (( daha sabah kocam işten gelecek bayram sabahı diye kalkıp suslencem bayramlik giycem
Ay süslencenizmi bende mi süslensem hiç aklımda yoktu
Ahahah böyle böyle belki alışır iş yapmaya benim umudum kalmadı da. İftarda akşam namazı çabuk geciyo diye sen sofrayı topla ben namazı kılayım diyorum gidiyorum geliyorum sofra yerinde topluyorum son bi bardak kalıyo masada geliyo bardağı alıyo aaa ne cabuk kıldın geldin diyo
Bence de sen ütülü tut aniden giyxekleri şey ütüsüz olunca ütüleyene kadar çeneleri susmuyo

Susleeeeen ilk bayram sabahi

Geçen eşimle dizi izliyoruz dedi ki bak bu patron adamların kredi kartı farklı renk oluyor araba alacak kadar çekim yapma hakları var falan filan dedi vay be dedim düşünsene kredi kartımla gidiyorum bir Range Rover alıyorum zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış bendeki de o hesap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…