🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Bende tam yazacaktım sabah erken kalkıp süslenecek olan kadınlar nerde🤣ben 06:30 da kalktım annem ve ablam ile birlikte kahvaltıyı hazırladık sofrayı da bahçeye masaya kurduk keyifli bir kahvaltı yaptık . Amcam bana harçlık verdi 50 TL 🤩şimdi de halamlar var kahve içtik sohbet muhabbet 😊

Bugün bayram
Erken kalkın hanımlar 💃🏻💃🏻
Niloyatospikk Niloyatospikk i p e k i p e k Z Zerre Cookiie Cookiie bebeklinick bebeklinick clara clara minikkkkkkk minikkkkkkk ve diğer unuttuğum arkadaşlarım Cümleten bayramınızı kutluyorum. 🌹🌹🌹❤️❤️❤️
Rabbim bizlere daha nice bayramlara beraber kutlamayı nasip etsin 🙏🏻🙏🏻🤲🏻🤲🏻
C ceycey0406 ceycey bayramın sonuna yetişebilecek misin arkadaşım 😀 yine de şimdiden seninde bayramını kutluyorum. 🌹❤️
Allah razı olsun sizlerinde bayramı kutlu olsun çokkk sevgiler güzel dilekleriniz için çokkk Aminnn🤲🏼❤️😘🙋🏼‍♀️🌼🌷💥🌿

Bugün bayram
Erken kalkın hanımlar 💃🏻💃🏻
Niloyatospikk Niloyatospikk i p e k i p e k Z Zerre Cookiie Cookiie bebeklinick bebeklinick clara clara minikkkkkkk minikkkkkkk ve diğer unuttuğum arkadaşlarım Cümleten bayramınızı kutluyorum. 🌹🌹🌹❤️❤️❤️
Rabbim bizlere daha nice bayramlara beraber kutlamayı nasip etsin 🙏🏻🙏🏻🤲🏻🤲🏻
C ceycey0406 ceycey bayramın sonuna yetişebilecek misin arkadaşım 😀 yine de şimdiden seninde bayramını kutluyorum. 🌹❤️
İyi bayramlar canım benimmm 😍🤗🤗
Cookiie Cookiie uyudun kaldın dimi 😂ben de uyuyakalmışım sözde makyaj yapacaktım 😂 bebeklinick bebeklinick sen yaptın mı makyaj süslendin mi 😂 @Nihal Prime bence sen hazırlanıp süslenmişsindir bende öyle bir izlenim bıraktın 🥰
Kalktım kız gecmi oldu şimdiden sonra yapılmazmı 😂😍
İyi bayramlar niloşum 😍🤗🤗
Bende tam yazacaktım sabah erken kalkıp süslenecek olan kadınlar nerde🤣ben 06:30 da kalktım annem ve ablam ile birlikte kahvaltıyı hazırladık sofrayı da bahçeye masaya kurduk keyifli bir kahvaltı yaptık . Amcam bana harçlık verdi 50 TL 🤩şimdi de halamlar var kahve içtik sohbet muhabbet 😊
Ohh yaa bahçede kahvaltı mis gibi 😍 iyi bayramlar zerrem 🤗😍😍
Bizide annemler çağırdı kahvaltıya ama biz tamçarşının göbeğinde oturduğumuz için korktuk illa bi polise denk geliriz diye gitmedik 😞

Ohh yaa bahçede kahvaltı mis gibi 😍 iyi bayramlar zerrem 🤗😍😍
Bizide annemler çağırdı kahvaltıya ama biz tamçarşının göbeğinde oturduğumuz için korktuk illa bi polise denk geliriz diye gitmedik 😞
Ay dün babam çarşıya gitti iki yerde çevirme olmuş ,demişler babama şuan ceza yazarsak 10.000 yazarız yazalım mi demişler babam da birşey dememiş geç demişler yazmamışlar.

X