🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Cektigin sıkıntıların mukafatidir belki yeni esin🙏 allah agzinizin tadini bozmasin.
Benim eski esim kuzu gibiydi, oyy bazen cok özlüyorum. Işıklar icinde uyusun.

Simdiki esim biraz daha agresif ona göre ama mutluyum, cok merhametli, iyi biri aslinda ama burcu akrep yukseleni boga olunca bazen sagi solu belli olmuyor 😄😄😅
Evet GeyikliGece GeyikliGece öyle heralde. Çünkü ihanetle 15 seneden sonra tek başıma kaldım. Çok zor günlerdi.
acını deştim bilmeden 😕 Allah rahmet eylesin. 🙏🏻
çocuğun var mı? Ben şu an olsun diye uğraşıyorum.

Evet GeyikliGece GeyikliGece öyle heralde. Çünkü ihanetle 15 seneden sonra tek başıma kaldım. Çok zor günlerdi.
acını deştim bilmeden 😕 Allah rahmet eylesin. 🙏🏻
çocuğun var mı? Ben şu an olsun diye uğraşıyorum.

O günleri atlatmana, dimdik ayakta olmana cok sevindim ❤🙏

Estagfurullah, kabullendigim bir gercek bu. Allahtan gelene ne yapabiliriz ki? 4.5 yasinda oglum var bir tane.
2 tane daha istiyorum ama kismet tabi ki ❤
Öncelik hic olmayanlarin olsun 🙏🙏🙏
Yaslariniz kac? Insallah hayirlisiyla tez zamanda gelsin 💙

Hahahahahah

Ben esprileri cok gec anliyorum kusura bakmayin. Türkcem iyi ama ince detaylari kaciriyorum malum anadil gibi olmuyor hic bir sey 🤦‍♀️
Gene çok iyisin çoğu Türkçesi ana dil olan kişiden güzel konuşuyorsun 🎀
Günaydın kızlar. İnşAllah çok verimli bir gün yaşarız ☀️💫
1- işe gideceğim
2- giderken markete uğrayacağım. 3 personel terlik istedi. Şimdilik idareten marketten alayım diyorum. Bayramdan sonra işler açılırsa daha düzgün bir şey alırım diyorum.
3- annem Ankara’dan televizyon yolladı ama Eşim ona kumanda ayarlayamadı. Ev zaten kutu kadar. Koyacak yer yok. Depoya kaldırtacağım.
4-tüp bebek ilaçlarım azaldı. Eczaneye gidip takviye yapacağım. Hafta sonu nöbetci eczane aramak zorunda kalıyorum.

Niloyatospikk Niloyatospikk sağlık ocağına niye gidiyorsun? Geçmiş olsun ciddi bir şey yoktur inşAllah

i p e k i p e k elbisen çok güzel. Benim ilk eşim Adana Yüreğirliydi. Çok gidip geldim. Şehre giriyordun, zaten et kokuyor. Böyle baraj vardı. Etrafında restaurantlar vardı. Bir de Ciğer yiyorduk.

GeyikliGece GeyikliGece benim de 2. Evliliğim. İlki tam bir narsist, sinserellaydı 😀 bu 2. Uyumlu çok şükür 🧿
Gel yine gidek ciğere 🤣 Ama önce korana bitsinde
👍🏻Oğlumu uyuttum 👶🏼
👍🏻Yemeklerimi yaptım 🥙 🍽
👍🏻Evi havalandırdım 🏠
👍🏻Yatağı yerleştirdim 🛌
👍🏻Wc temizledim 🚽
Maşallah yemek iftara mi ?
bu ne hız ayol araba sollama gibi oldu msjin .

Gene çok iyisin çoğu Türkçesi ana dil olan kişiden güzel konuşuyorsun 🎀

Gel yine gidek ciğere 🤣 Ama önce korana bitsinde

Maşallah yemek iftara mi ?
bu ne hız ayol araba sollama gibi oldu msjin .
Hahahah 😂😂😂 evet ben öğlen 12 ye tüm işi bitiyorum. Çünkü 13:30 da oğlum öğlen uykusuna yatıyor bende onunla uyuyorum amaç o

GeyikliGece GeyikliGece
Acını desmek istemem ama merakımı mazur gör eski eşin kac yaşındaydı ki nasıl vefat etti ?
Ben 2. Es deyince ayrıldın 1. Den sanmıştım 😔

Gel yine gidek ciğere 🤣Ama önce korana bitsinde
Valla Nur süper olur 😀 birbiçer diye bir yerdi. Hala tadı damağımda. Mezeleri de en az kebaplar kadar güzeldi.
O günleri atlatmana, dimdik ayakta olmana cok sevindim ❤🙏

Estagfurullah, kabullendigim bir gercek bu. Allahtan gelene ne yapabiliriz ki? 4.5 yasinda oglum var bir tane.
2 tane daha istiyorum ama kismet tabi ki ❤
Öncelik hic olmayanlarin olsun 🙏🙏🙏
Yaslariniz kac? Insallah hayirlisiyla tez zamanda gelsin 💙
Benim yaşım 40. Eşimde 39. Allah büyük.
Sizin evladınızı da Allah size bağışlasın. biz 3 kardeşiz. Annem diyor ki şimdiki aklım olsa 1 tane doğururdum. Hangi ikimizden vazgeçerdi bilmiyor 😀 büyütürken çok zorlandım diyor.

Ben de i p e k i p e k gibi boşandınız sandım. İnsan gençlere konduramıyor 😕

Valla Nur süper olur 😀 birbiçer diye bir yerdi. Hala tadı damağımda. Mezeleri de en az kebaplar kadar güzeldi.

Benim yaşım 40. Eşimde 39. Allah büyük.
Sizin evladınızı da Allah size bağışlasın. biz 3 kardeşiz. Annem diyor ki şimdiki aklım olsa 1 tane doğururdum. Hangi ikimizden vazgeçerdi bilmiyor 😀 büyütürken çok zorlandım diyor.

Ben de i p e k i p e k gibi boşandınız sandım. İnsan gençlere konduramıyor 😕

Trafik kazasi, 29 yasindaydi i p e k i p e k

Amin 🙏🙏
Esimin de cocugu var benim de. Ama yeni beybi istiyorum ben. Tabi nasip, her zaman önce hic olmayanlara diye dua ederim 🙏🙏🙏bir 4.5 yasinda bir de 12 yasinda ogluşlar var cok sukur. Henuz yasim 29, 30 oldum sayilir da kabullenmiyorum 😛😝

Trafik kazasi, 29 yasindaydi i p e k i p e k

Amin 🙏🙏
Esimin de cocugu var benim de. Ama yeni beybi istiyorum ben. Tabi nasip, her zaman önce hic olmayanlara diye dua ederim 🙏🙏🙏bir 4.5 yasinda bir de 12 yasinda ogluşlar var cok sukur. Henuz yasim 29, 30 oldum sayilir da kabullenmiyorum 😛😝
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun 🥺

8de uyandim
10a kadar yattim. Yeni kitaba basladim 30 sayfa okudum sonra nette dolastim. Anneler gunu hediyelerini siparis ettim, size takildim, anneler gunu indiriminden evime ihtiyac olan 1 2 sey daha aldim.
(Yeni kitabim Ayse Kulin, Bir varmıs, bir yokmus)

Ilk is pijamami cikarttim elbise giydim.

Hemen ev halkina tost, cay may yapamadim valla birer bardak sütün üzerine birer espresso. Yeter 🤣

Camlari actim.

Taze fasulyeyi ve pilavi ocaga koydum, gullacin sutunu de koydum, o arada yataklari toparladim, bulasik makinasini bosalttim. Gullaci yaptim. Kahvalti bulasiklarini dizdim. Eti ve cacigi annem yapicak.

Simdi kolum icin hastaneye...

Tuce kadar becerikli degilim ama iyi is cikarttim 🤣😝

Ben de kapri sevmiyorum, hos onu bile giymezdi ki rahmetli 😅 mutaassip adammis vesselam, anlayamamisim 🤣🤦‍♀️ neden tatilde bile sort giymezler ki ya, kadinlar dini cekincelerle vs giymez anlarim da erkeklerin kapri giymem sort giymem tribi garip geliyor. Zaten en kisa erkek sortu dize kadar oluyor.

Yalniz yapamam kiz tek elle hadi pirinc belki yikanir da fasulye nasil ayiklanir 🤣🤦‍♀️
Bazı erkeklerde şu algı var"erkek adam onu giymez"gibi

Cookiie Cookiie şuan mimariye uyuyor hemen güzellik uykuna eşlik ediyorum ben de 1 saatçik şekerleme yapayım :KK70: şekerleme yapa yapa bayram baklavası hazır olacak heee:KK70:
Aahaha valla ne uyumuşum yine saat 12 olmuş 😂😂
Adanaliyiz şalvar kültürü hala devam ediyor giymesemde giyenleri görünce hoşuma gidiyor.
Babaannemin şalvar giyince hissettiği

Eki Görüntüle 2841824

Gerçekte olan
Eki Görüntüle 2841825

Ama ikiside cok tatlı değil mi 🤭🎀
Bizde de var bu şalvarlardan köyde😍 gencide yaşlısıda hepsi giyiyo çok güzel. Bide düğünlerde mesela akrabalar hepsi aynı modelden giyiyolar. Eltiler gelinler görümceler 😂😂😂

tuce_tuce tuce_tuce
Seni örnek aldim yemekler pişiyor ocakta gün benim olacak.
Geri kalan zamanımda çocuklarımla zaman da geçiririm uyurum da namaz da kılarım Kuran da okurum yihhhhuuu

Erken yemeğini yapan
Bolca dinlenir 🤣

Bu da günün sözü olsun bari 🤭

GeyikliGece GeyikliGece
Eşin şair ruhlu mu romantik mi ?
Ben de akrebim ya ondan soruyorum. Ben öyleyim de ayıptır söylemesi 🤭
Eğer o da öyleyse sana onu nasıl her konuda yola getirirsin diye biraz ipucu verebilirim kendimden yola çıkarak 🤣

X