🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Evet hAtta cunartesi pazAr camlar ve perdeleri halleder salı evin içine dönebilirim 😂

Afiyet olsun bende bi kase dondurma yedim 😂

Hadi kolay gelsinn file markwttenmi aldın bende ordan almıştım çok gğzeller cidden 😂

Aaa öylemiymiş ya ben hep bu hafta bitiyo sanıyorum 🙄
Evet Bim’den aldım görüp duruyordum güzel sildi şimdi gece pek anlaşılmaz bulanık mı nasıl gündüz daha iyi anlaşılır

Sana da afiyet olsun diş etlerim sızlıyor dondurmaya biraz ara verdim

Ben şimdi camı silmeye geçiyorum yeni cam bezi aldım bir deniyim önceden atlet külot dondu :KK70: desenleri çok hoşuma gitti bezlerin sırf desenini beğenip aldım şimdi gel de o bezlerle cam sil :KK70:belki cam silerken iştaha gelirim bu bezlerle :KK70:
Niloya camı kaçta sileceksin. Yarının planını mı yapıyorsun? Akşam vakti göremezsin dedim.

Kişiler kendi hayatlarıyla ilgili en doğru kararı kendileri verirler.
Pişman olacagini düşünmüyorum.
Millete göre yaşarsan pişman olursun amaa 😑
Kızımın da kardeşi olsun isterim ama mantıken karr verdiğimde hayır diyorum duygusal olarak bakarsam istiyorum bu çok zor bir karar hayırlısı diyelim 😊

Bitmiş bitmiş @Nihal Prime bitti diyor takip etmis
İyi bari sevindim 🤣🤣
Kontrol altına alındı, bayramdan sonra kademeli normalleşmeye döneceğiz dedi.
Tam ayrıntıları, okulların durumunu hafta sonu açıklarlar heralde
Hiç kontrol altına alındığını düşünmüyorum da. Biz artık kendimizi koruyarak biraz olsun normalleşelim kışa geri gelir yasaklar 😬😬
Evet Bim’den aldım görüp duruyordum güzel sildi şimdi gece pek anlaşılmaz bulanık mı nasıl gündüz daha iyi anlaşılır

Sana da afiyet olsun diş etlerim sızlıyor dondurmaya biraz ara verdim
Ben mopla siliyorum camları üstünden de cam beziyle geçiyoeum 😂😂
Sağolasın bebeğimm😍
Kimsecikler yok ben de kendimi bdv ye verdim. Okuyorum yazıyorum 😅
Burdayız ya kızz 😂

X