🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Bu arada benim boyum 1.52 kötü durmuyorum bu kiloyla birazcık

Y Yasminkoo Diyestiyeni degistirin varsa bir baskasi eger.. mama dediginiz nasil bir şey duydum.ama.bilmiyorum, merak ettim
ben de kullanmıştım üniversite zamanı.süte karıştırıp içiyordum.bulk tu adı galiba.47 kiloydum o zamanlar bir ara 45 e düşünce doktor tavsiye etmişti.ha şimdilerde 67 lerde geziniyorum o ayrı konu

Yaa inanamıyorum ben lisede 55 kiloydumm. Çocukken hep garson boy alınırdı kıyafet bedenim buydu, her seyin kolu paçası kisa gelirdi çünkü

Y

Yani boyle içinde bir sürü şey vardi tam hatırlamıyorum ama meyveli süt tadında ama çok yoğun keskin bi tadı vardı zaten içene kadar akla karayı seçiyodum.
bebek sahibi olmak ve bebeğin tutunması için belli bir kiloyu doktorlar öneriyor.siz sadece 5 kilo alsanız kafi.bence iştahsızsınız.sigara kullanıyormusunuz?o da iştahı kapatır

Evet canım mesaim uzadı. Bu Tam kapanma alt üst bizi. Rezervasyonlarımız iptal oldu. İnşAllah bayramdan sonra biraz toparlanırız.
Bayramdan sonra turistler gelir bence canım şuanda geldilermi bilmiyorum ama toparlanır inşallah o zaman sizin sektörde çok etkilendi valla

bebek sahibi olmak ve bebeğin tutunması için belli bir kiloyu doktorlar öneriyor.siz sadece 5 kilo alsanız kafi.bence iştahsızsınız.sigara kullanıyormusunuz?o da iştahı kapatır
Yok sigara kullanmıyorum. Hayatım boyunca hep 37 civariydim evlenmeden bu hafta önce 35 ı bile gördüm sonra aldım 38 falan oldum sonra maalesef annemi kaybettim sonra tekrar düştü. Yani alyansim örtü sirkelerken parmağımdan uçtu bi defa. İşte sonra aldım bi kaç aydır 40 kilodayim. Yani 5 kilo iyi ama o bile benim için zor

Başın sağolsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…