🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ben hiç bilmem adlarını bi ekleri çok seviyorum eşim aşırı tatlıcı benim de getiriyor sağolsun ben de hüpletiyorum adı neymiş ne değilmiş :KK70:
Bosverrr adı lazım değil yi gitsinn :KK70: Bende öyle 2 dido vardı dün kendi hakkımı yedim. Az önce diyorum dido yicekmisin.Durup dururken diyince anlıyo zaten hemen😂 yok yemicem ye sen benim yerime diyo. E iyi mağdem yiyim o zaman:KK70::KK70:

Kızlar tüm işlerimi bitirdim
Sabah yemek yaptım balkon yıkayıp dondurucu yerleştirdim wc temizledim . Oğluma kitap okudum yemek yedirdim balkona çıkarttım oyuncak oynattım birlikte 1 saat uyuduk . Kalkınca yoğurt yedirdim yine balkon yine oyun sonra akşam yemeği bulaşık makinası çalıştırıp oğlumu uyuttum . Ütü yaptım kişisel bakım yaptım bulaşık makinası yerleştirdim çay içtim 10 sayfa kitap okudum duş aldım uyumam gerek . Herkese iyi geceler 😍 yarın bende su hedefi koymak istiyorum

Bosverrr adı lazım değil yi gitsinn :KK70: Bende öyle 2 dido vardı dün kendi hakkımı yedim. Az önce diyorum dido yicekmisin.Durup dururken diyince anlıyo zaten hemen😂 yok yemicem ye sen benim yerime diyo. E iyi mağdem yiyim o zaman:KK70::KK70:
Ben de bayram çikolatası var zor tutuyorum kendimi eşime açıvereyim bir paketi bu akşam dedim yok bayramda dedi 😂elini öpünce çikolata verecek bana inşallah sevdiceğim :KK70: oo didoyu da bir severim şuan tadı damağıma geldi afiyet olsun
Şuan bu mutfakta kastırıyor😂eskiden olsa hüpletirdim😂

Eklentiler

• IMG_20210503_124346.jpg
    IMG_20210503_124346.jpg
    85,3 KB · Görüntüleme: 21
Kızlar tüm işlerimi bitirdim
Sabah yemek yaptım balkon yıkayıp dondurucu yerleştirdim wc temizledim . Oğluma kitap okudum yemek yedirdim balkona çıkarttım oyuncak oynattım birlikte 1 saat uyuduk . Kalkınca yoğurt yedirdim yine balkon yine oyun sonra akşam yemeği bulaşık makinası çalıştırıp oğlumu uyuttum . Ütü yaptım kişisel bakım yaptım bulaşık makinası yerleştirdim çay içtim 10 sayfa kitap okudum duş aldım uyumam gerek . Herkese iyi geceler 😍 yarın bende su hedefi koymak istiyorum
Oy oy maşallah 🧿 tebrikler 🎊 verimin hakkını vermişsin Cookiie Cookiie gör gör bak biz gibi başka sündük yok :KK70:

İyi geceler 🥰

X