🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
ben artık sığamıyorum çoğuna.o yüzden etiketli dursunlar daha iyi.jeanlere giremedim.pantolonların düğmesi kapanmıyor.sadece üst giyimler oluyor.alta eşofman aldım 2 tane onları giyiyorum siyah renk :rolleyes:
Ben sabah 07:00 de kalkıyorum 08:00 de ayna karşısında makyaj yapıyorum. 😁 sonra kışın tayt giyiyordum ki beni sarsın toparlanayım diye şimdi şort veya elbise filan 😀 birde diyelim ki sokağa çıkıyorum 500 metre yürüyünce yoruluyorum artık . Size de oluyor mu acaba ? Kaslarım zayıfladı galiba ya 16 aydır evde dur dur

yağlı ciltler için olan ürünlerden kullan 3 ay kadar düzelir.ben parlayan ciltten nefret ederim.pazara bile gitsem beyaz pudra geçerim cildime bir kat mutlaka.
Yok parlayacak kadar olmadi😄 ama eskiye nazaran yaglandı. Aslinda elimde guzel bir set var onu kullanayim. Sira gelmiyor maalesef ama.gelmeli artik..

Ben sabah 07:00 de kalkıyorum 08:00 de ayna karşısında makyaj yapıyorum. 😁 sonra kışın tayt giyiyordum ki beni sarsın toparlanayım diye şimdi şort veya elbise filan 😀 birde diyelim ki sokağa çıkıyorum 500 metre yürüyünce yoruluyorum artık . Size de oluyor mu acaba ? Kaslarım zayıfladı galiba ya 16 aydır evde dur dur
evet aynı durumdayız.arabayla market yasakya mecbur yürüyerek gidiyorum uzakta ve yokuşta var.pelte oluyor vücudum ağrıdan duramıyorum tutuluyor.evde oturmaya alışmış beden.biraz yürüse yadırgıyor

ben artık sığamıyorum çoğuna.o yüzden etiketli dursunlar daha iyi.jeanlere giremedim.pantolonların düğmesi kapanmıyor.sadece üst giyimler oluyor.alta eşofman aldım 2 tane onları giyiyorum siyah renk :rolleyes:
Sanirim 2 senedir bir sey almiyorum gecen yil pandemi basinda aldığım 2 3 parca dışında. Ufaklik 2 yasini bitirsin yeni bir ben olacağım, bu kosustirmaya zayiflarim diye de bir sey almayacagim ahahah😅

çok almışız bu dönemde farkına vardım
Bende aksine 1 senedir tek bir parça almadım. İnternetten kıyafet almıyorum zaten. İlla denemem lazım. Pandemi başlayalıdan beri de korkumdan Avm gidemedim. Malum herkes gibi bende kilo aldım. Bir de tüp bebek tedavisinde hormonlar eklenince 5 kilo aldım 😕 Kıyafetlerim olmuyor.

teşekkürler.senin de kadir gecen kutlu olsun.işte misin?şaşırdım.sağlık sektöründe değildin sanırım?
Turizm sektöründeyim ceycey 🌹 İyi akşamlar selfiesi yolluyorum sana ❤️

Eklentiler

• B56A1A54-EBCC-47F7-B92C-563A00B9862F.jpeg
    B56A1A54-EBCC-47F7-B92C-563A00B9862F.jpeg
    70,7 KB · Görüntüleme: 38
Sanirim 2 senedir bir sey almiyorum gecen yil pandemi basinda aldığım 2 3 parca dışında. Ufaklik 2 yasini bitirsin yeni bir ben olacağım, bu kosustirmaya zayiflarim diye de bir sey almayacagim ahahah😅
1 sene almayacağım pijama vs dışında.çocuğa da küçüldü diye alıyorum .artık ona da elbise süslü kıyefet vs.almıyorum.basit giyimler işini görüyor

Bende aksine 1 senedir tek bir parça almadım. İnternetten kıyafet almıyorum zaten. İlla denemem lazım. Pandemi başlayalıdan beri de korkumdan Avm gidemedim. Malum herkes gibi bende kilo aldım. Bir de tüp bebek tedavisinde hormonlar eklenince 5 kilo aldım 😕 Kıyafetlerim olmuyor.

Turizm sektöründeyim ceycey 🌹 İyi akşamlar selfiesi yolluyorum sana ❤️
aaa meslektaşmışız.ben de turizmciyim ama uzun yıllardır çalışmıyorum.pandemi bitsin dönmek istiyorum

evet aynı durumdayız.arabayla market yasakya mecbur yürüyerek gidiyorum uzakta ve yokuşta var.pelte oluyor vücudum ağrıdan duramıyorum tutuluyor.evde oturmaya alışmış beden.biraz yürüse yadırgıyor
Bende doğum yaptım sonra sürekli evde kaldım diye böyle olduğumu düşünüyordum

C ceycey0406 bu zamana kafar saçlarımı boyatmadim 5 yil icinde de evlendigim kiloya dönmeye kararlıyım. Yazin dis tedavisi icin sizin o tarafa gelecegiz.sonrasi da duzenli ve dengeli beslenme, düzenli bir hayat.. insallah bakalim

C ceycey0406 bu zamana kafar saçlarımı boyatmadim 5 yil icinde de evlendigim kiloya dönmeye kararlıyım. Yazin dis tedavisi icin sizin o tarafa gelecegiz.sonrasi da duzenli ve dengeli beslenme, düzenli bir hayat.. insallah bakalim
evet ya kendimize çeki düzen vermeliyiz.kilo da verelim dişlere de baktıralım.depresyondayız aslında bir de.ondan da kurtulmamız lazım

evet ya kendimize çeki düzen vermeliyiz.kilo da verelim dişlere de baktıralım.depresyondayız aslında bir de.ondan da kurtulmamız lazım
Bu yaz 3 ay günlük 3 litre su ve günlük yürüyüşle hedefime başlayacağım, kisitlamalar kalkınca. Bakalım bu sekilde kac kilo verebiliyorum, görmem lazim sonra da diyestisyene gidicem. Bir akrabamız aylık 4,5 kilo verdi nerdeyse 1 adet 5litrelik pet şişe dolusu yağdan kurtuldu darısı isteyen herkese.

hiç dışarı çıkmadım temizlik yemek tv keyfi biriki de telefon görüşmesiyle zaman doldu akşam oldu
Kolay gelsin ben de yarın güzel bir temizlik yapmam lazım bir odam da kuruyan çamaşırlar montlar vs yığılı kaldırmam lazım hepsini 😁 yarın çok işim var 😥
ben de kıza fatihayı öğretttim.artık din derslerinde soruyor öğretmen.
Allah kabul etsin inşallah kaç yaşında kızın canımm🤗
saçlarımı boyayacaktım üşendim erteledim.küllü kumrala boyuyorum uzun zamandır.kuaförü unuttuk.pandemi bitse de gitmem sanırım alıştım boyamaya.kargodan yeni pijamalarımız geldi.kıyafetler etiketli duruyor giyilmiyor.pijama candır bu dönemde :anneadayı:
Kendin boyayabiliyomusun hemde o rengi bravo valla 😁
Tesbih namazına hazırlandım kilicam şimdi sen ne yapıyorsun?
Bende iftardan sonra kuran okudum canım sonra çay dizi yapıyoruz şimdi Allah kabul etsin🤗
C ceycey0406 MaşAllah kızına 🧿
Niloyatospikk Niloyatospikk seni çok özledik. Bir an önce dön geri. ❤️

Canım senin ve tüm arkadaşların Kadir Gecesini kutlarım. İnşAllah Allah bütün dualarımızı kabul buyurur 🙏🏻🤲🏻
Ben daha işteyim,çıkamadım 😕
Amin canım sağolasın 🤗 baya da gec oldu ama vardiyeli gibimi çalışıyosun yoksa mesaimi uzadı
Hepinize iyi akşamlar kizlar, hayırlı kandiller, dualarınız kabul olsun.son zamanlarda cildim çok yağlandı hic yemeyen ben abur cuburda tüy sıklet kocama eşlik edince böyle oldu muhtemelen,kilo da aldım. Maske falan da yapiyorum ama gecici bir etkisi oluyor. Bu yağlanma için ne yapayım, fikriniz var mı?
İyi akşamlar. Valla bende çok abur cuburlara başladım. Bayramdan sonra günlük hedeflerimde sağlıklı beslenmek olucak. Sağlıksız herşeyi çıkarıcam inşallah günleeimden. Yağlanma konusunda bilmiyorum ama acaba bol suyun faydası olurmu 😬

Bugun erken uyandım 10 gibi
Mutfağı toparlayıp makina çalıştırdım başka ev temizliği yapmadim
Baktım ev temiz bari kendimi temizleyeyim dedim😂(ağda)
Namazlarımi kıldım
Aksama yemek yaptım
Kadir gecesi için tesbbihlerimi çektim şimdi de namaz kılıcam ve Kuran okuycam
Bugün İngilizce kursu, egzersiz ve kitap okuma yok yapmiycam.
Yarına hallederim fazlasıyla inşallah

Bu yaz 3 ay günlük 3 litre su ve günlük yürüyüşle hedefime başlayacağım, kisitlamalar kalkınca. Bakalım bu sekilde kac kilo verebiliyorum, görmem lazim sonra da diyestisyene gidicem. Bir akrabamız aylık 4,5 kilo verdi nerdeyse 1 adet 5litrelik pet şişe dolusu yağdan kurtuldu darısı isteyen herkese.
Ben de almaya çalışıyorum Ramazan bitsin ben de Cicibebe ye basliycam. Bakalım etkisi olucak mı? 40 kiloyum. Bebek istiyorum ama bi rahatsızlığım var ondan erteliyoruz. İyileşene kadar biraz kilo alıyım da bebek olursa yavrucak beslenebilsin. Yoksa bi de zayıfım diye ertelemek istemiyorum.

Ben de almaya çalışıyorum Ramazan bitsin ben de Cicibebe ye basliycam. Bakalım etkisi olucak mı? 40 kiloyum. Bebek istiyorum ama bi rahatsızlığım var ondan erteliyoruz. İyileşene kadar biraz kilo alıyım da bebek olursa yavrucak beslenebilsin. Yoksa bi de zayıfım diye ertelemek istemiyorum.
Kilo alın ama sekerli gidalarla yapmayin bunu. Siz de diyetisyene gidin.

Kilo alın ama sekerli gidalarla yapmayin bunu. Siz de diyetisyene gidin.
İki defa gittim ikisinde de mama verdi hemen, ama onları içince başka hicbisey yiyemedim. Sadece onlarla günü geçiriyordum günde iki taneydi. Ve gerçekten çok şekerli tadlari. Kilo yine almıştım ama onlar bittikten sonra iki hafta içinde hepsini geri verdim.
Zararlı olsa bile biraz kalıcı kilolara ihtiyacım var sanırım

X