🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Bilmem canim, herkes ozgur diledigini dusunmekte, bisey rahatsiz etmis demek ki :)

Suan gayet iyiyim, cok sukur 🙏💙

Gercekten bilmiyor musunn yapma Allah aşkına yapma ya

Yazma diyorum kendime, boşver diyorum ama artık o yeni eşini (!) Ovdugun mesajları görünce de dayanamıyorum

O kadar iyi biliyorsun ki aslında ama işine gelmiyor

Yazma diyorum kendime, boşver diyorum ama artık o yeni eşini (!) Ovdugun mesajları görünce de dayanamıyorum

Beni göz ardi edebilecegini biliyorsun degil mi?

Polemik istemiyorum, konuda seni de ilgilendiren bir sey yok ki🤷‍♀️

Mune Mune abla üye bana dayanamiyormus, gözardi etmesi disinda onerecek bir sey var midir?

Son düzenleme:

Beni göz ardi edebilecegini biliyorsun degil mi?

Polemik istemiyorum, konuda seni de ilgilendiren bir sey yok ki🤷‍♀️

Mune Mune abla üye bana dayanamiyormus, gözardi etmesi disinda onerecek bir sey var midir?
İkinizi de alıntıladım ama yazım genel, bu sebeple ama mune abla ben bir şey yapmıyorum ki savunmaları olmasın.
Ben genel yazayım, sizler ve bu mesajdan haberdar olması gerekenler okuyup alması gereken uyarıyı üzerine alsın.

Birbiriniz hakkında direkt ya da göndermeli mesajlar yazmayın, özellerden topiklerden oralardan buralardan birbiriniz hakkında dedikodu vs yapmayın.

Herkes rutinine baksın.

Biliyorum bu konuda şöyle sağlam bir kavga çıkarasınız var, bu mevzu tek taraflı değil onu da biliyorum o yüzden okuması gerekenler heee mune x'e dedi demesin, bu gibi durumlardan kulislerin her 2 tarafta da döndüğünü bilecek kadar akla sahibim, valla ben de sağlam banlıyorum, bir kere yazarım 2.'si olmaz.

Mesaj alınmıştır diye düşünüyorum çünkü anlaşılır yazarım.

İkinizi de alıntıladım ama yazım genel, bu sebeple ama mune abla ben bir şey yapmıyorum ki savunmaları olmasın.
Ben genel yazayım, sizler ve bu mesajdan haberdar olması gerekenler okuyup alması gereken uyarıyı üzerine alsın.

Birbiriniz hakkında direkt ya da göndermeli mesajlar yazmayın, özellerden topiklerden oralardan buralardan birbiriniz hakkında dedikodu vs yapmayın.

Herkes rutinine baksın.

Biliyorum bu konuda şöyle sağlam bir kavga çıkarasınız var, bu mevzu tek taraflı değil onu da biliyorum o yüzden okuması gerekenler heee mune x'e dedi demesin, bu gibi durumlardan kulislerin her 2 tarafta da döndüğünü bilecek kadar akla sahibim, valla ben de sağlam banlıyorum, bir kere yazarım 2.'si olmaz.

Mesaj alınmıştır diye düşünüyorum çünkü anlaşılır yazarım.

Teşekkurler Mune abla.

Sevgili topik arkadaslarim verdigimiz rahatsizliktan dolayi kusura bakmayin 🙏

Haydi biz verimli rutinlere devam.

Bunu az önce bir yol kenarında gördüm :KK70:
IMG_20210505_141630.jpg

Yürüyüşü de şuraya iliştireyim ama zamanı neden yanlış hesaplıyor anlamıyorum

Eklentiler

• Screenshot_20210505_164732_com.huawei.health.jpg
    Screenshot_20210505_164732_com.huawei.health.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 20
Market alışverişi yapıldı
Sağlık ocağına gidildi
Balıklara ve kedilere yem alındı
Kızımıza özel pasta siparişi vermek için pastaneye gidildi Şimşek McQueen baskılı olacak pastaneci çok şaşırdı aa kızınız için miydi dedi evet dedim:KK70:
Bende şaşırdım
Bı an .
Şimşek 'i görünce kızımız kısmına geri döndüm 😂😂😂

Baba tarafımdan istanbul silivri anne tarafımdan nevşehir canım😂
İnegölde akrabalarımız varmış ama nerden nasıl akraba bilmem sadece öyle söylenti bilirim 😂😂
Ama yerli olanlar genelde böyle yapıyor bir örnek şalvar da ben giymiyorum pek ya ama giyenler var biz köy mevlidinde görümcemler ve eltimle bir örnek şalvar giyiyoruz her sene kayınvalidem alıyor sağolsun 😁

X