🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ay uyuyalım da dinlenelim ceyceycim😂kafam bi dünya oldu bugün :KK57::KK53:tam da şu emojiler:KK70:
evet ya bdv de de bir dolandırıcılık konusu vardı oraya takıldım.mune geldi son noktayı koydu orayada sağolsun.insanları yalanla dolanla ne çok kandıran varmış sitede şaştım kaldım munenin yazdıklarını okuyunca.biliyordum da bu derecesini bilmiyordum

evet ya bdv de de bir dolandırıcılık konusu vardı oraya takıldım.mune geldi son noktayı koydu orayada sağolsun.insanları yalanla dolanla ne çok kandıran varmış sitede şaştım kaldım munenin yazdıklarını okuyunca.biliyordum da bu derecesini bilmiyordum
Aaa hemen bakmaliyimmm

Niloyatospikk Niloyatospikk
@Zerre
@morportakal
@Mimariye
@Bidar Sultan
@Minnosmeliss
@dut agaci
@MssPARE
Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu
@Assos32
clara clara
@Catlak-kurabiye
@zorunlunick

Hayırlı geceler arkadaşlar zor bir dönemden geçiyorum. Benim için inşirah süresi ve le ilahe ente subheneke inni küntü minez zalimin
Okur musunuz bir tane okuyup benim yuvamin saadeti için duada bulunun.
Dua grubuna yazardım da burada farklı bir samimiyet kurduk gönülden edeceğinizi biliyorum.
Âdet olacam bu hafta, üstümde bi hüzün oluştuydu, sen de böyle yazınca korktum ve daha bi duygulandim yaf... Okudum sizin icin. İyi ol dilerim, dogru zamanda sakin konusmak her seyi çözer. 🌷💚

Neler duyuyoruz burda ya konu mesaja kapandı mi ben de bakayım merak ettim

Âdet olacam bu hafta, üstümde bi hüzün oluştuydu, sen de böyle yazınca korktum ve daha bi duygulandim yaf... Okudum sizin icin. İyi ol dilerim, dogru zamanda sakin konusmak her seyi çözer. 🌷💚
pandemide evde eşlerle fazla vakit geçirmekten hep bu sorunlar.sebebi aslında virüs maalesef.

İyiyim cok sukur canım bugün esimın dogum gunuydu cok gıremedım bende 🤭 baktım konusuyorsunuz takılayım dedım
al işte tam kahve içme isteğimi baskıladım.kahve kokusu diye muhteşem nikli bir üye geldi.ben ne yapayımmm nasıl içmeyeyimm bu gece kahveyiiiii :rolleyes:

X