🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Bende öyle valla ramazanda oturmayla gecirdim. Bende bu haftadan sonra düzeleceğimi umud ediyorum. He birde bayramdan sonra nasılsa derin temizliğe giricem diye mutfağıda curcunaya cevirdim 🤣🤣🤣
Ben de bayramdan sonra düzeleceğimi umut ediyorum, umarim umutlarim gerceklesir 😁

Ah bi de erken uyanma işini halldebilsem bugün 1 de uyandım 5 e kadar da evle uğraştım oturmadım artı olarak ütü yaptım ayaklarım pert oldu😭
ben 10 gündür 12 den aşağı kalkmıyorum.o yüzden tüm işlerim kaldı.yalandan ev topluyorum yemek yapıyorum hepsi bu.

Hoşbuldum canım 🥰
Ay inşallah canım nasıl konuşacağımı şaşırdım şakkk diye ban geliyor

Kalpler birmiş hissetmişsin😍okudum yazdıklarınızı canım sen neler yaptın görüşmeyeli
Hiç buralardan başka yerlere gidip kimsenin bişeyini okuma sen :KK70:
benmi nemi yaptım 🤣🤣 senin yoklığunu hissettirmemek için bol bol sündüklendim😂 dedim niloşumda olsaydı bugün otururduk hadi ben oturayım 😂😂😂😂

Ban süresi boyunca ben neler yaptım

Hergün doluydum malum bayram temizliği bayram olmasa da kendimize diye yaptık

Bir gün kardeşimle anneme temizlik yaptık

Bir gün eltimle kayınvalideme temizlik yaptık

Buraya fazla girince kendi işlerimi baya baya aksatmıştım ilanlarımla ilgilendim siteye yükleme yaptım çalışınca iş oluyor ama fazla saldığımın farkına vardım bu ban süresi boyunca

Bugün de kendi evimin camlarını silsem olacak çekmece düzenlemeleri yaptım atılacağı attım fıydırıp attım atarken de stres attım :KK70:

Hiç buralardan başka yerlere gidip kimsenin bişeyini okuma sen :KK70:
benmi nemi yaptım 🤣🤣 senin yoklığunu hissettirmemek için bol bol sündüklendim😂 dedim niloşumda olsaydı bugün otururduk hadi ben oturayım 😂😂😂😂
Aynen canım gitmicem 🥰

Farkettim bol bol sündükleşmişsin bundan sonra anca beraber kanca beraber sündükleşelim :KK70:

X