🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
benim kız artık büyüdü kendi işini kendi görebiliyor ödevler harici.o yüzden ev işlerinden sonra bol zamanım kalıyor almanca öğrenmeye heveslendim mesela.günde yarım saat ayırıyorum.senin çocuklar küçük zamanın olmaması çok normal aynı zamanda çalışıyorsun da
Fransizca,portekizce falan da düşün. Duo lingoyu kullandin mi hic?

benim kız artık büyüdü kendi işini kendi görebiliyor ödevler harici.o yüzden ev işlerinden sonra bol zamanım kalıyor almanca öğrenmeye heveslendim mesela.günde yarım saat ayırıyorum.senin çocuklar küçük zamanın olmaması çok normal aynı zamanda çalışıyorsun da
Valla öyle her is bana bakıyor çocuklar birbiriyle yarışıyor ilgi konusunda görsen neler yapiyorlar, yoruluyoruz fena halde. Ramazandan sonra biraz toparlanabiliriz umarim.

İyi akşam kızlar. Cümleten anneler gününüz kutlu olsun 🌹 Kendim başta olmak üzüre tüm anne adaylarının da Allah inşAllah bu sene yüzünü güldürür. 🙏🏻
Bugün evdeyim. İrmik helvası yaptım ama çok beceremedim. 🤦🏻‍♀️ Şekerli olmuş 🤔
Niloyatospikk Niloyatospikk niloyanın 2 günü kaldıysa bayrama yetişir. 💃🏻💃🏻
valla Ramazan’ı da bitirdik kızlar 👭
Anneler günün kutlu olsun canım iyi akşamlar valla çok güzel gözüküyor helvan afiyet olsunn her türlü gider ben çok severim 😋😍
Niloya yarın akşama mı geliyor acaba dün 2 gündü cünkü.
Valla bitti çok şükür canım rabbim seneye de kavuşmayı nasip etsin inşallah 🤗

Kızlarr hepinizin anneler günü kutlu olsunn 🤗🤗😍❤️❤️
9B830846-BBDE-4EFE-A8C4-0C1BB738C905.jpeg

cümlemizin kutlu olsun.çocukları seven her kadın annedir illa doğurmasına gerek yok
Kesinlikle canım bugün şöyle bişey gördüm çok hoşuma gitti çok doğru geldi. Yüreğinde birşeye emek verebilme, bakabilme sevgisi olan her kadının günü kutlu olsun 🤗
E05914CF-6BD6-4569-9110-4004C6C8471B.png

Tünaydın arkadaşlarım. Ben her zamanki gibi işteyim 👩🏻‍💻
Kabine bugün açıklama yapacakmış heralde. Tam kapanmayı uzatmasınlar diye temenni ediyoruz 🙏🏻
Market kapanmadan önce yarım saat izin alacağım. Sahurda tost yapıyorum. Uno’nun çiya tohumlusundan alacağım.
Niloyatospikk Niloyatospikk bugün gelecek mi. Mekanın sahibi geliyor 💃🏻💃🏻

Tünaydın arkadaşlarım. Ben her zamanki gibi işteyim 👩🏻‍💻
Kabine bugün açıklama yapacakmış heralde. Tam kapanmayı uzatmasınlar diye temenni ediyoruz 🙏🏻
Market kapanmadan önce yarım saat izin alacağım. Sahurda tost yapıyorum. Uno’nun çiya tohumlusundan alacağım.
Niloyatospikk Niloyatospikk bugün gelecek mi. Mekanın sahibi geliyor 💃🏻💃🏻
Uzayacağını sanmıyorum. 19 mayıs dolayısıyla mi uzamasi bekleniyor acaba? Bizim burada da erkenden sonlandirilacagi söyleniyor bilemiyoruz tabi

Pazarlar kurulduğunda hep gitti bizimkiler. Hep çift maskeyle, ilk zamanlar eldivenle.. sonra sık sık dezenfektan vs öyle bi düzen tutturduk..
Annemde gidiyo pazara çift maskeyle. Gitme diyorum ama orda daha çok çeşit var daha taze diyo. Biyerde de hak veriyorum hen marketten domatesi 7 8 tlye alırken o pazardan 4 5 tlye alıyo. Valla ne yapcağımızı şaşırdık ama bi şekilde hayatı sürdürmek zorundayız. Çift maskeler eldivenlerle falan gidicez heralde artık alışıcaz 🤷🏼‍♀️

X