🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ben hayvanların yavru halini daha çok seviyorum . En azından dokunabiliyorum büyük hallerini sevmek gelmiyor içimden 😬
Bu büyük değil tahminimce boyutundan anladığım 4 ya da 5 aylık ben de yavru daha çok seviyorum

Eklentiler

• IMG_20210428_131807.jpg
    IMG_20210428_131807.jpg
    221 KB · Görüntüleme: 20
Allah iyilik versin canım sahurda girmedin özledim inan ki seni😘🤩
Dün gece kaynanacığım beni sahura çağırmadı 🙄 bilmiyorum belkide benim direk gitmem gerekti ama hiç sahur muhabbeti olmadı kalkıyomusun falanndemedi. Bende çekindim onlar yapmış sahurlarını biz eşimle uyumuşuz bi güzel🙄 sonuc iftarla oruc tutuyorum kuzum 😬
Ben de pazardan 2 tane cam güzeli aldım daha ekmeden parka geldik kızçemle
Cam güzelide var bende canım ama benimki çok düzensiz büyüyo ya onu nasıl düzelticem bilmiyorum aşağı yamuluyo hep bağlı sopaya da ama 🙄 çok güzel ama onlarda ekersin kuzum 😍 bugün dünkilerin yanına 2 tanede petunya mı he varya onlardan ektim 🤣
Harika o zaman kitap sayfa sayısı bildiriyoruz inşallah 👍🥰
Evett kuzum ben yemekleri yapıyom okucam birazdan 😍😍
Evimin yakınına gelen kişiden ürün alındı
Pazarlık düzüldü dolaba yerleştirildi
Parktaki kedilere su kabı ve içine su koyuldu
Kediyi aradı durdu gözlerim yok yok bir baktım geliyor koştura koştura yakaladım sonuç bu 😅
Oda seni bekliyomuş demekki seni görünce koştura koştura gelmiş😂😂
Bi kedi daha geldi çok tatlıııı🥰
Ayyy çok tatlıı yaaa 😍😍

Dün gece kaynanacığım beni sahura çağırmadı 🙄 bilmiyorum belkide benim direk gitmem gerekti ama hiç sahur muhabbeti olmadı kalkıyomusun falanndemedi. Bende çekindim onlar yapmış sahurlarını biz eşimle uyumuşuz bi güzel🙄 sonuc iftarla oruc tutuyorum kuzum 😬

Cam güzelide var bende canım ama benimki çok düzensiz büyüyo ya onu nasıl düzelticem bilmiyorum aşağı yamuluyo hep bağlı sopaya da ama 🙄 çok güzel ama onlarda ekersin kuzum 😍 bugün dünkilerin yanına 2 tanede petunya mı he varya onlardan ektim 🤣

Evett kuzum ben yemekleri yapıyom okucam birazdan 😍😍

Oda seni bekliyomuş demekki seni görünce koştura koştura gelmiş😂😂

Ayyy çok tatlıı yaaa 😍😍
Kolay gelsin canım ben de parktan eve dönmek istiyorum kız biraz daha oynasın

Aa kayınvaliden neden kaldırmadı ki Allah Allah

Kolay gelsin canım ben de parktan eve dönmek istiyorum kız biraz daha oynasın

Aa kayınvaliden neden kaldırmadı ki Allah Allah
Tutmayacağımımı düşündü tutmadığımı mı düşündü bilmiyorum canım. Bu konularda biraz şey zaten🙄🙄 kendi tutar ama çocuklarına tut demez kaldırmaz. Olsun boşver fitresini veririz flan der. Ben geçenlerde de eşime kızmıştım ya ondan kızmıştım aslında. Onun çocuklarına tutmaya teşvik etmesi gerekmezmi 🤷🏼‍♀️

Hedeflerimmm;

💛 10 bin adim

💛1 online sinav

💛6 bölüm dizi

💛perdeciye gidip secim yapmak, ölcü almasi icin vakti olursa esim, olmazsa kardesim goturcek ben sadece renk model secicem

💛ev icin diger mefrusat urunleri. Bornoz yastik yorgan carsaf masa örtüleri, burda linens ve taç var, begenirsem ordan, kalanlari internetten alicam begenmediklerimi iade ederim napiym 😄😶

💛namazlar aksamayacak

Yemek var
Temizlik isi de yok kardesimi ikna etsem oglumu yikasa 😍😍

Ara raporla geldim :))

Sinav guzeldi 17 tanesini bilerek yaptim 8 tanesini salladim.

Perdeciye gittim, sectim. Ölcüleri alip fiyati hesaplayacak. 4200 adimdayim aksama tamamlarim 10 bine

Netflixten fatmayi izlemeye basladim, 6 bölümcük zaten 3. Bölümdeyim. Asil dizime baslamadim, sinavlar bitsin öyle odaklanayim diyorum :))

Kitap okumadim, okumam da. Vakit ve istek olursa yarinki sinavin konularina bakarim.

Köpecigim hamile, onun kontrolü var bugun ❤ insallah her sey yolundadir. sonra uyumak istiyorum.

Mefrusat isi yalan olucak gibi.

Ara raporla geldim :))

Sinav guzeldi 17 tanesini bilerek yaptim 8 tanesini salladim.

Perdeciye gittim, sectim. Ölcüleri alip fiyati hesaplayacak. 4200 adimdayim aksama tamamlarim 10 bine

Netflixten fatmayi izlemeye basladim, 6 bölümcük zaten 3. Bölümdeyim. Asil dizime baslamadim, sinavlar bitsin öyle odaklanayim diyorum :))

Kitap okumadim, okumam da. Vakit ve istek olursa yarinki sinavin konularina bakarim.

Köpecigim hamile, onun kontrolü var bugun ❤ insallah her sey yolundadir. sonra uyumak istiyorum.

Mefrusat isi yalan olucak gibi.
Aslında tamda açıktan bölüm okunacak zaman 😊kaldı geçti derdi de yok.

Aslında tamda açıktan bölüm okunacak zaman 😊kaldı geçti derdi de yok.

Aynen iki bilgisayari aciyorum.
Birinden dersin e kitabi
Birinden sinav

Sonra ctrl+f 😝😝

Bazi seyleri yine de bulamadim, hangisi yanlistir tarzi sorularin sıklari uzun ve farkli konulardan olursa zor oluyor, ama emin olduklarim yeter de artar 🤣🤣😝

Tutmayacağımımı düşündü tutmadığımı mı düşündü bilmiyorum canım. Bu konularda biraz şey zaten🙄🙄 kendi tutar ama çocuklarına tut demez kaldırmaz. Olsun boşver fitresini veririz flan der. Ben geçenlerde de eşime kızmıştım ya ondan kızmıştım aslında. Onun çocuklarına tutmaya teşvik etmesi gerekmezmi 🤷🏼‍♀️
Herkesin görüşü farklı işte ama sana sorsaydı olurdu kalkacak mısın sahura kızım falan diye sonuçta misafirsin onun evinde

X