🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Azcık daha şekerleyim
Sonra dışarı çıkıp
1.Sağlık Ocağına gitmek
2.Markete gitmek wc kağıdı bitti
3.Kedilere mama ve evde fanustaki japonların yemi bitti onların yemini almak

Bugün evde de biraz çekmece düzenleme işi yapıcam oruçken kendimi yormak istemiyorum Kuran ve kitap okurum yeter bir de akşam yemeği tatlı olarak da eşim sütlü un helvası istedi onu yaparım inşallah

Benim eski esim asla sort giymezdi 🤣 bacaklarinin gorunmesinden mi utaniyordu bilmem sutun gibi de bacaklari vardi🤦‍♀️ 5 yilda falan alistirdim.

Yenisine yüz versem donla gezebilme ihtimali bile var o yuzden bastan sıkı tutayim 🤦‍♀️🤣

Annemle yapiyoruz canim. Ben tek kolla yapamam ki. Her seyi hazirliyor annem mesela fasulyeyi ayikliyor pirinci yikiyor falan. Ben girip pisiriyorum.
Yasli ama hic bisey yapamiycak durumda degil. Masayi kurup kaldirirken de kardesime salca oluyorum 🤣🤣 bitti gitti.
Yok şort değil de dizlerde kapri gibi oluyor ya öyle giyer şort benimki tatilde bile giymez 😂biraz uzundur 😂

Annen yardım ediyorsa iyi o zaman kolay olur

Günaydın
Dur Bismillah akşam yemeği menüsü😂ay güldüm inan ki 😁 ama insan akşama ne yapacağım düşüncesini çözdü mü rahat ediyor dimi
Ben haftalık menü yazıyorum cuma akşamları 😂 bir haftalık tatlı çorba vs tam menü oluşturuyorum. Ona göre evde eksim varsa sipariş veriyorum. 😁 yemekleri de sabahtan yapıyorum . Mesela pilavı kavurup altını kapatıyorum akşama suyu döküyorum. Çorbayı yapıyor akşama şehriye atıyorum . Salatayı yapıp dolaba koyuyorum . Yemek işi ortadan kalkınca gün verimli ilerliyor . Oğlumun 1. Uykusunda oruç değilsem hemen kahvaltı ve yemek işini hallediyorum

Ben haftalık menü yazıyorum cuma akşamları 😂 bir haftalık tatlı çorba vs tam menü oluşturuyorum. Ona göre evde eksim varsa sipariş veriyorum. 😁 yemekleri de sabahtan yapıyorum . Mesela pilavı kavurup altını kapatıyorum akşama suyu döküyorum. Çorbayı yapıyor akşama şehriye atıyorum . Salatayı yapıp dolaba koyuyorum . Yemek işi ortadan kalkınca gün verimli ilerliyor . Oğlumun 1. Uykusunda oruç değilsem hemen kahvaltı ve yemek işini hallediyorum
Ooo harikasın planlı 👍bizim akşam yemeği menüsü eşimle birlikte belirlediğimiz için gün içinde konuşup karar veriyoruz

Yok şort değil de dizlerde kapri gibi oluyor ya öyle giyer şort benimki tatilde bile giymez 😂biraz uzundur 😂

Annen yardım ediyorsa iyi o zaman kolay olur

Ben de kapri sevmiyorum, hos onu bile giymezdi ki rahmetli 😅 mutaassip adammis vesselam, anlayamamisim 🤣🤦‍♀️ neden tatilde bile sort giymezler ki ya, kadinlar dini cekincelerle vs giymez anlarim da erkeklerin kapri giymem sort giymem tribi garip geliyor. Zaten en kisa erkek sortu dize kadar oluyor.

Yalniz yapamam kiz tek elle hadi pirinc belki yikanir da fasulye nasil ayiklanir 🤣🤦‍♀️

Günaydın.
Konu kıyafetten acilmis.
Benim şu an üzerimde bunların bir benzeri var.
Burasi adana yanıyoruz.
Gündüz kıyafetim temsili
beyaz-baskili-bayan-pijama-takimi-14580b-16b9.jpg

Kabul görür mü acaba 🙈🤣

Ben de yillardir planlarim ❤
Alisveris hem kolay hem daha derli toplu hem de ekonomik oluyor.

Tabi arada ufak oynamalar oluyor. Gullac bizde pts yapilcakti, arkadasim tatli yollamis bugune kaldi 🤷‍♀️

Ben de kapri sevmiyorum, hos onu bile giymezdi ki rahmetli 😅 mutaassip adammis vesselam, anlayamamisim 🤣🤦‍♀️ neden tatilde bile sort giymezler ki ya, kadinlar dini cekincelerle vs giymez anlarim da erkeklerin kapri giymem sort giymem tribi garip geliyor. Zaten en kisa erkek sortu dize kadar oluyor.

Yalniz yapamam kiz tek elle hadi pirinc belki yikanir da fasulye nasil ayiklanir 🤣🤦‍♀️
Yok kısacık şort giymez biraz dizlerde olacak 😅tatilde de olsa giymez kıcasık 😂yok kız daha kısa erkek şortları var 😂

Ben de yillardir planlarim ❤
Alisveris hem kolay hem daha derli toplu hem de ekonomik oluyor.

Tabi arada ufak oynamalar oluyor. Gullac bizde pts yapilcakti, arkadasim tatli yollamis bugune kaldi 🤷‍♀️
Dimi bence de sebze bozulmuyor filan . Diğer topikten kalma alışkanlıklarım hep

Niloyatospikk Niloyatospikk
Ayy bugün benden bile erkencisin sen önceleri bu saatte topikte hic göremezdim seni şimdi ben gec kalmışım.
Odalari havalandırdım.
Yatak odası ve çocuk odasi yatakları toplayıp jilet gibi düzenledim.
Çocuklar tv izlerken bulasiklarimi halledicem.
Dun evi supurmustum. Ama silmemistim.
Bugün hem süpürüp hem silicem. Kisa surer zaten temiz ev. Gelirim 1 saate.

Günaydın.
Konu kıyafetten acilmis.
Burasi adana yanıyoruz.
Gündüz kıyafetim temsili Eki Görüntüle 2841800

Kabul görür mü acaba 🙈🤣
Bizim de çok sıcaktı bikaç gündür klima açıyoruz şorta henüz geçmedim hatta dün gece üşümüşüm kalın giydim bende de sünger boblu var aşırı sıcaklarda ben sütyen şort geziyorum 😂

Günaydın.
Konu kıyafetten acilmis.
Burasi adana yanıyoruz.
Gündüz kıyafetim temsili Eki Görüntüle 2841800

Kabul görür mü acaba 🙈🤣

Adanalilara her sey serbest 🤣

Kalkarsam ben de bunun mavi beyazini giyicem. Insallah kalkarim.
Adam yine kalkti 9.45de bilgisayari acip baslamasi lazim en gec. Ben hala yatiyorum. Allah beni islah etsin 😅

Eklentiler

• Screenshot_20210505-093634_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210505-093634_Samsung Internet.jpg
    113,6 KB · Görüntüleme: 31
Niloyatospikk Niloyatospikk
Ayy bugün benden bile erkencisin sen önceleri bu saatte topikte hic göremezdim seni şimdi ben gec kalmışım.
Odalari havalandırdım.
Yatak odası ve çocuk odasi yatakları toplayıp jilet gibi düzenledim.
Çocuklar tv izlerken bulasiklarimi halledicem.
Dun evi supurmustum. Ama silmemistim.
Bugün hem süpürüp hem silicem. Kisa surer zaten temiz ev. Gelirim 1 saate.
Banlıydım da ondan 😂

Kız uyandım ama daha hiçbir şey yapmadım yatak odasında yatağı topladım o işi çok seviyorum 😅ondan sonra kızımın yanına geçtim 😅

X