🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Slmmm napıyosunuz kızlar,
Bütün gün yattım yine ben:halay:
Şükürler olsun yemeklerimi koydum ocakta pişiyorlar ama çok fenayım çift maske takıp yemek yapabiliyorum kokular öldürücek beni :KK12:
Bugün
Bamya yemeği
Makarna
Et sote
Var yemeklerde bin şükür Rabbime 🤲🤲🤲

Şükürler olsun yemeklerimi koydum ocakta pişiyorlar ama çok fenayım çift maske takıp yemek yapabiliyorum kokular öldürücek beni :KK12:
Bugün
Bamya yemeği
Makarna
Et sote
Ayy bilmem mi o kokuyu Allah yardımcın olsun 🤩olsun istifra etmiyorsun yine buna şükür

Bugün
Bamya yemeği
Makarna
Et sote
Allah yardımcın olsun canım illa bir kaç haftaya biter 😔

benimde çorba
Patatesli börek yapıyorum bende🤪 ama tabi el açması değil😁
Salata
Ayran

kızlar patatesli böreğib ğzerine yoğurt sos olurmu ya saha yumuşak yumuşak olsun istiyorum

Benim almam gereken seyler var kuzum, keyfi alisveris degil de ev esyasi vesaire, yeni ev duzuyoruz simdi :) her sey tamamlanana kadar sinir yok. Sonra harcama ve birikim hedefi de koyarim kendime.

Calismadigim icin artik daha kontrollu olmaliyim
Kira gelirim var, esim de eli cok acik biri ama maddi sıkısıklıgım yok sukurler olsun ama bilincli tuketici olmak iyi hissettiriyor.
Aaa evlendiniz mi?😍

benimde çorba
Salata
Ayran

kızlar patatesli böreğib ğzerine yoğurt sos olurmu ya saha yumuşak yumuşak olsun istiyorum
Saol cnm geçer inş en kısa zamanda 🤲
Ellerine sağlık geçen hafta patatesli börek yapmıştım ama şuan adını yazarken bile suratımı ekşitiyorum tiksindim ondan 🤣🤣
Yoğurtla yağ karıştırıp sürüyorum ben üzerine hep

benimde çorba
Salata
Ayran

Evet olur canım yoğurt sürersen daha yumuşacık olur olsun yufkadan olsun önemli olan sağlıkla afiyetle yemek 🥰

X