🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
1. De yaşadım diğerlerinde yaşamadım.
1.kizdi.
Diğerleri erkekti.
En zor hamileliği kizda yaşadım.
Evet kızda öyle oluyor diyorlar 5 ay istifra ettim son 2 ayım çok keyifliydi doğum sonrası depresyon belki tecrübesizlikten kaynaklıydı büyütememe korkusu sonrasında eşimde cinsel soğukluk uzunca bir sürü püüüü en iyisi başka yapmamak

Her şey bizler için canım kardeş güzel şey.Benim ilki tüp bebek ikincisi 10 ay sonra anlamadan hamile kaldım çok ağladım o zaman ilk oğlum çok küçüktü. Ona haksızlık gibi geldi ama iyi ki olmuş.
Şimdi kazara falan bırakmam eşim üçüncü belki kız olur diyor ama yaş arası az çocuk büyütmek çok yıpratıyor insanı.

Çocuk büyütmek sabır işi aynen öyle umarım pişman olmam ama başka doğurmayı düşünmüyorum

Allah sana ve kızına sağlıklı ömür ver sin canım dediğin gibi zor iş. İşine karışmak için demedim kusura bakma hiç sevmem öyle herkesin bir şeyine burnumu sokmayı.
Yok hayır canım hiç öyle hissetmedim
Ama doğurup büyütenlere imreniyorum ben 2 3 çocuğa bakabilecek kapasitede görmüyorum inan kendimi

Kolun mu kırık canım geçmiş olsun
Harika performans tebrik ederim
Ben de teravih namazı istiyorum daha hiç kılmadım

Aynen sol kolum kuzum.
Teravih hic denemedim cunku benim bir yerden sonra kafam karisiyor hala. O simdilik beni aşar.
Cok yeniyim daha ☺☺

Valla benim de 1 hafta gibi oldu insallah birakmam

Aynen sol kolum kuzum.
Teravih hic denemedim cunku benim bir yerden sonra kafam karisiyor hala. O simdilik beni aşar.
Cok yeniyim daha ☺☺

Yok yeni başlamışsın canım 5 vakit kılman yeterli Allah kabul etsin inşallah
Çok geçmiş olsun kısa zamanda kaynayıp eski haline dönmesini dilerim canım kızımın da 2 yaşlarında kırılmıştı çok zordu

Aynen sol kolum kuzum.
Cok yeniyim daha ☺☺

Ay allahım daim etsin inşallah bana da dua et bende başlıyım canım bırakmıyım

Kolunuz için gecmis olsun.
Mâşâallah, cok is yapmissiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…