🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Günün raporuyla geldim 😍

*10032 adim

*45 sayfa kitap okudum

*Namazlar aksatilmadi (bu konu önemli yeni basladigim icin henuz tam bi aliskanlik kivaminda degil malesef)

*3 bölüm dizi izledim

*Salon supuruldu

*Alisveris yaptim giyim ihtiyacim vardi

*haftaya 4 sinavim var, biri bitti sayilir.

Kirik kolla bu kadar 😍
Kolun mu kırık canım geçmiş olsun
Harika performans tebrik ederim
Ben de teravih namazı istiyorum daha hiç kılmadım 😔

Evet anneme kalsa sakın yaşı gelmeden gönderme üzme yavrumu diyor ama ağaç yaş iken eğilir
Plan yapmayı akışına bırak demek istedim. Ama ne kadar erken o kadar iyi. Dini kreşler var oraya gönderebilirsin hem dua öğretiliyor hemde adabı muaşeret dersleri veriliyor çok yararlı olur kızın için

Perde çekiliyse 10 10buçuk perde çekişi değilse 9 9 buçuk 😅
Oh daha ne .
Öğlen uyumayiversin gün kalmaz yoksa cimcimeye. Bizimkiler 7-8 ayaktalar mesaim erken başlıyor.
Senin niye gune gec benim niye erken başladığım belli oldu onlara ayak uyduruyoruz 🤭

Oh daha ne .
Öğlen uyumayiversin gün kalmaz yoksa cimcimeye. Bizimkiler 7-8 ayaktalar mesaim erken başlıyor.
Senin niye gune gec benim niye erken başladığım belli oldu onlara ayak uyduruyoruz 🤭
Senin maşallahın var canım imreniyorum inan sana
Zaten 10 civarı kalkarsa gündüz uyutmuyorum benim de hayalim 2 3 çocuktu da elimden gelen bu 😔

Bende şimdi çamaşır serdim.
Bugün ev süpürülüp silenecek.
Ya ben bir türlü alışamadım az az yapmaya ya hiç yapmıyorum(süpürge ve tuvalet lavabo hergün oluyorda gerisi yok) yada komple bütün ev siliniyor 🤦🏻işim uzun sürüyor.
Geriye ne kaldı canım iş olarak 😁
Plan yapmayı akışına bırak demek istedim. Ama ne kadar erken o kadar iyi. Dini kreşler var oraya gönderebilirsin hem dua öğretiliyor hemde adabı muaşeret dersleri veriliyor çok yararlı olur kızın için
Sırf dini eğitim olmasını da istemiyorum İngilizce de istiyorum ben elimden geldiğince başladım öğrenmesine devamını uzman birinin vermesini istiyorum ama korona geldi artık şuan için plan yapmak pek uygun değil gibi

Senin maşallahın var canım imreniyorum inan sana
Zaten 10 civarı kalkarsa gündüz uyutmuyorum benim de hayalim 2 3 çocuktu da elimden gelen bu 😔
2 de dur derim.
3 e can dayanmıyor gerçekten.
Kiz 4 yasindaysa aslında yas aralığı güzel olur.
Düşünmüyor musun tedaviden dolayi mi erteliyorsun?
Son soz olarak Rabbim en hayırlısı ne ise onu nasip eylesin.

2 de dur derim.
3 e can dayanmıyor gerçekten.
Kiz 4 yasindaysa aslında yas aralığı güzel olur.
Düşünmüyor musun tedaviden dolayi mi erteliyorsun?
Son soz olarak Rabbim en hayırlısı ne ise onu nasip eylesin.
Yok tedaviden dolayı değil canım
Ben kızıma hamile iken hiç ilaçsız geçirdim sıkıntı yaşamadım
Bilmiyorum ki birçok sebep var 2.yi kazaya bırakmak istiyorum 😅
Kötü bir lohusa depresyonu yaşadım ilk sebep bu var mesela

Yok tedaviden dolayı değil canım
Ben kızıma hamile iken hiç ilaçsız geçirdim sıkıntı yaşamadım
Bilmiyorum ki birçok sebep var 2.yi kazaya bırakmak istiyorum 😅
Kötü bir lohusa depresyonu yaşadım ilk sebep bu var mesela
Hadi bakalım nasıp kısmet hayırlısı diyelim o zaman.
Bak bana hemen de olur mu hamile olursan ben çok mutlu olurum.
Minik kızımıza da yoldaş olur sırdaş olur.
🤭💖🎀🎀🎀🎀

Geriye ne kaldı canım iş olarak 😁

Sırf dini eğitim olmasını da istemiyorum İngilizce de istiyorum ben elimden geldiğince başladım öğrenmesine devamını uzman birinin vermesini istiyorum ama korona geldi artık şuan için plan yapmak pek uygun değil gibi
İnternetten video falan izletebilirsin en azından aşina olmuş olur. Tamam İngilizce de öğrensin ben sadece bildiğim kadarıyla yorum yaptım

Ben de bugün pazardan 2 tane miniminnacık kaktüs aldım 🥰
Hadi hayırlısı olsun canım. Saksılarını hemen değiştirmemek gerekiyormuş. Benim arkada görünenler evliliğimle yaşıt 😂 aldığım gibi değiştirdim çok yavaş büyüdüler 😒
Günün raporuyla geldim 😍

*10032 adim

*45 sayfa kitap okudum

*Namazlar aksatilmadi (bu konu önemli yeni basladigim icin henuz tam bi aliskanlik kivaminda degil malesef)

*3 bölüm dizi izledim

*Salon supuruldu

*Alisveris yaptim giyim ihtiyacim vardi

*haftaya 4 sinavim var, biri bitti sayilir.

Kirik kolla bu kadar 😍
Maşallah canım. Bende sürekli başlayıp bırakıyorum namazı nasıl bir düzen kurucam nasıl tam anlamıyla başlıcam valla artık bilmiyorum. Seccadeyi kaldırmıyorum hep göZümün önünde dursun görünce istekleniyim diyorum 2 gün sürüyo sonra yine yok 😞😞

Amann ben kapattım hepsini inan o kadar rahatladım ki🤣🤣

Ayy çok güzel kız valla bende bayılıyorum bu yaz bende kendime alsam😍

Nasıı kız ben anlamadım nereye ne sürüyorsunuz 😳🤔
İnstagramı seviyorum ama ya 😊
Bende şimdiden 2 ayda 3 kilo almışım nolcak bizim halimiz:skandal:Ramazanda biraz zayıflar grupta herkes tabi tatlıya dikkat ederseniz:kk77:
Ramazanda kilo almayalım diyoruz her seferinde alınıyor tatlı özellikle yeniyor
Evett çok şüküe 😊

Ay seninkinede çok şükür helal parayla alınmışlar demekki derler böyle olunca 🤗 yüzük gelince öyle diyorumda eşimde diyo tabi helal parayla neyle alıncaktı başka 🤣🤣🤣
Evet çok şükür geri gelmeseydi çok üzülürdüm😁
Ama ben bunları yemelik bişiy sandım tam ağza atmalık truf mu diyolar onlardan. Artık ne kadar açsam😆😆
Ha ha pofuduk pofuduk bana da öyle geldiler 😅

Hadi hayırlısı olsun canım. Saksılarını hemen değiştirmemek gerekiyormuş. Benim arkada görünenler evliliğimle yaşıt 😂 aldığım gibi değiştirdim çok yavaş büyüdüler 😒

Maşallah canım. Bende sürekli başlayıp bırakıyorum namazı nasıl bir düzen kurucam nasıl tam anlamıyla başlıcam valla artık bilmiyorum. Seccadeyi kaldırmıyorum hep göZümün önünde dursun görünce istekleniyim diyorum 2 gün sürüyo sonra yine yok 😞😞
Değiştirip değiştirmeme konusunda kararsızdım tamam canım bi deniyeyim beklesin biraz resim atarım çok minnaklar bi kaktüsüm var o kadar büyüdü ki küçümencikti 😁

Ama istemiyorum ki ben 😔
Evet kardeşi olsun isterim ama ben çok zorlu yollardan geçtim yine aynı şeyleri yaşamaya cesaretim yok 😔
Hayırlısı o zaman.
Bakacak olan sensin kuzum.
Yarını bilen de tek kişi Allah sonu güzel olandan eylesin hepimizi.

X