🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Günaydın herkese sabahın kör karanlığında kalktık 06:30
Bugün yemek menüm mantı çorbası, göveç , cacık, pirinç pilavı , dondurmalı irmik helvası . Veya helva yapmayıp çiğ köfte de sipariş verebiliriz hedefim evi süpürüp birde silmek . Oğlumla bol oyun oynayıp öğlen de onunla uyumak çünkü gece yine uyumadık

Günaydin tucecik

Bizim menü güllac, et sote, taze fasülye, ezogelin ve cacik.

Hedefim yataktan kalkmak ahahah.
Gece sahura da kalkmamisim ölü gibi yatiyorum
Esim kalkmis yemis kopekleri cikartmis hic duymamisim bile.

Bugünlerde bana iyi gelen yeni birşey keşfettim donumu tişörtümün üzerine belime kadar çekince çok rahatlık hissi geliyor. Özellikle bu bir pijamaysa denemenizi tavsiye ederim bana hak vereceksiniz.

Tam ihtiyacim olan sey valla belim de öyle agriyor ki.

Ama birazdan kalkicam ve bizim evin genel kurali evde pijamayla durmuyoruz

Günaydin tucecik

Bizim menü güllac, et sote, taze fasülye, ezogelin ve cacik.

Hedefim yataktan kalkmak ahahah.
Gece sahura da kalkmamisim ölü gibi yatiyorum
Esim kalkmis yemis kopekleri cikartmis hic duymamisim bile.
Günaydın
Kızlar akşam yemeği menüsü hemen kadınların kalkınca akşama ne yemek yapsam

Geçmiş olsun belin neden ağrıyor ki

Yok ben de pijama ile gezmem tüm gün pijama ile durmak iyi gelmiyor bana üzerimi değiştiririm güzel bir kural sizin

Regl oldum ya cok sıkıntı geciyor benim. Ya olamayip kıvraniyorum ya olup kivraniyorum her türlü kivraniyorum ahahh

Pijama cikmayinca uyusuk olunuyor ya... cok resmi giyinmiyoruz tabi ama sicakta en azindan rahat bi elbise, sogukta tayt veya esofman altiyla bi tshirt hirka falan giyiyorum. Insan daha canli, fresh hissediyor.
Günlerim verimsiz diyenlere tavsiye ederim.

Günaydın
Dur Bismillah akşam yemeği menüsüay güldüm inan ki ama insan akşama ne yapacağım düşüncesini çözdü mü rahat ediyor dimi

Günaydın
Kızlar akşam yemeği menüsü hemen kadınların kalkınca akşama ne yemek yapsam

Hahahah ya ben taze pismis yemek sevmiyorum bi o var. Pisip 6-8 saat dinlenmis yemek daha iyi geliyor.

Bir de ben tatile ciktim.
Annemle kardesim zaten tutmuyor
E 2 de cocuk. En gec 2 gibi biz aciktik sesleri yukseliyor hic aksama birakamiyoruz.

Regl ağrısı bende de oluyor ağrı kesici alıyorum

Kesinlikle öyle pijama ile gezmek modu düşürüyor ben de giyinirim

Eşim eşofman altı giyer yazın da kapri seviyorum ben öyle

Benim eski esim asla sort giymezdi bacaklarinin gorunmesinden mi utaniyordu bilmem sutun gibi de bacaklari vardi 5 yilda falan alistirdim.

Yenisine yüz versem donla gezebilme ihtimali bile var o yuzden bastan sıkı tutayim

Evet doğru hepsini sen mi yapıyorsun annen yaşlı mı onlar yardım ediyor mu

Annemle yapiyoruz canim. Ben tek kolla yapamam ki. Her seyi hazirliyor annem mesela fasulyeyi ayikliyor pirinci yikiyor falan. Ben girip pisiriyorum.
Yasli ama hic bisey yapamiycak durumda degil. Masayi kurup kaldirirken de kardesime salca oluyorum bitti gitti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…