🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Dünkü günlüğümde herseyimi yaptım
+ wc ile balkon yıkadım biraz da örgü ördüm
- egzersiz yapamadım
Bugün ise yine herseyi yaptım
+ yazlıkları çıkardım biraz da örgü ördüm, yatarken kitap okurum
-egzersizi yine yapmadım
Unuttum hemen İngilizce dersimi yapıyım

Herkese İyi Akşamlar

bayağı verimli olmuş.benim canım sıkkındı sadece markete eczaneye gittim .yemek evde vardı.hazır börek kızarttım ve uyudum.iyi akşamlar

öyleee boş boş oturasım var 3 gündür.kapanma biterse belki normale dönerim
Bende öyle valla ramazanda oturmayla gecirdim. Bende bu haftadan sonra düzeleceğimi umud ediyorum. He birde bayramdan sonra nasılsa derin temizliğe giricem diye mutfağıda curcunaya cevirdim

Bende öyle valla ramazanda oturmayla gecirdim. Bende bu haftadan sonra düzeleceğimi umud ediyorum. He birde bayramdan sonra nasılsa derin temizliğe giricem diye mutfağıda curcunaya cevirdim
mutağı 1.5 aydır erteliyorum yüzeyden temizliyorum sadece.bir el atma zamanı çoktan geldi

Niloya selam söyledi 12 Mayıs günü gelecek Banı o gün bitiyormuş sayfayı okumuş sizi çok seviyorum mesajını iletiyor sizlere
Niloya bizde seni seviyoruz.
yokluğunda kendimizi bdv’ye verdik Tarkan’dan sana “Dön bebeğim, dön çaresiz başım” hediye ediyoruz.
gördüğün gibi başlıktaki bütün arkadaşlar sana çok bağlıyız. Asker yolu bekler gibi gün saydık.

Nörüyonuz, pek giremedim.
Niloya daha gelmemis. Ah be kuzu, yabancılarla konusma didim sana ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…