🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Sarı lale ayrılık anlamındadır ama ayrılık yok, sizinle beraberiz.
Komsu teyzenin ciceklerini cektim.

IMG_20210427_163457.jpg

Amirim, rapor vereyim:
+ Kur'an tamam. Tesbihler tamam.
+ Mutfak süper temiz.
+ Balkonu yalandan yıkadım.
+ Oturma odasının camını sildim.
+ Kızımı parkta oynattım.
- Yemek pişirecegim.
- Kuzuyu banyo yaptıracağım.
- Hadis ve kitap okurum akşama.

Muhteşem ötesi butonu yok, basamadım Niloyaaa 👌🏻😻😻😻
Annengildekilerin fotolarını da takip ediyorum, ekrandan seviyorum filan 😅
Bi tanesi sahiplendirildi canım kaldı 3 yavru birinin de sahibi var bekliyor alacak kaldı geriye 2 tane kara onlar da öyle tatlı ki nasıl güreşiyorlar birbirleriyle görsen

Amirim, rapor vereyim:
+ Kur'an tamam. Tesbihler tamam.
+ Mutfak süper temiz.
+ Balkonu yalandan yıkadım.
+ Oturma odasının camını sildim.
+ Kızımı parkta oynattım.
- Yemek pişirecegim.
- Kuzuyu banyo yaptıracağım.
- Hadis ve kitap okurum akşama.
Ben de şimdi Kuran okudum kitap okusam iyi olacak ama uzandım yemek pişireceksen acele et sizin orada iftar bizden daha erken 😅kronometre başlasın ⏳kum saati 😅

Raporumla geldim

Sinavda 19/25 bildigim seylerdi.
6 tanesini de salladim 😍

Cok az adim attim 2800
Hep arabayla gezdik bugun, istanbul anadolu yakasi boydan boya. Yeni eve baktik plan yaptik.

Namazlardan öglen yalan oldu 😔😔 disardaydik.
Digerleri simdilik tamam.

Yemekleri annem yapti herhangi bir ev isi yapmadim.

20 sayfa kitap okudum, dizi izlemedim.

Begenmedim bugünü. Otur 0 morportakal.

Raporumla geldim

Sinavda 19/25 bildigim seylerdi.
6 tanesini de salladim 😍

Cok az adim attim 2800
Hep arabayla gezdik bugun, istanbul anadolu yakasi boydan boya. Yeni eve baktik plan yaptik.

Namazlardan öglen yalan oldu 😔😔 disardaydik.
Digerleri simdilik tamam.

Yemekleri annem yapti herhangi bir ev isi yapmadim.

20 sayfa kitap okudum, dizi izlemedim.

Begenmedim bugünü. Otur 0 morportakal.
Hergün verimli geçecek diye şartlandırma kendini bazen saldığım günler oluyor sonra kendime diyorum bugünü izin günü ilan ediyorum kendime 😅

Hergün verimli geçecek diye şartlandırma kendini bazen saldığım günler oluyor sonra kendime diyorum bugünü izin günü ilan ediyorum kendime 😅

Gezdik aslinda. Bu da lazimdi, iyi geldi.

Gecen hafta yeni ev aldik, onun icini planladik tadilat, esya, cocuklarin odalari ney nerde olacak falan. Aslinda bos gecmedi gayet biseyler hallettim ama genel rutinimden sastim :))

Gezdik aslinda. Bu da lazimdi, iyi geldi.

Gecen hafta yeni ev aldik, onun icini planladik tadilat, esya, cocuklarin odalari ney nerde olacak falan. Aslinda bos gecmedi gayet biseyler hallettim ama genel rutinimden sastim :))
Aa iyi günlerde oturmanızı dilerim 🥰
Ee rutinler de arada aksayabilir başka işlerimiz de olabilir🥰kolun alçıda yine de çok gayretlisin

Aaaa aaaa kimseler yok bir başıma:110:

Tam çayımı ve suyumu aldım balkona geçiyordum kiiii bir baktım son 6 dk çayı mı içeyim suyu mu bir hüp ondan bir hüp bundan evettt top patladı Ulucamiden ezan sesini bekliyorum 🎉🎉🎉

Son düzenleme:
Dirsekle bilek arasi, cift yerden kirik 😑😶😶
Allahtan sol kol
Bu msj da bildirimler arasında kaynamış ben de kendi kendime neden yazmadı acaba nereden kırıldığını deidm kendi kendime

Kaynar canım inşallah neyseki dirsekten kırılmamış en riskli bölge kızımın oradan kırılmıştı. Acildeki Dr yine acilde olan ortopedi uzmanına yollayıp onlar röntgeni birlikte çekmeselerdi bulunmayacaktı defalarca kez röntgen çektiler Allah korusun kızımın çok tehlikeli yerden kırılmış ve çok şükür kemik yerine oturmuş Dr demişti eğer oturmasaymış yerine şuan kızınız ameliyatta olacaktı demişti 😭alçıya alındı tabii kızım nasıl ağladı mutlaka kırık var dedik durup durup bu kadar ağlaması sana da çok geçmiş olsun kaynar inşallah Allahın izniyle kızımın kolu kırıldığında çok acı çekmiştim 😭😭

X