🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Banlıydım da ondan 😂

Kız uyandım ama daha hiçbir şey yapmadım yatak odasında yatağı topladım o işi çok seviyorum 😅ondan sonra kızımın yanına geçtim 😅
Dur bir kac özlü soz söyleyeyim hoşuma gidiyor
Bilinse de bir daha demek 🤭

Erken kalkan yol alır

Erken kalkanın rızkı bol olur

Erken kalkan işine geç kalkan düşüne ( inşallah doğrudur bunu unutmuşum 😅)

Kız tatilde günlük hayatta değil tatilde görmüşsündür canım

Ben elün adamlarina bakacak bir kadun muyum diye biraz prim yapip gideyim ahahahah

Aman saka bir yana ben cevremle cok ilgilenmem ya dikkatimi cekmemis, biri ciplak da gezse farketmem🤣🤣 ama bi daha tatile gidince bakicam 🤣🤣

Ben elün adamlarina bakacak bir kadun muyum diye biraz prim yapip gideyim ahahahah

Aman saka bir yana ben cevremle cok ilgilenmem ya dikkatimi cekmemis, biri ciplak da gezse farketmem🤣🤣 ama bi daha tatile gidince bakicam 🤣🤣
Yaaa güldürdün beni 😂ben ilgilenirim çevremle yalan değil kadın erkek farketmez bakarım

onden-dugmeli-citi-piti-elbise-2be5.jpg

Şöyle incecik üstümde varla yok arası elbise alicam

Adanaliyiz şalvar kültürü hala devam ediyor giymesemde giyenleri görünce hoşuma gidiyor.
Babaannemin şalvar giyince hissettiği

1_org.jpg

Gerçekte olan
1200px-Schalwari_in_Bulgaria_PD_4.JPG

Ama ikiside cok tatlı değil mi 🤭🎀

Yaaa salvar demisken ahahaha
Gorumcem bana salvar dikmis kurban oldugum 🤣🤣 ama cok buyuk geldi
Bisey olmaz seneye tam olur artik ev hanimisin diyor 🤣

tuce_tuce tuce_tuce yetis kiz, beni bi salvarla hayal et. Sen gormustun di mi beni 🤣
Seneye giyersin
🤣🤣🤣🤣
İyiymiş ilk defa bir gorumceden geline söylenmiş bir söz tarihlere geçsin.
🤭🤣🤭

Niye kiz normalde nasil oluyor ki?

Eski esim tek cocuktu. Kuzeni de yoktu.

Yenisi 10 kardes 🤦‍♀️ degisik deneyimler benim icin. Ilk defa gorumcem oldu ahahah heyecanliyim
Hani normalde çocuklara bir kiyafet alırlar olmadığını büyük geldiğini görünce
Amaaan nolaacak seneye de giyer derler ya
O aklima geldi 🤣🤣🤣

Hani normalde çocuklara bir kiyafet alırlar olmadığını büyük geldiğini görünce
Amaaan nolaacak seneye de giyer derler ya
O aklima geldi 🤣🤣🤣

Hahahahahah

Ben esprileri cok gec anliyorum kusura bakmayin. Türkcem iyi ama ince detaylari kaciriyorum malum anadil gibi olmuyor hic bir sey 🤦‍♀️

Günaydın kızlar. İnşAllah çok verimli bir gün yaşarız ☀️💫
1- işe gideceğim
2- giderken markete uğrayacağım. 3 personel terlik istedi. Şimdilik idareten marketten alayım diyorum. Bayramdan sonra işler açılırsa daha düzgün bir şey alırım diyorum.
3- annem Ankara’dan televizyon yolladı ama Eşim ona kumanda ayarlayamadı. Ev zaten kutu kadar. Koyacak yer yok. Depoya kaldırtacağım.
4-tüp bebek ilaçlarım azaldı. Eczaneye gidip takviye yapacağım. Hafta sonu nöbetci eczane aramak zorunda kalıyorum.

Niloyatospikk Niloyatospikk sağlık ocağına niye gidiyorsun? Geçmiş olsun ciddi bir şey yoktur inşAllah

i p e k i p e k elbisen çok güzel. Benim ilk eşim Adana Yüreğirliydi. Çok gidip geldim. Şehre giriyordun, zaten et kokuyor. Böyle baraj vardı. Etrafında restaurantlar vardı. Bir de Ciğer yiyorduk.

GeyikliGece GeyikliGece benim de 2. Evliliğim. İlki tam bir narsist, sinserellaydı 😀 bu 2. Uyumlu çok şükür 🧿

Yaaa salvar demisken ahahaha
Gorumcem bana salvar dikmis kurban oldugum 🤣🤣 ama cok buyuk geldi
Bisey olmaz seneye tam olur artik ev hanimisin diyor 🤣

tuce_tuce tuce_tuce yetis kiz, beni bi salvarla hayal et. Sen gormustun di mi beni 🤣
Evet gördüm 😂 şalvarın içinde yok olursun

GeyikliGece GeyikliGece benim de 2. Evliliğim. İlki tam bir narsist, sinserellaydı 😀 bu 2. Uyumlu çok şükür 🧿

Cektigin sıkıntıların mukafatidir belki yeni esin🙏 allah agzinizin tadini bozmasin.
Benim eski esim kuzu gibiydi, oyy bazen cok özlüyorum. Işıklar icinde uyusun.

Simdiki esim biraz daha agresif ona göre ama mutluyum, cok merhametli, iyi biri aslinda ama burcu akrep yukseleni boga olunca bazen sagi solu belli olmuyor 😄😄😅

Evet gördüm 😂 şalvarın içinde yok olursun

Hahahahaha seneye 60 kg olucagimi iddia ediyorlar o zaman giyerim artik.

X