🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Bu msj da bildirimler arasında kaynamış ben de kendi kendime neden yazmadı acaba nereden kırıldığını deidm kendi kendime

Kaynar canım inşallah neyseki dirsekten kırılmamış en riskli bölge kızımın oradan kırılmıştı. Acildeki Dr yine acilde olan ortopedi uzmanına yollayıp onlar röntgeni birlikte çekmeselerdi bulunmayacaktı defalarca kez röntgen çektiler Allah korusun kızımın çok tehlikeli yerden kırılmış ve çok şükür kemik yerine oturmuş Dr demişti eğer oturmasaymış yerine şuan kızınız ameliyatta olacaktı demişti 😭alçıya alındı tabii kızım nasıl ağladı mutlaka kırık var dedik durup durup bu kadar ağlaması sana da çok geçmiş olsun kaynar inşallah Allahın izniyle kızımın kolu kırıldığında çok acı çekmiştim 😭😭

Oyy kuzuya hic kiyamam yaa

Benimki evet dirsek veya bilek degil ama cift yerden kirilip kemik ters dönmüs ilk alciya alinirken o kadarr acidi ki 😶😶

Neyse sukur ya insanlar neler yasiyor... ramazana ve taşınma telasina denk geldi kotu oldu.

Hedeflerimmm;

💛 10 bin adim

💛1 online sinav

💛6 bölüm dizi

💛perdeciye gidip secim yapmak, ölcü almasi icin vakti olursa esim, olmazsa kardesim goturcek ben sadece renk model secicem

💛ev icin diger mefrusat urunleri. Bornoz yastik yorgan carsaf masa örtüleri, burda linens ve taç var, begenirsem ordan, kalanlari internetten alicam begenmediklerimi iade ederim napiym 😄😶

💛namazlar aksamayacak

Yemek var
Temizlik isi de yok kardesimi ikna etsem oglumu yikasa 😍😍

Aaaa aaaa kimseler yok bir başıma:110:

Tam çayımı ve suyumu aldım balkona geçiyordum kiiii bir baktım son 6 dk çayı mı içeyim suyu mu bir hüp ondan bir hüp bundan evettt top patladı Ulucamiden ezan sesini bekliyorum 🎉🎉🎉

Biz cok yorulduk dün. Sahuru beklemeden yedik yattik. Ne guzel uyumusum ama. Namaza kalktik 5 dk 😒

Oyy kuzuya hic kiyamam yaa

Benimki evet dirsek veya bilek degil ama cift yerden kirilip kemik ters dönmüs ilk alciya alinirken o kadarr acidi ki 😶😶

Neyse sukur ya insanlar neler yasiyor... ramazana ve taşınma telasina denk geldi kotu oldu.
Olsun geçer bugünler de inşallah çift yerden kırıldığı için uzun bekliyor alçıda anladım alçıya alınınca ağrın kesilmiştir dimi senin de kızımın öyle olmuştu

Biri bana merdaneyi azcık gösterebilir mi :sinirli:
Sahurda mutfağı darmadağın bıraktım çünkü çok uykum vardı

Şimdi toplayıp dışarı çıkıcam

Pazar alışverişi yapıcam
Let.. dan bir kişi gelicek ürün alıcam
Sonra parka gidip kedilere su koymak istiyorum hiç etrafta su kabı yoktu hem mamaları yemişler mi bi kontrol edeyim biraz daha öpüyim ben o kediyi yine 😅

Kitaplarım geldi kızlar bugün başlıyorum😍 suç ve ceza eşimin ama bi ara onuda okurum belki😂

Eklentiler

• 998F8293-6CA5-414D-B6EE-255C3A9F0A67.jpeg
    998F8293-6CA5-414D-B6EE-255C3A9F0A67.jpeg
    146 KB · Görüntüleme: 27
Evimin yakınına gelen kişiden ürün alındı
Pazarlık düzüldü dolaba yerleştirildi
Parktaki kedilere su kabı ve içine su koyuldu
Kediyi aradı durdu gözlerim yok yok bir baktım geliyor koştura koştura yakaladım sonuç bu 😅

Eklentiler

• IMG_20210428_125610.jpg
    IMG_20210428_125610.jpg
    145 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_20210428_125549.jpg
    IMG_20210428_125549.jpg
    167,9 KB · Görüntüleme: 20
Yok bugün cırmaladı gitmek istedi kucağımdan ben de salmayınca sonuç kaçınılmaz😅kızdım biraz fırça çektim dedim sen sokaklarda yaramazlık mı öğreniyorsun bakiyim deyip suratını sevdim azcık mıncıkladım😅
Ben hayvanların yavru halini daha çok seviyorum . En azından dokunabiliyorum büyük hallerini sevmek gelmiyor içimden 😬

X