🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Hiç anlamiyorum 🤷bana kimse sormuyor size niye soruyorlar
Canım ben hatayı en başta yaptım hep. Eşimin amcasının karısı yani yenge daha düğünden önce bana başladı hemen bebek yap sevelim hiç torun yok sülalede diye. Ben ona hep kısmet dedim. Hayıe istemiyorum demedim. Biz düğünden 1 hafta sonra daha ilk defa kv kahvaltıya gittik. Yenge orda bana korunuyomusunuz diye sordu 🤯🤯 bende daha safım yeni gelinim ya. Doğru dürüst bi cevap veremedim. Sonrasında hep aramaya başladı adetin geçtimi adet oldunmu dşye. Şuan diyorum ne kadar aptalmışım yaa saf gibi susmuşum. Şimdi hiç aramıyorum o yengeyi o ararsa yüzeysel konuşup hemen kapatmaya çalışıyorum. Geçenlerde de kvme dert yanıyomuş. Bi gelinimiz var özlüyoruz ama hiç aramaz oldu diye 😡😡

Prolaktin değeri çok yüksekti 202 ydi. Sonra mr da da hipofiz de kitle olduğu göründü. Bir senenin sonunda değer normale döndü ama kitle hala olduğu gibi bi de olması gerekenin 10 katı şuan
Aa çok geçmiş olsun canım. Şuan sen bebekten önce tabiki kendi sağlığını düşünmelisin hiç böyle şeylerle kafanı yorma insanlarada gerekli cevabı ver boşver. Bi tedavi görüyomusun canım bunun için

Ayy ayy en nefret ettiğim şey ya insanlar heralde evlenir evlenmez çocuk yapman gerektiğini düşünüyor. Özellikle eski insanlar korunmak diye bişeyin varlığını acaba bilmiyormu. İstemiyosundue yapmıyosundur kardeşim bu kadar basit🤷🏼‍♀️ Bi zaman sonra gerekli cevabı herkese veriyosyn canım. Bende en yakınlarımdan duydum hep bunları dayımın karısını aradım bigün ne oturuyosun boş boş çocuk yap dedi. Son arayışım oldu. Düşük yapmış yatağımda yatarken teyzemle konuşuyodum telefonda arkadaşımı söylüyo tabi haberi yok benim durumumdan. X'de hamile karnı baya şişmiş senin yokmu daha bişey allah allah doktora gittinizmi gitseydiniz ya. Bunu söylediğinde ben daha 6 7 aylık evliyim he. Birde o an ayrı bi psikolojideyim. Ağzıma geleni saydım tabi yakınım olduğundan söyleyebildiklerim bunlar. Senin dediğğn gibi eşimin tarafından vs duyduğum şeylere bişey diyemedim ama demek çok istiyorum 🤷🏼‍♀️ Prolaktini biliyorum canım hormonmu yüksek sadece yoksa kitlemi yapmış onu anlamadım

ahahaha ama biyerde haklı valla 😂😂😂

Maaşlarıda eksikmi yatıyo bu yüzden canım. Çok zor valla Allah herkesin yardımcısı olsun
Yok canım eksik yatmıyor şuan ama nereye kadar karşılayacaklar ocak ayından beri bu şekilde devam ediyor

İnsanların bu şekilde bebek sormaları hiç hoş olmuyor ben de uzunca bir müddet yaşamıştım hiç unutmam bi tane kadının biri bana boşa mı çalışıyorsun yani demişti 😱 dediğim ağıza bak Yarabbim😱

Yok canım eksik yatmıyor şuan ama nereye kadar karşılayacaklar ocak ayından beri bu şekilde devam ediyor

İnsanların bu şekilde bebek sormaları hiç hoş olmuyor ben de uzunca bir müddet yaşamıştım hiç unutmam bi tane kadının biri bana boşa mı çalışıyorsun yani demişti 😱 dediğim ağıza bak Yarabbim😱
İyi bari canım biran evvel herkesin işleri açılsın da 🤲🏼
Yaa çok fazla mahremiyete kural ihlali gibi geliyor bana da. Birde sanki çocuğu kendi yaptığını sanıyorlar. Allah vermiyosa napalım yani soran yaparken kendimi yapmış 😡😡

Kızlar siz eşinizle nasıl bayramlaşıyorsunuz?

Eşim evlendik evleneli elini öptürüyor bana onlarda öyleymiş de :KK70: bizde böyle birşey yok da çok değişik gelmişti hala da öyle ama öpüyorum işte napimm:KK70:

İyi bari canım biran evvel herkesin işleri açılsın da 🤲🏼
Yaa çok fazla mahremiyete kural ihlali gibi geliyor bana da. Birde sanki çocuğu kendi yaptığını sanıyorlar. Allah vermiyosa napalım yani soran yaparken kendimi yapmış 😡😡
İnşAllah canım işler açılır mı bilmem ki Avrupayla bağlantılı oradan parça geliyor gelmiyor hiç belli olmuyor ki

İnsanlar çocuğu kendileri yapıyor zannediyor gibi davranıyorlar belki olmuyor niye zorluyorlar anlamıyorum kadının biri de bi keresinde demişti buldunuz sonunda şükür oldu ya napacaksın dediydi milletin çenesi bıktırmıştı resmen bunla kalsa iyi bir de lohusa iken ziyaretçi akını var koronanın bu tarafı iyi bak şimdi kimse gelmiyor ne güzel tamam gelsinler iyi hoş da
1.soru normal doğum mu
2.soru emiyor mu

Bir de uykusuzsun aman aman

Kızlar siz eşinizle nasıl bayramlaşıyorsunuz?

Eşim evlendik evleneli elini öptürüyor bana onlarda öyleymiş de :KK70: bizde böyle birşey yok da çok değişik gelmişti hala da öyle ama öpüyorum işte napimm:KK70:
Bizde de öyle bayramda kandilde 😂😂 öpüyorum çünkü harçlığımı alıyorum :KK70: :KK70: :KK70:
sağ elimle öpüp sol elimi para diye uzatıyorum 😂😂😂

İnşAllah canım işler açılır mı bilmem ki Avrupayla bağlantılı oradan parça geliyor gelmiyor hiç belli olmuyor ki

İnsanlar çocuğu kendileri yapıyor zannediyor gibi davranıyorlar belki olmuyor niye zorluyorlar anlamıyorum kadının biri de bi keresinde demişti buldunuz sonunda şükür oldu ya napacaksın dediydi milletin çenesi bıktırmıştı resmen bunla kalsa iyi bir de lohusa iken ziyaretçi akını var koronanın bu tarafı iyi bak şimdi kimse gelmiyor ne güzel tamam gelsinler iyi hoş da
1.soru normal doğum mu
2.soru emiyor mu

Bir de uykusuzsun aman aman
Bizimkilerde yurt dışına mal gönderiyolar sürekli ama gitmede sıkıntı olmuyo diyo canım ama tabi heryer farklı. İnşallah düzelsin diye dua edelimde 🤲🏼🤲🏼
Sorma sorma hadsizlik densizlikten başka bişey değil bu sorular canım. Baksana olduktan bile susmuyorlar bu milletin çenesi neden kapanmaz. Düşünüyorum inşallah bende böyle şeyler yapmam kimseye karşı bi gaflet anında 🙄🙄

Bizimkilerde yurt dışına mal gönderiyolar sürekli ama gitmede sıkıntı olmuyo diyo canım ama tabi heryer farklı. İnşallah düzelsin diye dua edelimde 🤲🏼🤲🏼
Sorma sorma hadsizlik densizlikten başka bişey değil bu sorular canım. Baksana olduktan bile susmuyorlar bu milletin çenesi neden kapanmaz. Düşünüyorum inşallah bende böyle şeyler yapmam kimseye karşı bi gaflet anında 🙄🙄
Ben artık dikkat ediyorum emiyor mu nasıl doğum oldu diye sormuyorum önemli olan sağlıkla kucağına almak ne farkeder doğumun şekli uzman doktor neyse o kadar verir benim kız emmediydi mama için sanki zehirmiş gibi konuştular

Ben artık dikkat ediyorum emiyor mu nasıl doğum oldu diye sormuyorum önemli olan sağlıkla kucağına almak ne farkeder doğumun şekli uzman doktor neyse o kadar verir benim kız emmediydi mama için sanki zehirmiş gibi konuştular
Ay allahım emmeyen çocuğu zorlamı emdircekmişsin. Sende istersin emsin ama olmuyosa napcaksın. Düşünmüyolarmı yaa

Bayram sabahı uzatır elini ay demek sizde de öyleymiş iyi hadi 😂rahatça öpeyim ben de 😅çok tuhaf geliyordu bana 😅

Biz ne zaman uyucaz canım 😅
Öyle öyle bizde de nebileyim bana hiç tuhaf gelmedi en başından böyle kandillerde de hep öptüm ondan alıştım heralde 😂😂
Kız valla 1 bcuk olmuş ya yarın erkende uyanmak gerek yok öyle ramazan gibi saat kaölara kadar uyumak 😂😂

Canım ben hatayı en başta yaptım hep. Eşimin amcasının karısı yani yenge daha düğünden önce bana başladı hemen bebek yap sevelim hiç torun yok sülalede diye. Ben ona hep kısmet dedim. Hayıe istemiyorum demedim. Biz düğünden 1 hafta sonra daha ilk defa kv kahvaltıya gittik. Yenge orda bana korunuyomusunuz diye sordu 🤯🤯 bende daha safım yeni gelinim ya. Doğru dürüst bi cevap veremedim. Sonrasında hep aramaya başladı adetin geçtimi adet oldunmu dşye. Şuan diyorum ne kadar aptalmışım yaa saf gibi susmuşum. Şimdi hiç aramıyorum o yengeyi o ararsa yüzeysel konuşup hemen kapatmaya çalışıyorum. Geçenlerde de kvme dert yanıyomuş. Bi gelinimiz var özlüyoruz ama hiç aramaz oldu diye 😡😡
Haddi olmayan şeylere karismasa da bizde iyi gecinsek o zaman yenge hanımla.

Evet zorla emzircekmişim emermiş çocuk kendini morartıyordu ağlarken emmicem diye daha ne zorlucam çocuğu yahu sen sen ol Allah nasip ederse kimsenin lafına bakma
Annesi olarak en doğruyu en iyiyi sen karar verirsin zaten doktorun yönlendirmeleriyle yaparsın. Herşey elimizin altında bir tıkta neyin ne olduğunu görebiliyoruz. Ama herkeste senden daha çok bilmişlik yapar. Nasip olursa inşallah öyle yapcam canım 😏

Sorma canım biraz gec oldu ama anladım herkese karşı bi çizgim olması gerektiğini. Ve koydum o çizgiyi. Sen en başından koyduysan belki o yüzden sormaya cesaret edemiyolardır
Yok aslında ben bı çizgi cizmedim
Hiç soran olmadı kendi doğal akışında 😊
Soran lafını eden olsaydı agresif tavır takinirdim ama eminim 🤷

X