🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
İyi akşam kızlar. Cümleten anneler gününüz kutlu olsun 🌹 Kendim başta olmak üzüre tüm anne adaylarının da Allah inşAllah bu sene yüzünü güldürür. 🙏🏻
Bugün evdeyim. İrmik helvası yaptım ama çok beceremedim. 🤦🏻‍♀️ Şekerli olmuş 🤔
Niloyatospikk Niloyatospikk niloyanın 2 günü kaldıysa bayrama yetişir. 💃🏻💃🏻
valla Ramazan’ı da bitirdik kızlar 👭

Eklentiler

• 7CF75A80-43C6-40DA-8F48-BB642CB1D5FD.jpeg
    7CF75A80-43C6-40DA-8F48-BB642CB1D5FD.jpeg
    161,7 KB · Görüntüleme: 28
Anneler günümüz kutlu olsun,yarim kalmış yazamamışım.

Valla ben de 3 kilo aldim.maalesef.. yürüyüşe sakliyorum kendimi.
yürüyüş ayakkabısı aldım eşofman aldım netten ama yürüyecek kadın yokkkkk.arabayla bütünleşmişim resmen.yasaklarda markete yürüyerek gidiyorum ya 2 günde bir .giderken de gelirken de maske altından söylene söylene gidip geliyorum.oysa eskiden iş çıkışı tunalıdan kızılaya yürürdüm kızılayı da baştan başa ara sokaklarına kadar gezerdim.sanırım ben alıişveriş yapmasam bile dükkanları ve kalabalığı seviyorum.bulunduğum yer tenha pek kimse yok sokakta.cazip gelmiyor yürümek

yürüyüş ayakkabısı aldım eşofman aldım netten ama yürüyecek kadın yokkkkk.arabayla bütünleşmişim resmen.yasaklarda markete yürüyerek gidiyorum ya 2 günde bir .giderken de gelirken de maske altından söylene söylene gidip geliyorum.oysa eskiden iş çıkışı tunalıdan kızılaya yürürdüm kızılayı da baştan başa ara sokaklarına kadar gezerdim.sanırım ben alıişveriş yapmasam bile dükkanları ve kalabalığı seviyorum.bulunduğum yer tenha pek kimse yok sokakta.cazip gelmiyor yürümek
Yasaklar kalksin simdi cikip yururum dünden hazırım. Ben de pek cikmiyorum bi yere gitmiyorum aylardir evdeyim..

Yasaklar kalksin simdi cikip yururum dünden hazırım. Ben de pek cikmiyorum bi yere gitmiyorum aylardir evdeyim..
netflix bağımlısı oldum ben pandemi öncesi yoktu evde gerek görmemiştim.Ama bir diziye başlıyorum aynı gün 5 bölümünü izliyorum en az.bu 2 günfür de elvis presley belgeseline taktım.adam ne kadar karizmatik yakışıklıymış ne kadar da yetenekliymiş unutmuşumm.audrey hepburn belgeseli de olsa keşke.gördüğüm en zarif en tarz kadınlardan biri

netflix bağımlısı oldum ben pandemi öncesi yoktu evde gerek görmemiştim.Ama bir diziye başlıyorum aynı gün 5 bölümünü izliyorum en az.bu 2 günfür de elvis presley belgeseline taktım.adam ne kadar karizmatik yakışıklıymış ne kadar da yetenekliymiş unutmuşumm.audrey hepburn belgeseli de olsa keşke.gördüğüm en zarif en tarz kadınlardan biri
Biliyorsun bu kadar vaktim olmadigi icin evde de olsa sürekli hareket halindeyim iste su saatlerde biraz takilabiliyorum nerde dizi belgesel film izlemek odaklanamiyorum resmen uyur kalirim.zaten

Biliyorsun bu kadar vaktim olmadigi icin evde de olsa sürekli hareket halindeyim iste su saatlerde biraz takilabiliyorum nerde dizi belgesel film izlemek odaklanamiyorum resmen uyur kalirim.zaten
benim kız artık büyüdü kendi işini kendi görebiliyor ödevler harici.o yüzden ev işlerinden sonra bol zamanım kalıyor almanca öğrenmeye heveslendim mesela.günde yarım saat ayırıyorum.senin çocuklar küçük zamanın olmaması çok normal aynı zamanda çalışıyorsun da

X